Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Duben 2018

Výklad karet pro tento den - 24.4.2018

24. dubna 2018 v 6:58 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Zdravím Vás všechny bytosti světa, přináším Vám dnes výklad pro dnešní den na jednu kartu.
Přeji Vám jen to dobré, aby se všechny vaše sny a očekávání splnili

Dariya Iczková - , cesky-tarot@seznam.czBarometr našeho chování - Terapeutický komunikační systém

23. dubna 2018 v 22:21 | www.skola-lecitele.cz |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Kineziologie je v Americe i západní Evropě již řadu let uznávaným terapeutickým a komunikačním systémem a i u nás se oprávněně stále více dostává do povědomí lidí. Přesto ne každý má představu, o co se vlastně přesně jedná. Kine……co?? Optala se mě tuhle jedna dáma. To je ta terapie s těmi pejsky? Ne není. Metodu kineziologie vyvinul Američan Dr. Goodheart v 60. letech min. století. Na základě jeho koncepce sestavil Dr. J. Thie systém "Touch for Health" (Dotyk pro zdraví).


Rady andělů na každý den - Říkejte si láskyplná slova

23. dubna 2018 v 16:09 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Říkejte si láskyplná slova Slova, která užíváte při popisu sebe, hluboce ovlivňují vaši sebelásku a sebehodnotu. Sem patří to, jak o sobě smýšlíte, co o sobě říkáte, co o sobě píšete, a také to, jaké vtipy na svůj účet děláte.


VÝKLAD Z ANDĚLSKÝCH KARET, RADY ANDĚLŮ

23. dubna 2018 v 16:00 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby

VÝKLAD Z ANDĚLSKÝCH KARET, RADY ANDĚLŮ

- Jak danou situaci vidí Andělé, co radí a doporučují?

- Maximálně 3 otázky

- Doba dodání cca do 8-10 PRACOVNÍCH dnů od připsání platby na účet

- Cena 500,- Kč


pište si na email - cesky-tarot@seznam.czVeškeré přijaté platby z kurzů, přednášek, výkladů jsou věnované Klubíku Pytel Blech. Klubík Pytel Blech je zaměřený pro děti se specifickými poruchami chování a učení. Klubík Pytel blech aktivně pracuje s dětmi převážně s ADHD/LMD, dětským autismem, dětmi s dětskou mozkovou obrnou, vozíčkáři atd. Peníze slouží vždy výhradně na akce s dětmi, dětské kroužky modelář, výtvarný kroužek, malý čtenář, výlety, akce, kina a divadélka, asistenci atd.
Webové stránky dětského klubu zde
Děkujeme, že nám pomáháte Klubík Pytel Blech, z.s.
Recenze napsali o mně zde

Jak to v životě nevzdat

23. dubna 2018 v 15:16 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
To nejtěžší na složitých obdobích je uvědomění, že už nad věcmi nemáte kontrolu. (Ale zeptejte se sami sebe: Měli jste ji vůbec někdy?) Buď musíte učinit velké změny ještě předtím, než byste se na ně stihli připravit, a nebo náhle zpochybnit to, co jste si mysleli, že víte. Je však možné změnit i ty nejvíce znepokojující situace v příležitosti k růstu, máte-li dostatek ochoty, důvěry, víry, trpělivosti a odevzdání.


ESOTERIKA KURZ - INTUICE SÍLA V NÁS

23. dubna 2018 v 10:49 | Český Tarot
Co se to děje v našem mozku, když se musíme rychle rozhodnout a nemáme čas přemýšlet? Jak je možné, že znalec umění rozpozná na první pohled padělek, který neodhalily ani komplikované testy? Jak se stane, že…? Odpověď zní: Intuice. Obyčejně ji vysvětlujeme jako hlas, zvuk nebo pocit, který nám v rozhodujících momentech života radí, co máme dělat. Internetová encyklopedie Wikipedie píše o intuici jako o "duchovní schopnosti, která neříká proč, ale jen ukazuje výslednou odpověď. Intuice člověku sděluje, co má udělat, nikdy mu ale nevysvětluje, proč tak má jednat". Svým způsobem je možné chápat intuici jako předvídání budoucnosti i jako instinkt. Intuice, chceteli česky řečeno tušení, je silná a nevysvětlitelná. Ženy ji dost často označují jako šestý smysl, muži zase jako dobrý odhad nebo instinkt, který cítí. Odborníci tvrdí, že intuici máme všichni. Je pořád s námi. Funguje ať chceme nebo ne. Potíž je v tom, že ne všichni její hlas slyšíme a bereme dost vážně. Proč bychom to měli začít dělat?


