Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Prosinec 2017

Jak pochopit, co si doopravdy přejeme

28. prosince 2017 v 13:45 | Pro náladu cz |  Zákon přitažlivosti
Pokud se až dodneška nevěnujete tomu, co máte rádi, pokud nejdete za svým snem, připravte se, protože následujících 7 cvičení bude pro vás skutečným průlomem!
Svoboda je krásná. Je však také těžká, protože od nás vyžaduje, abychom si sami volili vlastní cíle. Stalo se vám někdy, že jste o tom četli a pocítili jste bezradnost, protože jste si uvědomili, že vlastně nevíte, co chcete? Že doslova nevíte, co si se životem počít?

Jak být blíže Bohu

28. prosince 2017 v 13:25 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Mnoho z nás jsme se od božské energie nikdy neodvrátili a myslím si, že ani ty největší ateisti se neodvrátili úplně, protože to ani nejde. Nelze se odpojit od něčeho, z čeho pocházíme, ať je to cokoliv.
Znám pár lidí, kteří se opravdu od Boha odklonili a do svého života ho nepřijali - Nikdy. Dokonce takového člověka znám přímo ve své vlastní realitě ve svém životě. Je to člověk zcela prázdný. O tom však někdy jindy. …


Co nás čeká v roce 2018

28. prosince 2017 v 12:01 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Za nedlouho se nám uzavře rok 2017 a budeme vstupovat do nového roku. Roku 2018. Když vyslovíte či se podíváte na toto číslo vidíte v něm sílu a jistou nekonečnost. Protože rok 2018 je opravdu velkým a silným číslem. Již jsem psala ve svých článcích a Astro vhledech, že jsme procházeli všichni jako lidstvo hodně těžkými zkouškami. Každá Země - národ - rasa má svou vlastní energii a má svou vlastní karmu, která nám tak nějak předurčuje naše charakteristické znaky, ale to jak se , kdo chová je pod jeho vlastní režií a nelze se na to odvolávat. Česká republika procházela vždy silnými změnami, co se týče politické struktury. Není divu, že v lidech to pak vře a chtějí být v něčem vidět, mají pocit jistého nenaplnění a také zklamání a tato hořkost a zášt je u nás v České republice velmi známá. Máme rok 2018 máme i po říjnových volbách 2017 a čeká nás volba prezidenta České republiky.


Vánoční dárky do klubíku Pytel Blech zakoupené z darů

15. prosince 2017 v 22:11 | Český Tarot |  DK - PYTEL BLECH
Blíží se Vánoce, svátky pohody a klidu, dny lásky a přátelství a také dárků. Jako každý rok pro děti z klubíku Pytel Blech a pro vozíčkáře s organizace Vozíčkáři Euroregion Nisa o.p.s budeme pořádat malé vánoční posezení. Z darů, které klubík obdržel jsme mohli zakoupit mnoho krásných dárků všem našim dětem - našim malým svěřencům. Děkumeme všem, kdo naše aktivity sleduje a podporuje nás v naší činnosti.