Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Muž nepil a nejedl už 70 let - Záhada, zázrak nebo je to normální

5. května 2017 v 15:44 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Je pro člověka možné přežít bez požití jídla a vody? Doktoři z celého světa se nyní snaží rozlousknout případ muže, který tvrdí, že 70 let nic nejedl a nepil. Největší záhadou je pro doktory je fakt, že tento muž je v naprosto perfektní kondici.
Prahlad Jani z indického města Ahmedabad tvrdí, že od svých 8 let nepožil žádné jídlo a nevypil ani kapku vody. Jani tvrdí, že byl v tomto raném věku políben bohem, což mu pomáhá přežít bez jakékoli potravy. Jenom za pomoci modliteb.
Mezi 22. dubnem a 6. květnem roku 2010 byl Jani pozorován 35 vědci v nemocnici Sterling Hospital. Zde byl pod 24 hodinovým dozorem a z izolované místnosti odcházel pouze na testy a na krátkou vycházku na čerstvý vzduch (i v těchto situacích byl nahráván). Jani se k tekutinám dostal do kontaktu jen při příležitosti občasného koupání, přičemž mu byla i zapečetěna toaleta. Jani po celou dobu nemočil a ani nevykonal žádnou potřebu. Koupel absolvoval akorát 5. den od sledování.
Po 15 dnech neustálého slledování Jani nepoužil toaletu a nepožil jediné jídlo ani tekutinu, přičemž jeho zdravotní stav byl více než v pořádku. Testy ukazovaly výsledky, jakoby Janimu bylo 35 let. Lékaři uvedli, že ačkoli množství tekutin v Janiho močovém měchýři bylo nestálé a Jani "byl schopen vytvářet ve svém měchýři moč", vůbec nemočil.
Vědci z DIPAS (Defence Institute of Phisiology and Allied Sciences) v testech dále pokračovali. Ředitel této instituce také prohlásil, že výsledky tohoto testování mohou nesmírně prospět lidstvu. Jani podle profesora Anila Guptty ze společnosti pro výzkum a iniciativy v oblasti trvale udržitelných technologií a institucí prozradil, že vědci byli zaujati tím, jak Jani dokázal ovlládat fyziologické funkce svého těla díky kriya józe.
Většina lidí dokáže přežít bez jídla několik týdnů s tím, že jejich tělo čerpá ze zásob tuku a proteinů. Bez vody však běžný člověk přežije pouhé tři až čtyři dny. Jak je možné, že Jani to dokáže? Někteří lidé se domnívají, že si vytvořil zásobu vody v těle během koupání. Jiní jsou přesvědčeni, že jedl a pil po skončení testů.
Další muž indického původu byl však zkoumán s podobnými schopnostmi. Hiro Ratana zkoumali celých 411 dní po tom, co prohlásil, že je schopen žít bez pití tekutin a požití jakéhokoli jídla. Po celou dobu testování se nenajedl a nenapil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 5. května 2017 v 17:54 | Reagovat

Je to velmi zajímavé až neuvěřitelné. Já mám hlad po třech hodinách :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama