Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jaký bude rok 2018 - Co nás čeká v roce 2018

19. září 2017 v 16:19 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Jaký bude rok 2018 - Rok psa je ve znamení duchovní terapie, úcty k sobě samotnému a důvěře v lepší zítřky.Andělé jsou boží poslové, andělé jsou poslové dobrých zpráv, andělé jsou božím světlem. Jak na Nás, ale vlastně pohlížejí. Andělé, stejně jako Bůh vidí naše nitro, vidí naše chyby, vydí naše přání, sny a ideály. Zná naše dobré a i ty špatné stránky. Vidí do samotného nitra naší duše. Pomáhá všem, kdo o jeho pomoc žádají, kdo si přeje nějakou pomoc či událost do svého života. Nejdůležitější je však náš postoj a naše vlastní kroky.
V posledních 7 letech a to i podle mé vlastní zkušenosti jsme dostávali celkem silné životní zkoušky, události, které nás nějak posunuli, mnoho lidí v těchto období 2012 - dále změnilo a muselo změnit zaměstnání, byli třeba i propuštěni, přišli o partnera, rozpadl se jim dlouholetý vztah, někdo řešil těžká rozhodnutí ve vlastní rodině, kdy se nějak musel rozhodnout a třeba i s tím, že daný výsledek pro něj nedopadl příznivě, někdo byl na pokraji existenčního materiálního propadu a nejlépe u mnoho lidí přicházela jedna zkouška za druhou, takže jste přišli o práci, partner Vás opustil a ještě jste řešili něco ve vlastní rodině a to třeba i soudně. Mnoho lidí se muselo nějak rozhodnout, mělo třeba i co dočinění s nějakou institucí atd. Byli to těžké úkoly, vše se dělo jeden rok za druhým, a nebylo opravdu únikem, ať už jsme udělali cokoliv, měli jsme pocit, že jsme prohrály, protože jsme mnohé museli opustit. Opustit rodinu, práci, přítele atd. Byli jsme vlastně násilně k něčemu vždy donucení nějakou záležitostí. Ublížilo nám to na druhou stranu a teď ruku na srdce, když se ohlédnete zpět, tak vás to vlastně posílilo a víte vlastně moc dobře, že jiné cesty nakonec ani nebylo, než té nejtvrdší zkoušky. Poslední roky byli o síle, o vlastním posunu. Často jsme museli šáhnout do samotného vlastního nitra a najít opravdu mnoho sil a odvahy, abychom to přečkali, vyřešili a postavili se znova na vlastní nohy. Podařilo se. Měli jste pocit, že Vám nic nevycházelo, a tento rok se nesl ve znamení otázky peněz, zaměstnání, investování, prodeje či koupě nějakých nemovitostí či koupě nějakých hmotných věcích a to třeba né zrovna šťastně. Tento celý rok se nesl v tématech peníze, kariéra, zaměstnání, budování vlastního sídla, domu, něčeho co yb patřilo jenom Vám, někdo se tento rok potýkal, aby si něco vlastního vydobyl a nenechal se ošidit atd.
Tento rok se ještě dokončovali procesy čištění a transformace, hodně lidí to pomohlo v sobě najít sílu a odpoutat se od ostatních, naučilo Vás to obrovské dávce samostatnosti a bojování za své já. A to byl a je účel. Máme se naučit se odpoutat od partnerů, rodiny nebýt k ničemu a nikomu připoutáni.
Měli jsme pocit, že snad Andělé nemohou existovat, modlili jsme se třeba denně o pomoc, o božskou pomoc a většinou přišel další úder, ale když se opravdu nad tím dnes zamyslíme, vidíme v tom vlastně nakonec opravdu božskou pomoc, protože nás třeba dokázal odpoutat od vztahu, který se nikdy nikam neposuval a vy jste jen ztráceli čas. Chtěli jste třeba rodinu, mít děti a Váš partner nechtěl a přitom říkal jak Vás má rád, nakonec jste přišli třeba na nevěru, nebo jste jen dostali odvahu si prostě nedržet takový vztah, bez dětí. A dnes třeba máte již jiného partnera, nebo třeba nemáte, ale spoň nečekáte na jednom místě.
Musíme v těch věcech vidět vždy lepší stránku věci a nebát se toho co přijde. To nás svět učí. Andělé nás milují a vždy udělají cokoliv, aby nám bylo pomoženo. Když člověk pláče opravdu od srdce a nemá už sil, v té době je nejblíže Bohu, před svým otcem klečí, jak malé dítě, prosící o pomoc. Bůh sešle Anděly a nechá je konat své. Musíme být vděčny za to co přichází a co se děje, protože věřme tomu, že vše má svůj důvod.
Nový rok 2018 bude v otázkách rodiny, peněz, a nových příležitostí, ochrana vlastního já, vlastní budoucnosti a ochrana všeho co jste se naučili.

Rok 2018 bude ve znamení Psa. Budete se učit ochraňovat vše co jste si dokázali za ty roky tvrdě vydobýt, už nebude ve vašem životě, žádné ale a protože, výmluvy zmizí a nebude jej akceptovat ani ostatním. Půjde se si velmi tvrdě za svým a nenecháte se rozhodně odbít. Budete se mučit učit, ale trochu usměrňovat a nebýt ve všem Hr hr .. musíte se naučit trpělivosti a příliš netlačit na pilu. Vašim prvotním úkolem bude ochrana rodiny, vašeho majetku, ale i vaší cti. Budete se muset ve všem dobře rozmýšlet, né všemu hned zavírat dveře, budete se muset povolit úzdu sobě a i rodinným příslušníkům, budete se muset důvěřovat ostatním lidem ve vašem okolí, nedržet se tolik v zádu. Poslední roky v nás vyvolali velkou opatrnost, ale i odvahu to nevzdat. Hodně jste ztratili, hodně jste ale i vybudovali. Chce to se naučit se nebát o některé věci znova přijít, musíte se v roce 2018 naučit jedné velmi důležité věci, že když o něco příjdete, můžete a máte právo si to vzít zpět a to třeba i v lepší formě. Půjdete pracovně nahoru, vaše rodina si Vás začne víc vážit, musíte ale i vy povolit opratě a být nad věcí.
Příští rok bude o něco klidnější, budete víc věřit v duchovní věci, protože se v roce 2018 nejvíce poddáte duchovním věcem, budete věřit v zázraky, protože už jste se naučili, že se věřit vyplatí. Rok psa bude i o přátelství a pevných vazbách. Budete pomáhat a Vám bude také vždy pomoženo.
Je to jen takový maličký vhled, kdo by měl zájem o vhled na nový rok 2018. Může mi napsat. Už pomalu v říjnu budu příjímat osobní výklady - vhledy na nový rok.
Charakteristika psa

Element:
kov

Princip:
jang

Roční období:
podzim

Světové strany:
západ a severozápad

Obecná charakteristika
Pes je věrný, vždy nápomocný, přímý člověk, který nemá rád faleš. Na ostatní může působit chladně, ale je to pouze fasáda, kterou se chrání. Pokud miluje, pak po celý život. Je velmi spolehlivý a loajální. Bývá pedantem s velkými nároky, a to především sám na sebe. Jeho dobře cílená kritika a cynismus jsou postrachem všech okolo něj. Hádkám se vyhýbá, avšak pokud na ně dojde, dokáže ukázat své ostré tesáky.

Silné stránky
Odvážný Pes se málokdy nechá zastrašit nebo zahnat do kouta. V milostných vztazích je věrný až za hrob. Je upřímný, pravdomluvný, vtipný, a i když se to nemusí zdát, je velmi citlivý. V zaměstnání je zodpovědný a pracovitý.
Slabé stránky
Díky vysokým nárokům na sebe i ostatní je pro své okolí občas až moc pedantský a puntičkářský. Je nedůvěřivý a dlouho trvá, než se někomu otevře. Jeho cynismus někdy přeteče únosnou hranici a dokáže zranit.
Co učiní Psa šťastným
Pes velmi rád lidem vychází vstříc, vždy se dá přesvědčit rozumnými důvody a můžete se spolehnout, že rád přispěje svým dílem. Potřebuje pomáhat, někdy dokonce hájí cizí zájmy více než ty vlastní.
Nezapomeňte, že tu jsou Andělé a opravdu tu nejste sami, oni Vám věří tak na oplátku věřte i Vy jim. Jsou to překrásné bytosti, které nás chrání a milují. Co víc by jsme si měli přát.
Dariya Iczková
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama