Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Nebezpečí okultismu.Bude konec světa?

18. září 2017 v 13:29 | Český Tarot |  ASK Dariya
Chodí mi hodně zpráv na facebook, nebo i na email.Hodně se ptáte a zajímáte a já jsem ráda, že svět magie, tajemna a prorokování věšteb Vás baví. Jednou za čas vybírám, vždy nějaké zajímavé dotazy, na které jste se mně zeptali a já na ně online buď na mém blogu zde, nebo ve videu odpovídám.
Zde jsou dvě zajímavé otázky, které Vás zajímali


Magie - je magie nebezpečná? Máš nějakou zkušenost třeba s černou magii?Magie není nebezpečná, nebezpečný může být jen člověk sobě samému a svému okolí. Záleží jakým pohledem se na to díváte. Magie je tu s námi od samotného zrození planety. Chce si to uvědomit, co to vlastně magie je a co chceme s ní dosáhnout. Určitě bych se nikdy nepouštěla do temné černé magie zvané Necromancie. Ráda to studii a moje knihovna je plná okultní tématiky a to i ty hodně temné, ale do ničeho bych se nepouštěla, ráda v tom listuji, ráda se dívám i na různé okultní filmy obsahující tajemnou magii a ráda čtu fantasy, protože jsme velký fanda třeba Zaklínače.
Černá magie je zvláštní specifikum, protože obsahuje všechny složky Akášického světa, do kterého patříme vlastně i my, ale patří do něj i démoni, astrální larvy. Magie je něco co tu bylo od samotného počátku. Člověk se sám za sebe zodpovědný a záleží na něm, co bude chtít si vyzkoušet s toho úžasného světa kolem nás.
Jako velmi mladá jsem zkoušela různé praktiky tzv. faustovské magie, je to velmi těžké, nákladné časově a nemluvě o tom, že sehnat plno věcí - pomůcek k invokacím je velmi těžké, protože mnoho věcí dnes na trhu už prakticky neexistuje a člověk musí hodně improvizovat.

Zkoušela jsem temnou magii, bez jakékoliv ochrany. Málem mně to semlelo. Věci o kterých jsme kdy četli či věděli v hororových povídkách či fantasy filmech o démonech, o démonických postavách atd opravdu existují. Vlastně mi to nic dobrého nepřineslo, zjistila jsem pouze to, co jsme stejně vždy věděla, že všechno to záhadné kolem , prostě opravdu existuje, existuje tu všechno a vždy to tu bylo s námi. Na nic jiného mi to dobré nebylo. Možná jsem byla nerozvážná, což jsme rozhodně byla, ale byla jsem mladá a jisté experimentování s tajemnem má asi za sebou dnes každý.
Každopádně na to, aby člověk mohl začít používat tajemnou magii, musí být hlavně vyrovnaný a jestli si myslíte, že jste plně zdrávy a vyrovnaný zjistíte, že nejste. Vlastní strach Vás dostane. Dnes už se toho co jsme vše viděla nebojím, dokonce jsem nalezla jistý klid. Protože jestliže existuje peklo, jakože opravdu existuje a existují veškeré démonické bytosti, tak bez pochyb existuje i nebe s anděly, bohem, světelnými bytostmi.

Obecně se vším by se mělo zacházet opatrně a zodpovědně a to i s "dobrou" magií, přírodní magií, andělskou magií. Vše to je jeden zdroj a to myšlenka rovná se vizualizace. Člověk časem dospěje a pochopí, že jsou jisté věci, kterého sice lákat mohou, ale zkoušet neměl. Je to každého věc, ale opravdu na tom stojí vaše duševní zdraví. Člověk se může lehce pomátnout. Většinou však ho dostihne pouze jeho vlastní strach. Což je takový paradox. Protože, když se nad tím zamyslíme, veškerá forma magie, je pouze vizualizace do reality pomocí našich myšlenek.

Voodoo, které je známé africkými kmeny, domorodci na Haiti, je pouhou přísměsí křesťanských rituálů s temnější formou magie, necromancie. O Voodoo bych však chtěla psát trochu konkrétněji spíše v nějakém článku než takto v Asku. Všechno totiž souvisí se vším. Nechci to tady podrobně vypisovat, protože nechci aby Ask dvou dotazů byl třístránkovým eposem. Každopádně v magii je obrovský proud křesťanství a naopak křesťanství je plné magie a to opravdu nejen té andělské, .... Bohužel křesťani, ten ohromný vliv zničil všechny bohy kolem. Raději budu pohanem a budu věřit ve svou víru. Nemám totiž ráda manipulaci,kteří křesťanský fanatici používají. Raději tento dotaz už ukončím, protože měn to pak svádí psát dál už mimo zadné téma ..... Takže, abych odpověděla. Magie nebezpečná není, člověk sám sobě je nebezpečný. A ano zkušenosti se samotným praktikováním mám v obdobý roku 2001 - 2004, ale o první invokace lementů jsme začínala už jako malé pískle v letech 1990 - ...

Věříš na konec světa? Bude nějaký konec, kteří předpovídali vědmy a různý prorokové?Ano věřím, ale za konec světa si myslím, že budou moci lidé, protože se často stavíme do věcí, které máme nechat na Bohu, přírodě atd. Lidé se snaží vše ovládnout a vlastně vše akorát spěje k tomu, abychom sami sebe zahubili. Jednou možná konec světa opravdu bude, ale nikdy nic nekončí, nikdy nic zcela neumírá, vše se rodí s počátkem dalšího dne a i kdyby to měla být jen myšlenka, tak věřím, že jednou bude zase stát svět na nohách. Třeba nebude už vypadat, tak jak ho známe my, ale život půjde určitě dál.Máte-li nějaký dotaz, klidně se ptejte cesky-tarot@seznam.cz, Dariya
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 18. září 2017 v 14:08 | Reagovat

Bude nekdy

3 AlysonCmo AlysonCmo | E-mail | Web | 9. října 2017 v 13:59 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/what-drug-class-is-tramadol>url</a> and deal with it.

4 AlysonCcc AlysonCcc | E-mail | Web | 19. října 2017 v 0:15 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama