Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Květen 2018

Moudrý zákon Vesmíru

27. května 2018 v 19:50 | http://www.paulbrunton.cz/ |  Karma a minulé životy
Vše ve vesmíru podléhá moudrému zákonu, když to, co má svůj počátek, má i svůj konec. To, z čeho vše přichází a do čeho se navrací, je nesmrtelné. Je to vědomí, co dává celému vesmíru jeho existenci. Od něj pochází to, co je základem každého života, nejvyšší Jáství. Ten, kdo po něm pátrá a nakonec je odhalí, vrací se ke svému zdroji, svému nesmrtelnému Bytí.


Seznamte se s mocným Archandělem Anaelem

27. května 2018 v 12:16 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Archanděl Anael má silný vztah k elementu ohně. Jeho příkazům, jeho vládě podléhá pozemský a kosmický oheň.


Život po životě - Co je po smrti

27. května 2018 v 0:14 | Raymond A. Moody jr |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Je náš nynější život naším prvním životem? A je naším posledním? Mnoho lidí, ať už věřících nebo nevěřících, soudí, že tomu tak není. V hinduistickém náboženství je život člověka článkem nekonečného cyklu smrti a zrození. I v jiných asijských náboženstvích nalezneme víru, že člověk umírá obtížený vinou a rodí se znovu, aby mu byla dána příležitost se od viny očistit.Naučte se tajemné mystice Starověkého Egypta - Thoth

27. května 2018 v 0:01 | Český Tarot |  Egypt - mýty, legend a záhady
Thoth, magický bůh Egypta, sestupuje z nebe na zemi. Jeho nohy spočívají na měsící, protože je lunárním božstvem. Thotova zlatá stezka je rovněž pyramidou. Pyramidy postavili Egypťané jako prostředek posmrtného vystoupení na nebesa. Věřili, že budou navždy existovat jako hvězdy na obloze. Po obou stranách stezky jsou zobrazeny postavy Ogdoada, jeho pomocníka a žabohadí hlavou. Jsou dvojrozměrné - jako nástěnné malby. Nejsou to fyzické bytosti, nýbrž představitelé čtyř živlů. Pod Thothem se nachází prstencovitý symbol, hieroglyf, který představuje nekonečno. Thoth byl pro Egypťany významným bohem. Jeho sféra vlivu byla rozsáhlá.


Velký prázdninový horoskop lásky 2018

26. května 2018 v 23:22 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Přátelé, kamarádi, a blízcí, prostě všechny bytosti světa. Mám zde pro Vás Velký prázdninový výklad karet lásky. Snad Vám tyto řádky budou nápomocny, protože ať chceme, či nechceme čas letí a nám se opravdu blíží čas dovolených, letních prázdnin, radovánek, ale i zodpovědnosti a plánování.Pohanský pohled - Temné knihy magie, Necronomicum a ty ostatní.

17. května 2018 v 15:17 | Český Tarot |  Pohanský pohled
Pohanský pohled - Temné knihy magie, Necronomicum a ty ostatní.
Ráda bych se tématicky zapojila opět do Pohanského pohledu. Dnes to vezmu trochu krátce.
V roce 2002, když jsem byla ještě na škole jsem si zakoupila knihu Johanna Fausta kniha mirákulí, uměn a divů neboli trojnásobné pekelné zaříkávání. Tato kniha mně totálně semlela. Byla jsem absolutní cvok, blázen a janek, který bez jakékoliv ochrany a zkušeností se pustil do četby této knihy a posléze jsme zkoušela i nějaké černé rituály. Totálně mně to semlelo psychicky. Neměla jsem strach, když jsem zkoušela, co jsme zkoušela. Strach tam v té chvíli nebyl. Každopádně mně to ovlivnilo skoro na 5 - 6 let života hodně.

Jaká je skutečná moc slova

12. května 2018 v 17:03 | Český Tarot |  Hermetismus

Pravdu nikdy nezkreslujeme a zvláště ne slovem, řečí. Mluvme jen to, co obsahově plně souhlasí s tím, čemu věříme, že to je tak správné. Snažme se slova uvést vždycky v poměrný souhlas s tím, co cítíme, nebo myslíme. Myslit a cítit jinak než hovořit je mírně řečeno pokrytecké, avšak z hlediska hermetického zhoubné. Hleďme proto vždy mluviti pravdu, tj. vyslovme jen to, čemu věříme, o čem jsme pevně přesvědčeni a co jsme domyslili, anebo o tom alespoň uvažovali, neboť - kdo ztratil víru v sebe a víru v to, co mluví, ztratil sílu slova - to je již zločin na osobní síle. Je to lehkomyslnost profánního člověka, který s lehkým srdce "plká", aniž tuší, co zahazuje.


Základy magie - Naučte se vytvořit ochranný štít

9. května 2018 v 9:49 | Český Tarot |  Magie
Chcete-li vytvořit štít, uvolněte, otevřete čakry, zvedněte a vycentrovejte energii. Pak zem. Jasně si představte bílou ochrannou energii, která obklopuje vás a vaši auru zcela ve tvaru koule. Strávit tak dlouho, co potřebujete, dokud se nemůžete skutečně "cítit", že jste obklopeni tímto ochranným světlem. Vězte, že po vytvoření štítu nemůže dojít k ničemu škodlivému. Po zkořenění tohoto štítu se můžete přesunout na jiné druhy štítů. Do štítů můžete přidat textury, které jim dávají určité vlastnosti. Chcete-li například vytvořit štít, který odráží veškeré škodlivé energie, které vám byly zaslány, můžete představit štít jako zrcadlo, které vás obklopuje. Pak ji vizualizujte, odrážející od vás veškerou nežádoucí energii.

