Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Srpen 2018

Keltové - Léčba pomocí meditace s kameny - část 1

19. srpna 2018 v 12:23 | Zdroj: Léčivé drahé kameny - Reinhard Florek |  Kameny, minerály, léčivé kamínky
Keltové byli národem úzce spojeným s přírodou. Jejich kultura, přes některé odlišnosti u různých kmenů, byla jednotná a síly i dané okolnosti, které je obklopovaly, přidělovali vlastnímu bohu. Hory a lesy, zvířata, stromy, květiny a nerosty tak byly soustředěny do jednoho systému. Byly považovány za symboly božství nebo za nositele sil přírody a života.
Nejmocnějšími muži mezi Kelty byli kněží. Tito druidové opatrovali vědění bohů, ale také mocné léčivé síly přírody. Byla jim a je přisuzována síla kouzel a magie, kterou ovládají jen oni, protože písemné předávání těchto poznatků bylo zakázáno. Druidové byli vždy žádáni o radu a zdá se, že když ji neznali, pak ji přinejmenším tušili. Kultovní rituály se prováděly na zasvěcených místech, ve svatých hájích, u pramenů nebo kamenných posezení, u menhirů jako jsou např. ve Stonehenge.

Reptiliáni Vesmírné bytosti

12. srpna 2018 v 23:24 | zdroj: ee.dunres.sk |  Ufo
Reptiliáni jsou výtvorem Carianů, jejich rodičovské rasy. Vyvinuli se na planetě v souhvězdí Alfa Draconi v konstelaci Orion. Vladařská linie Reptiliánů jsou Drakoniáni, okřídlení draci. Jméno jejich vladařské linie je Domov Aln. Není to hláskováno přesně, ale je to blízko. Je to spíš Oln nebo Ahln. Nicméně Koncil mě žádal, abych to hláskovala jako Aln s uvědoměním si nepřesnosti.


Soucit, radost a služba planetě

12. srpna 2018 v 23:13 | Celia Fenn and Starchild Global http://www.starchildglobal.com/ (Reprodukce celku nebo částí českého překladu je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojena tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K. |  Zajímavosti

Energie stínu a role Atlantidy
Milovaní, vzhledem k tomu, že kouzelná a mystická energie je nastolena, též se musíte vypořádat s oživením energie strachu a manipulace ve svých sociálních systémech a systémech médií. A nyní se možná ptáte proč, jak je to možné, když je energie Nové Země tak silná?
Nuže, řekněme, že při svém vývoji na úroveň své vyšší "verze" - svého lidského andělského Já jste očistili svou DNA od všech deformací a procházíte procesem integrace a syntézy všeho, čím jste v minulých časových cyklech byli, aby se mohlo vynořit vaše opravdové či dokonalé základní Já. V tomto procesu jste integrovali zkušenosti ze svých životů v Lemurii a Atlantidě. Umožnilo vám to aktivovat kódy Ráje a energeticky posílit dlouhodobou přestavbu planety v rajský domov pro bytosti obývající Zemi. Nicméně to také znamenalo čelit a vypořádat se s energií stínů, která je stále vysílána jedním z největších traumat, jimž Země a její lid kdy v nedávné historii čelili.
Jedná se o zničení Atlantidy, kdy již ohromné krystaly nesoucí světelné kódy kosmických portálů a hvězdných bran nebyly schopny vykonávat svou práci, neboť srdce těch, kteří byli jejich strážci, potemněla. Jak jsme již zmínili dříve, šlo o výsledek rozhodnutí prováděných na mnoha úrovních, aby byla umožněna určitá cesta evoluce, která by rozvinula v lidstvu určité schopnosti. Zahrnovalo to rychlý rozvoj mentálních schopností a vynoření Ega. Nic z toho samo o sobě nebylo "špatné", ale vedlo to k nešťastných vedlejším účinkům, jako například k pocitu oddělenosti a odcizení, nízké sebeúcty a ztráty, a následným pocitům viny a deprese a úzkosti ze selhání, jež se zapsalo do DNA a akašických záznamů.
My označujeme tuto energii jako "negativní atlantské kódy" a víme, že jsou založeny na falešných představách a informacích, a na nedostatku skutečného porozumění procesu lidské evoluce na planetě. Ale právě to je využíváno a manipulováno těmi, kteří se snaží o udržení nadvlády nad Zemí a jejím obyvatelstvem - prostřednictvím strachu a odepřením svobody. Milovaní, jste svobodní! Vězte, že jste svobodní! Vězte, že již déle s sebou nemusíte táhnout strach a úzkost ze scénářů apokalyptického zničení. Ti, kteří tyto scénáře prezentují, aktivují v paměti lidského kolektivu "negativní atlantské kódy" a vyvolávají v populaci strach a úzkost, jelikož hluboké podvědomí kolektivu si pocity viny a stresu pamatuje.Malý kurz pro všechny - Energie Shamballa

12. srpna 2018 v 22:30 | Český Tarot |  Andělská čísla a znamení

Energie Shamballa 1024 nazýváme také multidimenzionální - celistvé léčení. Jde o sloučení několika typů energií:
1. Univerzální životní energie
2. Energie Světla v našem duchovním srdci - energie naší "JÁ JSEM PŘÍTOMNOSTI"
3. Energie Vzestoupených Mistrů a Vyšších planetárních energetických forem - (spojitost našeho multidimenzionálního aspektu)15 000 uměleckých děl starých přes deset tisíc let odhaluje vývoj lidského života na okraji Sahary

11. srpna 2018 v 10:07 | Český Tarot |  Zajímavosti
Tassili n'Ajjer byl popisován jako nejstarší prehistorický skanzen na světě. Nachází se v rozlehlé náhorní plošině na jihovýchodě alžírské Sahary na hranicích Libye, Nigeru a Mali a má rozlohu 72 000 km 2, je Tassili domovem výjimečné hustoty malířských a rytmických snímků, které zaznamenávají klimatické změny, zvíře migrace a vývoj lidského života na okraji Sahary od 10.000 př.nl do prvních staletí současné doby.

15 000 uměleckých děl starých přes deset tisíc let odhaluje vývoj lidského života na okraji SaharyVyobrazení dvou koní a vozů.

Igor Chaun a jeho spirituální cesta do Amazonie

11. srpna 2018 v 9:50 | Český Tarot |  Zajímavosti
Když jsem navštívil brazilskou jižní Amazonii, opakovaně se mi při rituálech a náboženských obřadech, kterých jsem se účastnil v rámci domorodé křesťanské církve (s požitím jejich posvátného nápoje), rozevírala šíře kosmického Stvořitelova díla, včetně mnoha bytostí a kosmických civilizací, které jsem začal opakovaně vnímat a kterými jsem zjistil - k svému úžasu - že je VESMÍR DOSLOVA ZABYDLEN. A ne kdesi daleko! Začínalo to už půl metru nad mojí hlavou! … Bytosti andělské, průvodcovské a od věků nápomocné v díle Stvořitelově míchaly se mi zprvu s podivnými, racionálními a technicky dokonale organizovanými celky jednotlivých vesmírných ras a kultur, však velmi zřetelných a podivuhodně jasných. Posléze jsem získal schopnost lépe se orientovat a pochopit rozdíl mezi bytostmi duchovními (andělé) a bytostmi vtělenými a karmicky procházejícími také zrodem a "úmrtím", byť v jiných světech a v jiných podobách, a v jiných formách organizované společnosti. Postupně jsem s některými částečně komunikovat, lépe je chápal, kladl jim otázky a dokonce i vnímal odpovědi. Nutno říci, že naše silná spirituální práce při obřadech Je zajímala a Ony bytosti přicházely, podílely se. V procesu spirituální práce jsme jim byli blíž, i díky účinkům posvátného nápoje.

Nejsme tu poprvé - Jak poznáme, že jsme tu už jednou byli ?

11. srpna 2018 v 9:24 | www.radostnezpravy.cz |  Karma a minulé životy
Reinkarnace je přesvědčením, že duše po smrti opouští fyzické tělo a po nějaké chvíli strávené ve spirituálním světě poté znovu vstoupí do dalšího těla. Někteří lidé se vrací zpět kvůli zlepšení svojí karmy, jiní čistě z účelu rozvoje svojí duše a někteří, aby mohli pomáhat rozvoji druhých. Jak můžete poznat, že jste žili už v minulosti? Že za sebou máte několik inkarnací a jste "starou duší", tomu jsme se věnovali v tomto článku. Realit je ovšem mnoho, jak tedy poznat, že jste dříve prožili život na planetě Zemi? Není nutné chodit za regresními terapeuty, protože existují náznaky, které mohou každému odpovědět.

Jak se pozná stará duše?

11. srpna 2018 v 9:16 | www.radostnezpravy |  Karma a minulé životy
Je mnoho duší, které mají mnoho prožito a které mají mnoho zkušeností. Na své cestě ušli velký kus. O takových osobách říkáme, že mají starou duši. Eckhart Tolle či Robert Frost jsou typickou ukázkou staré duše. Lidé s duší, která už toho hodně zažila, mají několik specifických vlastností. Podívejte se na několik typických znaků, díky kterým budete schopní starou duši snadno rozpoznat.
Výklad Pomoc od Andělů a Archandělů

10. srpna 2018 v 22:26 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Každého z nás zajímá kam se posunout, kudy ve svém životě jít, jak rozpoznat lež od pravdy, jak být sebejistější. Nás lidi zajímá mnoho věcí, láska, peníze, práce, děti. Je to prostě náš život, někdy veselý, někdy o něco smutnější. Vše však v našem životě má smysl. Náhody neexistují.
Nabízím Vám výklad karet Andělů na různé vaše téma - vztahy - láska kariéra - práce, peníze, rodina,
Můžeme společně poodkrýt karty vašeho životního úkolu, životní lekce. Můžeme se ponořit do vzkazů andělů, rad a velké pomoci duchovních pomocníků, rádců. Andílkové tu jsou pro nás a stačí je jen poprosit, chvilku se zastavit, a naslouchat co nám radí.
Výklad karet - Pomoc Andělů stojí 310, - Kč / 1 dotaz - téma.

Filmový herní epos Detroit Become Human - Počítačová filozofická hra z blízké budoucnosti

4. srpna 2018 v 18:15 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Náš materiální svět je plný násilí, zrůdností a často se mylně traduje, že vše je ukazováno přes filmy a počítačové hry. Myslím, že tomu tak opravdu není. Vyrostla jsem na raných devadesátkách, kdy začínali herní konzolové legendy jako Nintendo Snes, Playstation 1, GameBoy atd, .. . Záleží na tom co si vyberete za hry, které budete chtít hrát, stejně tak film, na který se budete dívat. Tohle ej o nás a našem vnitřním vnímaní. Já počítačové hry miluji a miluji i hraní na Playstationu. Když mám volný den a nemusím opravdu nic, ráda si ho pustím a ráda investuji i nějaké ty peníze do drahých, ale kvalitních a originálních her. Na našem trhu jich je dnes již celkem dost a všechno opravdu není o násilí a zabíjení. Můžete hrát dětské skákačky Crach Bandicoo, mytologické příběhy jako God of War atd. Jednou celkem žhavou novinkou her pro Playstation 4 je hra Detroit Become Human a ta určitě stojí za zmínku právě na mém blogu o esoterice a duchovnu, protože toto je opravdu velmi zajímavá hra.