Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Září 2017

Japonské legendy zvrácené, brutální a nechutné - Teke Teke

30. září 2017 v 17:29 | Český Tarot |  Japonsko
Teke Teke je jedna z dalších strašidelných legend pocházejících z Japonska. Jde původně o lidskou ženu, a tady podoba s lidmi končí. Tato žena (kdysi ještě normální), nějakým záhadným způsobem spadla pod vlak. Vlak ji ihned nezabil, ale rozpůlil ji v pase. Žena umírala ve velkých bolestech a s takovým odhodláním, že nechce jen tak umřít, že se z ní stal jókai. Možná si říkáte, že rozpůlená žena není vůbec nebezpečná. Tak to je omyl. Nachází se vždy u vlakové stanice, nebo v její blízkosti, a spatřit ji můžete pouze v noci. Když se tak procházíte v noci, sami, můžete zaslechnout, takový podivný zvuk, který zní asi jako: "Teke.Teke." Když se ohlédnete, uvidíte horní polovinu ženy, která se svýma rukama nutí do pohybu. Normální člověk by utekl. Ano, pokud by Teke Teke byla normální, utekli byste jí. Jenže, jakmile zrychlíte, zrychlí i ona a o z pomalého: "Teke. Teke." se stává: "Teeeeekeee!" Nakonec vás stejně chytí, rozpůlí vás v boku a vy se stáváte další příšerou Teke Teke.Duchovní léčení po celém světě - část 1

30. září 2017 v 14:41 | Americké noviny Time překlad Google translator |  Zajímavosti
Nigérie V synagogální církvi všech národů v Lagosu pastor TB Joshua osvobozuje ženu z jejích hříchů, která je součástí snahy vyléčit ji z kožních onemocnění. Lidé přijíždějí do církve z celé Afriky, aby vyhledávali léčbu utrpení, jako je AIDS, rakovina a neplodnost.


Léčebné zázraky kokosového tuku - másla na naše zdraví

30. září 2017 v 14:25 | Český Tarot |  Zdravé jídlo a recepty
Boj s nadváhou
Zatímco mnoho lidí si myslí, že obezita je otázkou počtu kalorií, jsou i odnborníci, kteří tvrdí, že nejdůležitější je jejich zdroj. Je prokázáno, že triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) obsažené v kokosovém oleji mohou ve srovnání s ostatními tuky zvýšit množství spálených kalorií. Podle jedné studie 15 až 30 gramů MTC zvyšuje energetické výdaje za 24 hodin o 5 %, což je asi 120 kalorií denně.


Energetický obrázek pro odblokování strachů a úzkostí.

29. září 2017 v 11:48 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Ahoj všechny bytosti světa mám pro Vás dnes plně nabitý obrázek, tento obrázek by Vám měl přinést hlavně úlevu.Tento léčivě nabitý tvar je pro všechny, kteří se potřebují zbavit strachu, náhlé úzkosti, deprese či frustrace nebo vzteku a bolesti.


Andrej Štiavnický - Kletba čachtické paní

28. září 2017 v 15:56 | Český Tarot |  Knížky a knižní recenze
Historický román Andreje Štiavnického z období vrcholící třicetileté války volně navazuje na pětici příběhů, jejichž hrdinkou je obávaná Čachtická paní - ať živá nebo mrtvá. Zdá se, že hrozivá síla a vliv Alžběty Báthoryové se změnily v kletbu, která dopadá na její potomky i nepřátele. Temné síly se soustředily v tajemném náramku, který mrtvé Alžbětě sklouznul z ruky…


Název: Kletba čachtické paní Původní název: Kliatba Alžbety Bátoriovej Autor: Andrej Štiavnický Žánr: historický román Rok vydání originálu: 2008 Počet stran: 496 (vydání u Knižního Klubu)

Jak se upsat ďáblu a jak s toho všeho ven?

27. září 2017 v 16:09 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Bible ho popisuje jako někoho, kdo byl nejkrásnějším Andělem, ale vzepřel se Bohu, lidem nechtěl pomáhat, nechtěl pomáhat nikoho, donášel a žaloval, byl ješitný. O tom jak Bible popisuje ďábla se můžete dočíst třeba na wikipedii odkaz zde. Každý však máme představu o ďáblu maličko jinou, ale neliší se od výsledku toho, že to je někdo, kdo sešel z božské cesty a šel proti. To je nám jasné všem. V pohádkách, legendách a různých mytologických bájí jsou příběhy o tom, jak se člověk upíše ďáblu a pak příjde den, kdy bude dána ďáblu jeho duše. Nám asi úplně nejznámější postavou, která měla pakty s ďáblem je J.Faust. Byl to potulný mág a alchymista, který upsal s démony smlouvu, vyvolával Mefistofela a ten ho odnesl do pekla, … Velmi zjednodušeně popsáno.


