Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Chcete vědět své minulé životy - Jak probíhá karmický výklad

5. června 2017 v 17:23 | Český Tarot
Jak lze vidět své minulé životy - Asi každý člověk někdy chtěl vidět svůj minulý život, kým byl, co dělal, jaký měl život. Láká nás lidi zvědavost, ale na druhou stranu nás provází chuť se něco dozvědět, aby jsme mohli i jisté věci napravit a to nejen ve svém životě jako takovém.Jak víme z duchovním pravd a filosofie, tak reinkarnace - minulé životy souvisí s karmou. Co jsme zaseli, to také sklízíme. Jenže to není úplně tak co lidé opravdu hledají či potřebují vědět. Mnoho lidí, kteří mi píšou, nebo se s nimi setkávám na stromo-terapiích či výkladech tak se někdy trápí , točí se v jistém kolotoči, opakujících se situací a nebo nějakým strachem, fobií, která jim narušuje život.
Tak či onak, lidi prostě svoje minulé životy znát chtějí, ale bojí se podstoupit nějakou hypnózu, regresy. Já je také příliš lidem nedoporučuji. Protože jsem se mnohokrát setkala s tím, že se člověk z hypnózy nedostal. Teď nemyslím, že by byl v nějakém změněném stavu vědomí po celý svůj život, ale myslím tím, že to na něm nechalo následky strachu , a možná ještě více otázek, než měl předtím a trápil se více, ale většinou se jednalo o jakýsi strach, lidé měli pocit jistého pronásledování atd.
Netvrdím, že by někomu opravdová hypnóza nepomohla, či nemohla pomoci, ale musí to být opravdu člověk profík a i tak se vždy nemusí člověk, který tím projde bude uspokojen.
Náš pohled na to proč chceme vidět své minulé životy je opravdu touha pomoci svému já v tomto hmotném světě a nebo pomoci rodině jako takové.


Lze náhledem na minulý život prolomit "těžkou" karmu?


Tak jak víme karma není těžká ani lehká, prostě je. Na druhou stranu však víme a často poznáváme třeba na vlastní kůži na vlastní tělo, že náš osud je opravdu někdy těžký, a to hodně a můžeme mít až myšlenky na to, že se jedná o prokletí.
Já se držím teorie , že prokletí jako takové je jen v minimum procentech a vždy se dá zvrátit. Osud si však někdy s lidmi opravdu nepěkně pohraje. Někomu zemře dítě, někomu dokonce celá rodina v jeden jediný den, někdy jsme týráni vlastními rodiči, nebo projdem partnerskou agresí atd. Mohla bych určitě pokračovat ještě dlouho.
Víte nic není náhoda a na všechno existuje odpověď. Tím je určitě cesta do minulého života.


Jsem Vám schopna vypracovat tarotový výklad na dva minulé životy na ty nejblíže dané k vaší inkarnaci teď. Můžete se dozvědět, zda jste byli muž, či žena, jakého postavení jste byli, jaká byla vaše práce a rodina, ale to jsou jen střípky, důležitější je najít ve výkladu ty pravé a velmi důležité body, které mají vliv na váš život.

Kudy se upíná Váš život a kudy se upínal, čemu jste se mohli nechtěně vyhnout, kde jste ztratili směr, kudy jít a znova navázat cestu spokojeného života.


Co odkryje karmický výklad karet?

Karmický výklad Vám ukáže hlavně věci skryté, věci, které nás ovlivňují podvědomě až do této inkarnace. Přes nahlédnutí do minulých životů se vyčistí v podstatě jakési okno vaší duše. Už nevidíte přes záclonu či špínu na okně, ale vidíte věci jasněji a tím samozřejmě se odkryje i vaše cesta ducha. Cesta vaší inkarnace na Zemi ...

Ceník

Cena karmického výkladu vhled do dvou minulých životů - 410 Kč
Cena partnerského karmického výkladu - 450 Kč

V případě zájmu o tento tip výkladu mi můžete napsat na email cesky-tarot@seznam.cz .... Dariya Iczková
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama