Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak to v životě nevzdat

23. dubna 2018 v 15:16 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
To nejtěžší na složitých obdobích je uvědomění, že už nad věcmi nemáte kontrolu. (Ale zeptejte se sami sebe: Měli jste ji vůbec někdy?) Buď musíte učinit velké změny ještě předtím, než byste se na ně stihli připravit, a nebo náhle zpochybnit to, co jste si mysleli, že víte. Je však možné změnit i ty nejvíce znepokojující situace v příležitosti k růstu, máte-li dostatek ochoty, důvěry, víry, trpělivosti a odevzdání.
Zde jsou důvody, proč jsou tyto vlastnosti tak důležité, chceme-li překonat své potíže:
Ochota
Toto je ve všech směrech důležitá ingredience k tomu, abychom to během těžkých časů zvládli. Musíte být ochotni udělat to, o čem jste věřili, že to nedokážete, a přiznat si, čemu se vyhýbáte. Ano, může to být bolestivé, ale pokud nejste ochotni vidět věci a lidi takové, jaké (jací) jsou, nemůžete se s problémem vypořádat, a já vám ručím za to, že se tím vaše situace pouze prodlouží.
Důvěra a víra
Velmi často lidé tyto dva principy zaměňují, ale jsou velmi odlišné. Důvěra znamená věřit, že se dokážete prokousat čímkoli, a víra je energie, která vyrůstá z této důvěry a pomáhá vám vydržet, dokud se věci nezlepší. Nemůžete se dostat k pozdějšímu bez předchozího.
Trpělivost
To je schopnost přijímat a snášet těžkosti bez hněvu nebo smutku - a je to vaše záchranné lano, ocitnete-li se uprostřed těžkého období. Stejně jako nedokážeme uspíšit východ slunce nebo změny ročních období, nemůžeme přinutit ani sami sebe projít těžkým časem rychleji, než je potřeba k tomu, abychom se poučili, vyléčili a vyrostli. Trpělivost nám umožňuje projít našimi těžkostmi tak jemně, jak je to jen možné.
Odevzdání
To neznamená vzdát se nebo sklonit hlavu. Je to o vědomí, že zde v pozadí pracuje něco většího a mocnějšího než jste vy a že vás to dostane přesně tam, kam potřebujete. V těžkých časech je pro vás odevzdání pravděpodobně tím nejtěžším, protože je pro vás těžké přijmout nejistotu. Ale právě to, mí milovaní, je pointa. Nevíte, co přijde, ale víte, že ať už se stane cokoli, budete v pořádku.
Iyanla Vanzant zdroj http://www.astrolife.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama