Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Andělé, skřítkové a zvířata duchovní průvodci lidí

9. července 2018 v 19:48 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Někdo věří v Anděly, někdo v jiné energeticky vysoké duchovní bytosti. Je to na každém z nás na koho a co věříme, důležité však je ta víra. v něco věřit je naděj, touha, láska. Věří v něco, máme svá přání. Duchovní bytosti, které nám pomáhají jich je velká řada, od Andělů, průvodců, zvířecích totémů atd. Mohou nám velmi dobře také pomáhat různá božstva , dané panteony různých kultur, ale i kultů. Myslím si, že víra je v každém z nás a je jen na nás v co budeme věřit.Když jsme ve finančních nesnází, mohou nám velmi dobře pomáhat domácí skřítkové a elfové. Ty jsou k hojnosti a materiálnímu zabezpečení rodiny velmi vhodný pomocníci. Domácí skřítkové, malý elfíci, drobný mužíčkové nám tu byli ku pomoci již ve starých časech, kdy s námi bydleli a sdíleli naše obydlí. né jeden farmář, sedlák, rodina měla doma rodinu skřítků. Skřítkové bydleli ve chlévech se zvířaty, často domácí zvířátka ochraňovala a dbala o ně, aby pánovi u které žijí jim dobře sloužili. Hospodinky a malé děti, často o svých skřítcích věděli a dávali jim vždy malé dárky a to nejen třeba o Vánocích, žních, Velikonocích, ale i když se něco dobrého doma uvařilo, či upeklo dávalo se to skřítkům k prahu domu.

Skřítkové dokázali být vděčný a přinášeli do takové rodiny, která jim dopřávala hojnost, spokojenost, ale i zdraví. Tyto malé bytůstky rodinám, lidem pomáhali.

Dnes už je raritou mít takové skřítky hospodáříčky doma. Často ještě bydlí na starých chalupách, na půdách a můžete je tu a tam slyšet.

Jak však lidé se začínali sestěhovávat za prací do měst, tak skřítkové odcházeli také pryč. Většinou dnes už žijí na krajích lesa, společně se zvířátky z lesa pohromadě.

Není to lesní druh skřítků a do hlubokého lesa, hustého, či daleko od Vesnic by domácí skřítkové nešli. Né že by se snad báli, nebo by to měli snad nějak v nějaké klausuli zakázané, ale je jim příjemnější ten styk tu a tam s lidmi. Lesní skřítkové jsou samotáři a lidem příliš nevěří. Já se jim ani moc nedivím, že nám lidem nevěří.

Andělé jsou vysoce vibračně naladěné bytosti, které dokáží soucítit s lidmi, s celým lidským pokolením. Což je ctihodné. Je jen málo božských, duchovních bytostí, kteří by k nám chovali takovou náklonnost jako právě Andělé. Samotní Andělé jsou našim životem, naší lidskou rasu zcela uchváceni, jsme pro ně samotné velmi zajímavý druh, Oni sami o nás říkají, že jsme božský. My si to myslíme, či přímo víme o Andělech. Oni však si to samé myslí o nás. Ví, že jsme přímím produktem božské existence, božského fluida.

Andělé s námi dokáží komunikovat hlavně skrze různé symboly, čísla, písmena. Obrazce vytvořené z mraků. Andělé tu byli s námi od samého počátku, ale příliš o nás nevěděli. My jsme žili v ráji s zvířaty a faunou. Oni obydlovali horní, svrchní vrstvy nebe. Hleděli na nás jak se vyvíjíme.

Vědí, že jsme velmi citlivý i přes to jisté "zlo" které ej tu s námi ve hmotné projekci. Zlo je spíše takový produkt, něco za něco. Všechno má své stinné stránky. Andělé však v nás stále věří, že v sobě máme stále o něco více toho dobra, než zla. Mnohokrát se přimlouvali u Boha, aby k nám byl vlídnější a nesesílal na lidstvo různé pohromy. Bůh však rozhodně zlý není, ba naopak je velmi spravedlivý a nepodléhá mylným dojmům, nedělá rozdíly a zbytečně nesoudí. To zlo, které si děláme, vraždy a jiná utrpení, vždy spáchali lidé samotné, žádná božská bytost ze shora v tomto nejede. Dalo by se laicky říct, že nás v tom nechali vždy vykoupat, když jsme něco pokazili, tak nás to nechali sníst.

Kdo nám je také velmi blízký, jsou silová zvířata, ty nám tu pomáhají už od samého počátků. Vždy s námi byli přímo bok po boku.


Zvířata krom potravy, kožešin a surovin se stali velmi důležitou složkou v našem duchovním světem. Lidé zvířecí totemy uctívali od pradávna do dnes. Zvířata nám dávají sílu svého charakteru, předávají nám svou moudrost. Zvířata s námi dokáží velmi dobře navazovat spirituální cesty hlavně skrze sny. Samotný šamanové z různých kultur, využívají silové zvířata pro různé duchovní spirituální zážitky.

Někdo má jako své silové zvíře medvěda, vlka, sokola, orla, vránu, ale nesmíem zapomínat ani na zvířata, kteří zastupují řád hmyzu. Hmyz je velmi užitečný a i taková stonožka může být vhodná jako silové zvíře, nebo takový kovařík má také velkou totémovou sílu,mravenci, včely, ale i vosy se dají také velmi dobře využívat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama