Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Autorské práva na blogu

15. června 2017 v 22:37 | Český Tarot |  Něco o mně a tomto blogu
Na tomto blogu naleznete články i z jiných webů a dostupných informací na internetu, povětšinou píši zdroj autora do popisu článku nahoře v editaci, ale je možné, že u mnohých autor není znám a nebo jsem to opravdu i zapomněla napsat, ale popřípadně mně můžete kontaktovat a napsat mi to pod článkem. Astro centrum, třeba mně napsali pod článek, že chybí zdroj ať to napravím a vše jsem do dvou dnů do dohledání článků opravila hned na zdroj, některé články, je bohužel těžké dohledat, protože blog mám skoro 4 roky.
Moje autorské články povětšinou naleznete v rubrice Moje články a postřehy, ale jsou i jidne mimo tuto rubriku ....

Jinak většinou články jsou z dostupných stránek volně ke stažení a přepisu knih třeba od Doreen Virtue, Diany Cooper, kniha tajemství

Ostatní zdroje :

wikipedia.cz
blesk.cz
astrocentrum - horoskopy-online.cz
Nova

a jestli jsem na někoho zapomněla omlouvám se předem, blog dělám pro všechny lidičky, spíše uceluji hodně poznatky a zajímavosti ze světa duchovna, za své tyto články nepovažuji a nikdy jsem toto ani nečinila. Moje článekčky můžete volně šířit dál, nemusíte mít ani souhlas, ale třeba se slůvkem zmiňte odkazem na můj blog, myslím tím pouze u mých autorských článcích :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama