Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Červenec 2017

Energetický obrázek pro Vás - Peníze, hojnost, existenční témata vašeho života

31. července 2017 v 21:42 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Dobrý večer všem, dnes Vám zasílám po dlouhé době mnou nabitý obrázek, tentokrát jsem se zaměřila na ty lidi, kteří cítí slabosti finančního hmotného rázu. Chci Vás ujistit, že tyto myšlenky má každý z nás, někdo v menší nebo větší míře, řeší nějakým způsobem peníze a materiální život svůj a své rodiny, či blízkých.


Chci a moc si přeji, aby jste se zaměřili chvilku na tento obrázek, dívali se zhruba do prostřed obrázku a nechali vše plynout, vaše myšlenky by se na cca pět minut měli věnovat jen vzorci obrázku, pohybu, tvaru a nic víc. V těchto pěti minutách přestalo vše existovat, jste tu jen Vy a tento tvar.


Černooké děti, co jsou zač?

31. července 2017 v 17:15 | Tv Nova |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Legenda o záhadných černookých dětech, které v lidech vyvolávají smrtelnou hrůzu, se objevila v roce 1998, kdy je údajně viděli ve městech Abilene v Texasu a v Portlandu v Oregonu. Novinář Brain Bethel tehdy napsal o podivném setkání se dvěma z nich. Odpočíval na parkovišti, když k němu přišli dva chlapci ve věku asi devíti let, kteří ho prosili o svezení. Poté, co otevřel okno a podíval se dětem do očí, vyděsil se k smrti. Oči chlapců byly podle něj černé, bez duhovky a bělma.


Dnes se slaví Lughnasad

31. července 2017 v 12:52 | Český Tarot |  Čarodějné svátky a Sabaty
Dnes se slaví sabat - svátek Lughnasadh. Lughnasadh byl jednou ze čtyř hlavních keltských slavností, mezi které patřily také Imbolc na začátku února, Beltine na přelomu dubna a května a Samhain na přelomu října a listopadu. Lughnasadh oslavoval začátek sklizně. Lidé se scházeli se vzdáleným příbuzenstvem, konaly se trhy i koňské závody. V Irsku bylo oblíbené "manželství na zkoušku", také se často nechal připouštět dobytek, tyto dny byly dobou plodnosti. Lughnasadh má být započat samotným bohem Lughem, jakožto pohřební hostina na paměť jeho nevlastní matky Tailtiu, která zemřela vyčerpáním krátce po zúrodnění irských plání.


Zvyky - Ze snopku nedozrálého obilí se pekly malé bochníčky chleba. Snop obilí, který se v tento den rukou utrhl, se ponechával až do příštího léta. Časně ráno bylo zvykem jít na kopec pozdravit vycházející slunce a prosit o přízeň počasí. Lugh byl patronem řemeslníků, učenců i válečníků.

Výklad karet - Runový speciál

30. července 2017 v 15:30 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Vítejte ve světě plného kouzel, prastarých magií a slov run. Tento týden probýhá velký runový speciál, kde Vám budu moc naskytnout i runový výklad karet, runový výklad. Jak z mých vlastnoručně vyrobených run, tak i runového balíčku karet.


Andělé voní po banánech , ...

29. července 2017 v 20:12 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Povím Vám příběh, jak jsem k Andělům přišla ….
O tom, že Andělé - andělské bytosti existují nemůže být pochyb. Záleží však na víře, jak moc tomu světu věříte. Někdo tuto víru má už od samého narození, protože prostě ví, ví a vidí co je na druhé straně a mezi námi. Někdo si tuto víru musí vypěstovat a naučit se věřit a někdy naučit se věřit je těžké a to obzvlášť pro Evropana a ateistické Česko.


Osvobození od spoutanosti

29. července 2017 v 19:15 | Diana Cooper "Světla andělů" |  Andělé a duchovní bytosti
Jestliže jsme k něčemu připoutáni, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, když to ztratíme. To se vztahuje na materiální vlastnictví, koníčky, práci a někdy i na takové hodnoty, jako je zloba. V novém uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje. To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoli druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy a nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou.


