Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Výklad Pomoc od Andělů a Archandělů

10. srpna 2018 v 22:26 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Každého z nás zajímá kam se posunout, kudy ve svém životě jít, jak rozpoznat lež od pravdy, jak být sebejistější. Nás lidi zajímá mnoho věcí, láska, peníze, práce, děti. Je to prostě náš život, někdy veselý, někdy o něco smutnější. Vše však v našem životě má smysl. Náhody neexistují.
Nabízím Vám výklad karet Andělů na různé vaše téma - vztahy - láska kariéra - práce, peníze, rodina,
Můžeme společně poodkrýt karty vašeho životního úkolu, životní lekce. Můžeme se ponořit do vzkazů andělů, rad a velké pomoci duchovních pomocníků, rádců. Andílkové tu jsou pro nás a stačí je jen poprosit, chvilku se zastavit, a naslouchat co nám radí.
Výklad karet - Pomoc Andělů stojí 310, - Kč / 1 dotaz - téma.
pište si na cesky-tarot@seznam.cz
Veškeré peníze z výkladů karet, kurzů, přednášek atd, jsou vždy připsány na dárcovský účet - transparentní účet dětského Klubíku Pytel Blech, z.s. Klubík Pytel Blech je zaměřený na pomoc dětem s adhd/lmd, děti s onemocněním autistického spektra, pomoc rodinám. Získané peníze slouží na nákup her, hraček,s tolních her, platíme vstupné do kin a divadélek, pořádáme akce, výlety, tábory atd. Můžete nás sledovat na facebooku klubík Pytel Blech, z.s. zde a nebo na stránkách oficiálních stránkách klubíku Pytel Blech, z.s. zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama