Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Leden 2018

Jak fungují sny

23. ledna 2018 v 12:27 | Český Tarot |  Lucidní snění
Jak fungují naše sny. Co se děje z našim mozkem, když spíme či sníme.


Sen je zážitek iluzorních hlasů nebo jiných vjemů vytvářených mozkem během spánku v rámci procesu snění. Sny často ukazují události, které jsou ve skutečnosti nemožné nebo nepravděpodobné, a jsou obvykle mimo kontrolu spící osoby. Vycházejí z vnějších i vnitřních podnětů a vzpomínek a představ spícího. Sen je tudíž významná psychologická událost. Někdy lidé zažívají během snění silné emoce; strašidelné nebo znepokojivé sny se označují jako noční můry a noční děsy. Mnoho lidí věří, že sny mají určitý význam, a proto se snaží své sny určitým způsobem popsat a pak k nim přiřadit význam. Pro pohodlnější určování významu snů vznikly speciální výkladové knihy zvané snáře. V historii se často věřilo, že sny předpovídají budoucnost, někteří lidé věří, že ve snu rozmlouvají se svým bohem, odborná veřejnost se staví k významu snů jakožto možnosti předpovědi budoucnosti spíše chladně až záporně. Vědecká disciplína zabývající se sny se nazývá oneirologie.
Životní moudrost Charlieho Chaplina

17. ledna 2018 v 15:47 | Český Tarot |  Motivační a pozitivní články
Charlie Chaplin
Sebeláska
Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, dokázal jsem poznat, že psychická bolest a utrpení je pro mě jen varováním, abych nežil proti své vlastní pravdě.Andělský výklad pro všechny - Výklad bájných jednorožců

17. ledna 2018 v 15:37 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Výklad pro dnešní den - Přejete si vědět, proč jsou někteří lidé tak dobří ve sportu, hudbě nebo jiném umění? Neustále své dovednosti pilují! Tato karta je znamením, že byste měli pilovat určitou dovednost, která je pro vás důležitá, abyste v ní byli skutečně dobří. Učiňte ji svou prioritou číslo jedna! Při praktikování svých dovedností sice zjistíte, že vám to někdy půjde lépe a jindy možná trochu hůře, ale také si všimnete, že se s jejich procvičováním přibližujete k dokonalosti. Mějte tedy trpělivost sami se sebou i se svými učiteli. Možná bude chvíli trvat, než se naučíte, jak něco dělat tím nejlepším možným způsobem. Procvičování je opravdu tou nejlepší cestou, jak své dovednosti zdokonalit. Při procvičování si osvojíte nové způsoby a metody. Když budete stále lepší a lepší, bude vás to i víc bavit. Takže ať už je vaším snem malovat, psát, tančit, zpívat nebo se naučit nějaké řemeslo, píle je jedním ze způsobů, jak svůj sen uskutečnit.

Smrt je pořád tabu. Nechápeme smrt, protože nechápeme ani život samotný.

17. ledna 2018 v 14:44 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Smrt. Co je to vlastně smrt. Končí se smrtí všechno. Dá se nahlédnout za závoj smrti. Na to se zaměřím v dnešním článku. Věřím, že to bude pro Vás určitě přínosné, tedy pro ty co se o toto téma zajímají či věří v nějakou inkarnaci.
Nejprve je nutné si trochu vysvětlit co je to smrt.
Dolores Cannon - Posun do Nové Země

8. ledna 2018 v 12:32 | Český Tarot |  Filmy a dokumenty s duchovní tématikou
Dolores Cannon, regresní terapeutka, ufoložka a autorka mnoha knih, mluví o posunu na Novou Zemi, resp. o posunu planety Země do nové dimenze. Jak k posunu dojde? Jaké jevy ho budou provázet? Jak to budeme prožívat my, lidé? To vše se dozvíte v dokumentu.
Snář - Sen o lásce, milování, partnerství a vztazích

6. ledna 2018 v 22:01 | Český Tarot |  Snář
Psychologové obecně definují lásku jako intenzivní pocit lásky, náklonnosti nebo trvalého sentimentu vůči osobě v kombinaci se silnou touhou být s touto osobou. Ve snech jsou sexuální obrazy častější než pomíjivé obrazy lásky; to bylo to, co povzbuzovalo Freuda, aby rozvinul své teorie o sexu a sexuální energii jako o silnější v snu, než o samotné lásce. Spojení mezi láskou a erotickým je proto často nevyhnutelné ve freudovské analýze snů a sexuální interpretace snů se pro Freuda stala klíčem k odemčení jejich významu.


Partnerský horoskop na rok 2018

6. ledna 2018 v 16:34 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
V roce 2018 bude svět otevřený mateřství a uzavírání kvalitních partnerských vztahů. V roce 2018 byste se neměli bát vstoupit do nějakého svazku. Nebudete vystupovat, ale spíše nastupovat. Co se týče energie lásky.V novém roce 2018 budete moci měnit i roky minulé a jestliže jste někdy někomu ukřivdili z něčeho neprávem obvinili budete se muset s tím popasovat, ale bude vám přáno a vaše srdce budou otevřená i pro omluvy a přijímání vztahů jako takových.
Rok 2018 bude kouzelným a velmi aktivním rokem. Bude plný změn, ale k lepšímu. Budete se učit budovat svoje vlastní rodinné místo, budete vysloveně rodině založený. Jestliže zrovna budete renovovat či upravovat svoje obydlí bude vám dopřáno všeho co potřebujete. Stačí pouze dobře požádat Vesmírné bytosti. Z koupi bytu - domu a jiné nemovitosti , to bych byla trochu opatrná tam je důležité spíše číslo domu, numerologie ulice ale spousta dalších a důležitějších věcí an sobě napojené. Takže zde bych nespěchala, ale určitě tím nic nezkazíte, když byste se před takovou to velkou změnou nechali poradit právně.Síla a kouzla drahých kamenů podle planet a znamení

2. ledna 2018 v 14:54 | Český Tarot |  Kameny, minerály, léčivé kamínky
Použití drahokamů pro astrologii je nejběžnější ve védské astrologii nebo jyotish. Ve védské astrologii se každá planeta vztahuje k kovu a drahokamu a mají dokonce i specifický prst, který cítí, že klenot by měl být opotřebován, aby byl nejúčinnější. Existují požadavky na kvalitu drahokamů pro astrologii, včetně toho, že mají lesk uvnitř, že jsou transparentní a jiskří. Měli by být také bez nečistot a mít dobrý tvar. Ve skutečnosti varování před opotřebováním drahokamů s okluzem, nedostatkem lesku nebo drahokamů, které jsou smíchány s jinými minerály, jsou poněkud hrozné. Při nošení kvalitního klenotu přinese hodně štěstí a prosperity, nošení špatného drahokamu, dokonce i v nevědomosti, přinese neštěstí, úzkost, nemoci a dokonce i smrt!
Voodoo jak na to - část 1

2. ledna 2018 v 14:45 | Český Tarot |  Voodoo
Voodoo panenky jsou nejvíce obyčejně známé jako malé panenky, které můžete držet s kolíky , špendlíky, jehly nebo jiné ostré předměty, aby se někdo bolet, zranění a dokonce i smrt! Historie panenek Voodoo a Voodoo pocházejí z nejhlubší Afriky a kmenových tradic tisíců let. Ti, kteří věří ve Voodoo a praktikují Voodoo, věří v jednoho Boha, který používá Loa (ducha), naše mrtvé předky, jako jeho posly. Loa ( duchové a skupina Voodoo né v Santaria) jsou schopni ovlivnit naše každodenní záležitosti. Voodoo panenka je způsob, jak komunikovat s duchy a vyjadřovat jim touhu, kterou máte pro sebe nebo někoho jiného.Andělský výklad pro první lednový týden - 1 - 7.ledna 2018

2. ledna 2018 v 10:48 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Dobrý den, mám pro Vás velmi zajímavý malý výklad Anděldkou zprávu pro první lednový týden 2018.