Setkej se, se svým Andělem

29. července 2017 v 19:00 | Diana Cooper "Světla andělů"
1. Pohodlně si sedněte nebo lehněte. 2. Dýchejte trochu hlouběji než obvykle a na výdech se vždy uvolně¬te, až se nakonec celé vaše tělo zcela zklidní. 3. Pozvěte svého strážného anděla, aby k vám přišel blíže. Pociťujte, jak vás objímají jeho jemná křídla, a uvolněte se do stavu bezpečí. 4. Zeptejte se svého strážného anděla na jeho jméno. Radujte se z toho, jestli vám jeho jméno vytane na mysli, ale nic si z toho nedělejte, pokud se tak nestane. 5. Zahalte se do lásky a bezpečí svého strážného anděla, začněte si uvědomovat existenci ostatních andělů, pohybujících se okolo vás. Každý z nich má pro vás mnoho lásky. 6. Vdechujte všechnu tu lásku, která je zde pro vás k dispozici. Připomínejte si, že si zasloužíte být milovaní. 7. Když jste připraveni, otevřete pomalu oči.

Diana Cooper "Světla andělů"

Davidova hvězda - symboly v magii Kabala

29. července 2017 v 18:48 | Český Tarot |  Kabala a Zohar
Davidova hvězda (hebrejsky מגן דוד, Magen David, "Davidův štít") je šesticípá hvězda, symbol židů, judaismu a státu Izrael, na jehož vlajce se vyskytuje. Symbol jako takový může znamenat rovnováhu ve vertikálním průniku dvou samostatných trojúhelníků V 30. letech 20. století se v nacistickém Německu Davidovou hvězdou označují všechny obchody, jejichž majitelem byli Židé. Postupně je Židům zakazováno nejdříve podnikat, účastnit se společenského života a nakonec i vstup např. do veřejných plováren, úřadů. Od 15.září 1941 museli všichni Židé v Němci okupovaných územích (např. také v Protektorátu) na veřejnosti nosit symbol žluté Davidovy hvězdy s nápisem Jude jako symbol svého zostuzení režimem. Symbol šesticípé hvězdy tvořené dvěma rovnostrannými trojúhelníky - hexagram - byl znám již ve starém Egyptě.


Malá mořská víla

27. července 2017 v 9:29 | Wikipedie.cz |  Báje, pohádky a pověsti
Malá mořská víla je pohádkový příběh o mořské panně, která se zamilovala do lidského prince, pro nějž se rozhodla stát člověkem. Napsal jej dánský spisovatel Hans Christian Andersen v roce 1836.


Po stopách Slovanské mytologie - Bohyně ŽIVA

27. července 2017 v 9:01 | Český Tarot |  Slované
Živa (Siva, Siwa, Šiwa, Sieba, Razivia) je slovanská bohyně spojovaná s plodností, uctívaná polabskými Slovany. V minulosti vycházel výklad jména z falšované glosy v slovníku biskupa Salomona z 10. století, přidané ve 13. století v Čechách. Ovšem výklad jako bohyně plodnosti odpovídající Mokoš je pravděpodobný. První informace o ní podává Helmold z Bosau, v díle "Slovanská kronika" kde ji nazývá "Siwa dea Polaborum".


Pták Ohnivák a liška Ryška.

27. července 2017 v 8:50 | Český Tarot |  Báje, pohádky a pověsti
Jeden král měl velikou krásnou zahradu. Bylo v ní mnoho vzácného stromoví, ale nejvzácnější byla jedna jabloň, co prostřed zahrady stála. Měla každý den jedno jablko, a bylo zlaté: ráno odkvetlo, ve dne zrostlo a do noci dozrálo, a druhé ráno kvetlo zas jiné. Ale žádné to zralé jablko nedočkalo se druhého rána, pokaždé se v noci se stromu ztratilo a nikdo nevěděl kam a jak? Král se proto velice rmoutil. Jednou k sobě zavolal svého nejstaršího syna a povídá: "Půjdeš, synu, dnes v noci hlídat: vypátráš-li, kdo mně ty jablka odnáší, pokladu svého nebudu šetřit, abych se ti odměnil; a podaří-li se ti toho zloděje chytit, půl království ti za to dám."