Jak s námi komunikují Andělé

9. května 2018 v 9:37 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Strážného anděla má každý člověk už od narození. Opatruje nás a přiděluje nám různé charakterové vlastnosti. A někdy se s námi pokouší i komunikovat. Nepřehlížíte náhodou těchto 7 signálů z astrálního světa - 7 signálů - Sedmé nebe.


Léčivý obrázek pro dnešní večer 8.5.2018

8. května 2018 v 22:37 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Přátelé, všechny bytosti světa .... Po dlouhé době mám pro Vás všechny opět připravený léčivý obrázek, který je mnou duchovně energeticky nabit. Tentokrát jsem se zaměřila pro Vás na léčení páté čakry, kde nám sídlí komunikace , dech, průdušky, štítná žláza, ale také mandle, zuby, uzliny, ....

Obrázek je nabit pro odblokování koktání, trémy a stresu. Jestliže Vás čeká nějaká zkouška, maturitní zkoušky, důležitý pracovní pohovor, ale také třeba si chcete s někým něco vyříkat tak by Vám tento obrázek mohl pomoci. Obrázek je vyladěný i na poruchy řeči, vyjadřování, měl by vám pomoci s lepším nadhledem na danou záležitost, předává vám větší sebedůvěru. Měl by mírně odblokovat bolesti v krku, bolesti zubů, krční páteře, atd.

Návod:

1. Vyndejte z kapes mobilní telefon, dejte si na stranu tablet, mobil, sundejte si z rukou digitální hodiny ( Bohatě stačí, že se na obrázek díváte na svém notebooku, či PC s monitorem.

2. Udělejte si na sebe a tuto léčivou dobu svůj čas, nenechte se ničím rušit. Vše co by Vás rozptylovalo ukliďte či dejte mimo Váš dosah.

3. Zapalte si svíčku či vonnou tyčinku, můžete si i pustit nějakou relaxační hudbu, která Vám je příjemná. Pro toho, kdo b nevěděl s výběrem hudby, tak Vám zde dávám vhodnou hudbu v odkazu zde

4. Prohlédněte si obrázek a zaměřte se svým zrakem na všechny okraje obrázku, všechny barvy prociťujte, Váš pohled by poté měl skončit uprostřed obrázku. Dejte tomu čas. Nejlépe meditujte a relaxujte u obrázku cca - 6 - 12 minut je optimální doba.

Měli byste při samotné relaxaci cítit vibraci v rukou, někdo může cítit vibraci či jakoby závoj kolem čela a krku. Ničeho se nebojte patří to k tomu. Jestliže cítíte mrazivé ale příjemné lechtání na krční páteři, také se nic neděje. Každý z nás tyto věci vnímáme jinak.

Nenechávejte si odkaz pro sebe, pošlete jej někomu o kom si myslíte, že by pomoc potřeboval.

cesky-tarot@seznam.cz , Dariya Iczková


Karmická diagnostika duše

8. května 2018 v 21:31 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Život je prostý. Váš život se skládá pouze ze dvou věcí - pozitivních a negativních. Každá oblast vašeho života, ať už máme na mysli zdraví, peníze, vztahy, práci nebo štěstí, je pro vás buď kladem, nebo záporem. Máte hodně peněz, nebo málo. Záříte zdravím, nebo vám zdraví chybí. Máte vztahy plné štěstí, nebo obtíží. Práce vás plní nadšením a přináší úspěch, nebo vás neuspokojuje a jste neúspěšní. Jste plní radosti, nebo se velmi často necítíte vůbec dobře. Máte dobré roky a špatné roky, dobré časy a špatné časy, dobré dny a špatné dny.


Žít život podle svých snů - Jak na to

8. května 2018 v 14:56 | Ukázka z knihy Moc - Rhonda Byrne |  Zákon přitažlivosti
Jste předurčeni k tomu, mít všechno, co máte rádi, milujete a po čem toužíte. Vaše práce vás má nabíjet vzrušením, máte dosahovat věcí, kterých dosáhnout opravdu chcete. Vztahy s vaší rodinou a přáteli mají být naplněny štěstím. Máte mít tolik peněz, kolik potřebujete, abyste mohli vést plný a skvělý život. Máte zažívat splnění svých snů - všech! Když chcete cestovat, máte cestovat.
Pokud byste moc rádi otevřeli vlastní podnik, máte ho mít. Když si přejete naučit se tančit nebo plachtit nebo mluvit italsky, je vám už dopředu dáno tyto věci zvládnout.


Vděčnost - Jako Universální zákon

8. května 2018 v 12:14 | Ukázka z knihy Kouzlo Rhonda Byrne |  Zákon přitažlivosti
Vděčnost se projevuje prostřednictvím univerzálního zákona, který ovládá celý váš život. Zákon přitažlivosti, který řídí veškerou energii v našem vesmíru od zformování atomu po pohyb planet, říká, že "podobné věci se přitahují". Díky zákonu přitažlivosti drží buňky každého lidského tvora pohromadě stejně jako hmota každého předmětu. Ve vašem životě se tento zákon projevuje v myšlenkách a pocitech, protože ty jsou také projevem energie. Cokoli si tedy myslíte a cokoli cítíte, to k sobě také přitahujete.


Citát pro tento den - Roald Dahl

8. května 2018 v 12:05 | Český Tarot |  Motta a citáty
Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí. - Roald Dahl