KARMA : MYŠLENÍ UTVÁŘÍ CHARAKTER ČLOVĚKA.

25. září 2017 v 11:12 | Helena Petrovna BLAVACKÁ KARMA, zákon příčin a důsledků |  Karma a minulé životy
Nikdy se člověk nestává tak jasně a nezvratně tvůrcem svého osudu, jako v oblasti duchovní. Díky vysoké pohyblivosti a rychlosti myšlenkových vibrací může myslitel, který vědomě vytváří svůj vnitřní život, pracovat s toutéž přesností a jistotou, s jakou architekt staví budovu podle nakresleného plánu. Každá nová myšlenka přidává nový detail k budované stavbě, ani jedna nepřijde nazmar. Skupiny sourodých myšlenek, které se opakují během několika životů, určují rysy lidského charakteru. A takzvané vrozené myšlenky a dovednosti nejsou ničím jiným, než výsledkem duševní práce minulosti.Kámen mudrců v magii

22. září 2017 v 16:29 | Český Tarot |  Magie
Víte co je to Kámen můdrců? A teď nemyslím film či knihu Harryho Pottera.
Kámen mudrců (latinsky lapis philosophorum, arabsky El Iksir) je hypotetická látka, která je schopná katalyzovat přeměnu běžných kovů ve zlato. Rovněž umožňuje připravit elixír života, který má sloužit k omlazení a možná i k dosažení nesmrtelnosti. Podle jiných mýtů dokáže obnovit životní funkce zemřelé bytosti. Nalezení této látky bylo jedním z hlavních cílů alchymie. Původ alchymie je ve starověkém Orientu, Řecku a v Indii, myšlenka omlazení však pochází z Číny a přeměna kovu na dražší látku (zlato nebo stříbro) je z arabské alchymie z 8. století. Jabir ibn Hayyan (latinsky Geber) analyzoval všechny prvky a určil čtyři základní vlastnosti - horko, chlad, sucho a vlhko. Oheň je suchý a horký, země studená a suchá, voda studená a mokrá a vzduch horký a vlhký. Dále teoretizoval, že všechny kovy jsou kombinací těchto čtyř principů. Podle těchto předpokladů by přeměna jedné látky na jinou byla možná přeskupením těchto vlastností. Tato změna by byla zprostředkována látkou, která je v arabštině zvaná al-iksir.

Esoterika a erotika

22. září 2017 v 16:05 | Český Tarot |  Magie
Esoterika je občas i Erotika a teď nebudu psát o nějakém mapování svých genitálií tzv - Mám jí ráda od toho tu jsou jiní, ale budu psát o sexuální magii. Ano čtete správně existuje odvětví v esoterickém světě a to je sexuální magie a já bych jí přiřadila k té nejstarší oblasti.
Sex je jisté magické fluidum, ta energie z ní je velmi, velmi silná.


Nemám ráda duchovní pokrytectví

22. září 2017 v 15:26 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
V oblasti esoteriky se často setkáváme s různými názory, a to i paradoxy a někdy až neskutečným pokrytectvím. Hodně čtete moje články, jsme za to velmi ráda a vážím si všech, co sledují můj blog a nebo sledovatelů na Youtube kanálu, který mám.


Člověk je nekonečný akumulátor nekonečné energie

22. září 2017 v 12:37 | Český Tarot |  Čakry
Zkuste si představit nehmotný obal ve tvaru vejce, který se rozpíná kolem těla do vzdálenosti asi tak jednoho a půl až dvou metrů (toto je údaj průměrné hodnoty, vzdálenost se může ve výjimečných případech značně odchýlit). Chování tohoto obalu si pro lepší představu můžete přirovnat k chování magnetického pole - čím je vzdálenost od fyzického těla větší, tím slabší je energetické pole a tyto energetická pole se navzájem přirozeně odpuzují nebo přitahují. Tento vnější obal se označuje všeobecně jako biopole. Pro nás je důležité, že prolnutím energetických obalů při kontaktu dvou objektů dochází k vzájemnému předávání informací, které jsou v obou biopolích obsaženy (tato informační výměna probíhá na úrovni podvědomí).