Okultní anatomie člověka

23. července 2017 v 20:09 | František Bardon - BRÁNA K OPRAVDOVÉMU ZASVĚCENÍ |  Magie
Okultní anatomieGótština vymřelý jazyk Germánů

23. července 2017 v 19:38 | Český Tarot |  Zajímavosti
Gótština (gutisko razda, "Gothic language") je vymřelý germánský jazyk, který používali Gótové, zejména Thervingové. První zmínky o něm přináší Codex Argenteus (6. století), kopie překladu Bible ze 4. století. Zároveň se jedná o jediný dochovaný východogermánský jazyk. Ostatní východogermánské jazyky, burgundština a vandalština, se nám dochovaly pouze ve formě několika názvů a jmen. Gótština patří do skupiny germánských jazyků a je tedy částí indoevropské jazykové rodiny. V 6. století docházelo k postupnému vytlačování jazyka, zřejmě důsledkem vojenských neúspěchů gótských kmenů a také útlaku ze strany Franků.

Dětský klub Pytel Blech - Návštěva Dinoparku Liberec

23. července 2017 v 16:25 | Český Tarot |  DK - PYTEL BLECH
Dost často navštěvujeme skupinově s dětmi z klubíku Liberecký Dinopark, je v centru Liberce v obchodím domě Plaza Liberec. Dětem se tam hodně libí a to je hlavní.Český Tarot a dětský klubík Pytel blech - Velehrad 2017

23. července 2017 v 16:07 | Český Tarot |  DK - PYTEL BLECH
Jak víte zabývám se charitativní činností a veškeré "dary - výdělky spojené z výkladem karet jde pouze do mé dobrovolné charitativní spolupráce s organizací Vozíčkáři Euroregion Nisa, a mým dětským klubem soukromou školní družinou klubíkem Pytel Blech.


Chtěla bych Vám ukázat jen pár fotek z Velehradu 2017, kam děti z klubíku a vozíčkáři odjeli na svátky Cyrila a Metoděje Dny dobré vůle na Moravě - Velehrad 2017.


Účinná zaklínadla z Knihy stínů

23. července 2017 v 15:53 | Český Tarot |  Magie
Ano Zaklínadla, co to vlastně zaklíndlo je? Je to kouzelná věta, slovní říčka, formulace slov, a činů do dané velmi účinné energie, když se v pravou dobu vysloví, tak velmi dobře fungují. Se zaklínadlama se setkáváme ve filmech, pohádkách, hororech či čarodějných seriálech a já prostě miluji čarodějné filmy a seriály.


Jestli zaklínadla opravdu fungují nechám na Vás samotných, já je mám přepsané ve své knize Stínů a opravdu je používám, některé umím i nazpaměť. Nemusíte mít kouzelnou hůlku a čarodějný plášť, můžete to používat něco jako vhodné citáty, modlitby atd.

Tyto kouzelné formulky mám ze seriálu Čarodějky, a také z knižního kodexu Modliteb


Astrologie, numerologie, tarot, magie

13. července 2017 v 13:15 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Chcete-li si vyzkoušet výklad karet, máte nějaký problém, dotaz, který Vám nedá nějak spát, nebo řešíte nějakou událost ve svém životě, napište mi na email a pokusím se podívat do karet na to, na co hledáte odpověď.


více z nabídky služeb nalezneš zde

Výklad karet AKCE ! - Letní páteční speciál

13. července 2017 v 12:49 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Dobrý den, přeji všem krásný požehnaný den, píši Vám, že mám na svých stránkách Akci na výklad karet a někdy se na někoho z Vás již nedostane, protože je Vás pak vždy moc a tak dělám akce výklady často a snažím se o tomto počinu Vás dopředu informovat, aby se dostalo i na ty co to potřebují, a nebo prostě chtějí využít tuto možnost za výhodnou cenu.


Démon Lilith princezna upírů je v každé ženě

13. července 2017 v 12:18 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Kdo je či co je to vlastně démon - Lilith neboli Černá Luna byla služka sumerské bohyně nebes Inanny. Prvně se o této postavě zmiňuje sumerská a mezopotámská mytologie ovšem ani Sumerové se na přesném zrodu a životu příběhu o Lilith nemohou shodnout.


Pozoruhodná zvířecí přátelství - Pes a puštík

11. července 2017 v 22:58 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Někdy si zvířátka za své životní kámoše a parťáky životem najdou zcela ojedinělého přítele, ... :-)