Andělský výklad karet - Poselství Andělů Duben 2018

20. dubna 2018 v 21:51 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé jsou bytosti živé, nic méně nejsou v naší dimenzi na hmotné úrovni. Dokážou však s námi komunikovat a dávají nám často o své přítomnosti různé signály, zprávy. Často s námi komunikují skrze čísla, numerologie je krásná věda, je totiž všude od samého počátku našeho bytí, stejně jako právě Andělé. Andělé nás chrání a radí nám. Mají pro nás slabost a soucit. Vědí, totiž , že žít ve hmotném světě naším pohledem není snadné a snadno se tak stáváme terčem nějaké zákeřnosti, nespravedlnosti, nebo naopak my samotný dokážeme ublížit. Vědí, že to prostě není žádná sranda, žít náš lidský život.
Občas s námi komunikují a ukazují nám jak dál. Často se spojí s lidmi, kteří jsou citlivý vibračně . Senzibilních lidí je kolem nás hodně. I já občas mám různé vidění, zvláštní pocity a hodně mám prorocké sny. Každý má v sobě sílu, jen jí musí najít. Náš svět s nehmotným světem je spojený vedle sebe jako barvy duhy, jedno je vedle druhého, jedno bez druhého by netvořilo celek


MAGICKÝ SVÁTEK ČARODĚJNICE výklady karet, magie a rituály

10. dubna 2018 v 15:15 | Český Tarot
MAGICKÝ SVÁTEK ČARODĚJNICE výklady karet, magie a rituály
Ještě, že nežijeme v době inkvizice. To by asi leckdo z nás skončil
30. dubna na pranýři za čarodějnictví. Poslední dubnový den je totiž
dnem pálení čarodějnic. V řadě našich měst a vesnic se to bude hemžit
čarodějnicemi, které se budou chystat na svůj půlnoční rej.RYCHLÁ TAROTOVÁ POMOC - Rychlý výklad karet s pomocí

5. dubna 2018 v 15:37 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Někdy se v našem životě stane nečekaná rychlá událost, která nás zaskočí, bolí a nevíme v tu chvíli jak se pohnout, kudy se vydat, jsme ochromeni. Potřebujete se rychle rozhodnout a jednat. Je zde možný rychlý výklad karet a to formou přímo přes email.


Velký tarotový výklad pro rok 2018

5. dubna 2018 v 15:14 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Ještě stále během roku si můžete psát o velký tarotový výklad na rok 2018, v průběhu roku lze si napsat o jakékoliv téma, které Vás zajímá.

psát si můžete na ČESKÝ TAROT - cesky-tarot@seznam.cz , Dariya Iczková

ČESKÝ TAROT pomáhá Klubíku Pytel Blech

5. dubna 2018 v 15:05 | Český Tarot |  DK - PYTEL BLECH
Klubík PYTEL BLECH je zaspaným spolkem, která se stará o děti s onemocněním autistického spektra, děti s ADHD a děti s mentálním onemocněním. Český Tarot je jedním, kdo klubíku pomáhá. Podívejte se na naše aktivity. Můžete Klubík Pytel Blech sledovat i na Facebooku.stránky dětského klubíku zde

Výklad Snů a předpovídání budoucnosti skrze prorocké sny - AKCE VÝKLAD

3. dubna 2018 v 14:15 | Český Tarot
Máte již dlouho , několik nocí, dnů dokonce až roků opakující se sen. Chcete rozpoznat Váš sen, jeho poslání a zprávu z vyšších frekvencí. promlouvají k Vám ve snu bytosti, Andělé, dostáváte skryté indicie a nevíte jak se v tom orientovat, čeho se držet.Karmické vztahy - čištění karmických uzlů

3. dubna 2018 v 13:58 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Každý vztah, který prožíváme právě teď, či sjme si již odžili nám společně s naší duší a touhou tvoří karmický uzel. Karmické vztahy jsou těžké, nezvladatelné, vášnivé, bolestné, stále přicházející a odcházející partneři. Vše se točí v kruhu. Nevíte jak dál? Chcete s takového bludného kruhu odejít, očistit se a vyřešit si tak karmický vztah jednou pro vždy.

Zabývám se ve své věštecké letité praxi vztahy a vztahy karmickýcmi. Nejste jediný, kdo právě prožívá třeba nelehké, velmi těžké, bolestné události ve vztahu. Karmické vztahy jsme zažily, kždý z nás od útlého dětství do dospělosti. Karmické vztahy nejsou jen partnerské, karmický vztah se může objevovat ve všech svazcích vašeho života. Může to být sourozenec, rodiče, dokonce i kamarád, kamarádka.