Jak funguje Tarot

19. září 2017 v 17:46 | Český Tarot |  Tarotové karty
Pod slovem tarot se skrývají speciální karty, které jsou a byly často využívany při získávání odpovědí na nejrůznější otázky z oblasti osobního života čipro výklady budoucnosti z karet.
Tarotové karty se poprvé objevily v Evropě ve středověku, ale podle některých legend pochází buď ze staré Indie nebo jsou pozůstatky starověké egyptské civilizace.


Jaký bude rok 2018 - Co nás čeká v roce 2018

19. září 2017 v 16:19 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Jaký bude rok 2018 - Rok psa je ve znamení duchovní terapie, úcty k sobě samotnému a důvěře v lepší zítřky.


Duchové - Jaké to je bydlet s duchem

19. září 2017 v 15:09 | Český Tarot |  Duchové
O minulých životech, karmě, osudu píšu celkem dost a už jste se toho i dost dozvěděli a víme mnohé, ale jaké to je být "duchem" v našem světě. Zajímá Vás svět očima ducha, jaké to je vlastně nedostat se do onoho nanebevzetí viz můj článkový seriál zde pro ty co nečetli.


Ilumináti - Zednářský cech, revoluce

18. září 2017 v 13:52 | wikipedia.cz |  Zajímavosti
Svobodné zednářství je označení pro různé historické a sociální jevy spojené s neveřejnými sdruženími - bratrstvy organizovanými v lóžích a přijímajících nové členy na základě kooptace během iniciačního obřadu. Původ i název zednářů se odvozuje od cechů zedníků a stavitelů.


Nebezpečí okultismu.Bude konec světa?

18. září 2017 v 13:29 | Český Tarot |  ASK Dariya
Chodí mi hodně zpráv na facebook, nebo i na email.Hodně se ptáte a zajímáte a já jsem ráda, že svět magie, tajemna a prorokování věšteb Vás baví. Jednou za čas vybírám, vždy nějaké zajímavé dotazy, na které jste se mně zeptali a já na ně online buď na mém blogu zde, nebo ve videu odpovídám.


Olympijští duchové - Arbatel Z magie starých

15. září 2017 v 22:26 | Český Tarot |  Magie
Olympijští duchové (nebo olympijští duchové , olympiádní duchové ) se odkazují na sedm (nebo někdy čtrnáct) duchů zmíněných v několika renesančních a post-renesančních knihách rituálních magických / ceremoniálních magií , jako je Arbatel de magia veterum , Tajný Grimoire z Turiel a Kompletní kniha magie vědy . Arbatel z Magického říká o olympijských nádech: "Jsou nazýváni olympikovskými duchy, kteří obývají na obloze a ve hvězdách oblohy, a úřadem těchto duchů je vyhlásit osudy a řídit osudné kouzla, tak daleko, jak jim Bůh dovoluje.O pyramidách

14. září 2017 v 12:49 | PYRAMIDY Jejich tajemství,síla a moderní využití |  Egypt - mýty, legend a záhady
Pro nás lidi byly pyramidy již odedávna čímsi fascinujícím a mystickým. V minulosti daly podnět k mnohým spekulacím a domněnkám. Neznali jsme ani důvod stavby velkých pyramid v Egyptě, ani jsme nevěděli, proč si jejich stavitel vybral právě tuto formu, a ne třeba kruhovou nebo čtvercovou, jichž by mohl užít ke stavbě stejně působivých budov. V posledních stoletích byly v tomto směru k dispozici pouze nepatrné vědomosti.


Svolávání Andělů v době nejvyšší nouze

14. září 2017 v 12:13 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé světelné nebeské bytosti dobrých charakterů, poslové, bytosti stvořené Bohem, přinášející světlo lidem. To jsou Andělé. Každý si je však může představovat jinak, a nalezneme je v různých kulturách od Hebrejské tak i po Egyptskou, najdeme je v africké magii jako bytosti dobrých duchů, kteří tu vždy jsou vedle nás a mohou nám pomoci. O Andělech se mluví v různých dobách, historických událostí, mluví se o nich ve starobylých knihách dějin, informace o andělských bytostí se předává z generace na generaci a i ty největší ateisti se s tímto tvarem dobrých duchů světla setkali, už při samotném vlastním narozením. Takže říkat, že tyto bytosti nejsou, je hloupé, stejně hloupé jako popírat svou vlastní existenci na tomto světě.Výraz slova Neofyt v magii

14. září 2017 v 10:37 | Český Tarot |  Magický slovníček
Neofyt nebo neofyta znamená nováčka, v některých křesťanských církvích nově pokřtěného. V pravoslavných církvích časté klášterní jméno mnichů.Neofyt je vlastně magický novic, někdo, kdo má být zasvěcen do tajemné magie.