Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Květen 2017

Andělé, duchovno a esoterika, výklady karet

31. května 2017 v 17:23 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Ahoj všechny bytosti světa, moc ráda bych Vás všechny pozvala na nové webové stránky na vlastní doméně ....

ZÁZRAKY Z NEBE - WWW.ZAZRAKYZNEBE.CZ

Naleznete na stránkách vše co máte rádi Andělé, modlitby, drahé kamínky, zajímavé videa, zajímavé články zu oblasti esoteriky, výklady karet online, výklady karet na objednávku, léčebné terapie a jiné zajímavosti .... :-)

Doufám, že si stránky oblíbíte stejně jako Český Tarot, který pro Vás dělám již třetím rokem ...

Dariya Iczkova :-) cesky-tarot@seznam.cz

Den, který je započat mentálním klidem a vnitřní vnímavostí, je dnem, jehož činnost byla započata dobře.

24. května 2017 v 10:47 | Český Tarot |  Paul Brunton
Den, který je započat mentálním klidem a vnitřní vnímavostí, je dnem, jehož činnost byla započata dobře. Každá myšlenka, rozhodnutí, opatření nebo čin, které později z něho vyplynou, budou moudřejší, lepší a šlechetnější, než by jinak byly.
Paul BruntonMozek, učení, paměť a jiné jeho záhady

24. května 2017 v 10:40 | Český Tarot |  Zajímavosti
Dítě, když opustí matčino lůno, má ve svém mozku utvořenu primární interakční konektivitu svých neurononálních okruhů, které představují jeho potenciál pro časoprostorové uchopování se dějů nejen v něm samotném (jeho těle) ale i kolem sebe, ve svém vnějším interakčním prostředí.


PARTNERSKÝ AUROGRAM objednejte si

22. května 2017 v 11:51 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Již dlouhou dobu při svých výkladech, které se často týkají vztahů, partnerských vztahů, ale i práci, zdraví atd používám, krom karet, kamenů a kyvadla také techniku automatické kresby.Aura - Zesilování a ochrana aury

22. května 2017 v 11:37 | Český Tarot |  Aura
Stále vzrůstající nároky, které společnost klade na lidskou auru, způsobily úpadek její síly, moci, zdraví a instinktivní schopnosti. Dříve či později lidé pochopí, že jsou více než jen maso a kosti, že podstatou lidských bytostí jsou vibrace, existující ve stále se rozpínajícím vesmíru. Tehdy se budou snažit najít sami sebe a sáhnou po knihách jako je tato. V žádném jiném období zaznamenaných dějin se lidská aura nemusela potýkat s tolika vnějšími vlivy. Lidé kdysi věděli, jak intuitivně žít v souladu s přírodou. Rozuměli proměnám počasí a jeho vlivu, chápali chování zvířat, a stejně tak věděli, jaká strava je nejvýživnější a která má léčebné účinky. Věděli, že slunce jim dodá energii, ale příliš mnoho slunce vstřebá jejich životní sílu.


Pamět indigového dítěte 1/2

21. května 2017 v 13:18 | Český Tarot |  Zajímavosti
Věci, na které jsem si dokázal na začátek vzpomenout, byly mé předešlé životy, ale brzy se to začalo rozšiřovat, a hodně. A některé z věcí, které jsem zorganizoval a mluvil o nich, pochází z počátku duší, ke stvoření toho, co známe jako bůh, různý lid z hvězd, mluvilo se tam o konfederaci galaxie a o tom všem, o vlnách duší, které se zrodily v různých světech, jak funguje reinkarnace, jaké jsou systémy, zákony vesmíru. A také o historii lidstva, obzvláště o neznámé historii.


Andělé v našich srdcí

21. května 2017 v 12:50 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Kráčíte svou cestou, když v tom... najednou... s bouchnutím a trochou zvířeného prachu dopadne cihla na místo, kde byste právě stáli, kdybyste se o dva kroky dřív nezastavili, protože zazvonil mobil... Najednou nevíte, co si máte myslet o tom, že autobus, který vám ujel před nosem, za chvíli havaroval a vás přejde vztek na člověka, co vás zdržel právě tu minutku, která chyběla abyste autobus stihli... Oddechnete si a řeknete si, jaké jste dnes měli štěstí. Anebo, jste-li vnímavější a umíte naslouchat, pocítíte silnou touhu se ohlédnout, abyste spatřili Toho, jež vám dodává pocit bezpečí; víte, že tam stojí, ale nakonec se neohlédnete. Zvítězí obava. Co kdyby tam nikdo nestál!Jak vyvolávat Anděly - energie Andělů světla

21. května 2017 v 12:03 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Otevřeme - li se energii, světlu ANDĚLŮ SVĚTLA a dovolíme - li mu proudit skrze naše tělo, mysl, duši i ducha, budeme stále účastni rozšířeného stavu vědomí. Budeme stále intenzivněji pociťovat jejich přítomnost a naše schopnost kontaktovat se s nimi , rozumět jim a stát se průchozím kanálem jejich poselství, se neuvěřitelným způsobem posílí .
V průběhu dne se v různých činnostech dostáváme do styku s jejich energií, většina lidí si to neuvědomuje.


Jak zvýšit Andělské vibrace

21. května 2017 v 11:28 | Český Tarot

Zvýšení vlastních vibrací je jediným způsobem jak žít takový život, jaký chceme. Pokud vyzařujete vibrace nízké, nemůžete v životě dosáhnout harmonie a budete žít s vnitřním pocitem nespokojenosti. Tuto nespokojenost je třeba nejprve přijmout a smířit se s tím, že vás udržovala v nízkých vibracích. Když seberete odvahu něco udělat se způsobem života, který vám nevyhovuje a vědomě se rozhodnete pro změnu, jste na nejlepší cestě zvýšit frekvenci, již vyzařujete (a kterou druzí podvědomě vnímají, i když nemusejí být nijak zvlášť citliví). Celý proces zvyšování vibrací je v podstatě o posunu ve vnímání reality, kdy se přesunujeme od strachu k pocitům vděčnosti, od boje (i za pozitivní hodnoty) k přijetí nevyhnutelného a vyrovnání se s tím, od vyčerpávajícího a křečovitého úsilí k povznášející lehkosti bytí. Neboť to, co jde samo, je požehnané, pokud nám něco v životě drhne, nemá cenu mlátit hlavou do zdi a překonávat sama sebe, neboť i to je boj.
Pokud po vás někdo chce, abyste žili v askezi nebo se nějak jinak trýznili či omezovali, zeptejte se sami sebe, co za tím ve skutečnosti stojí. Můžete s překvapením zjistit, že jde o záměrné snížení vašich vibrací a vypěstování závislosti, abyste byli z nějakého důvodu připraveni o samostatnost a status tvůrce své vlastní reality.


DETOXIKACE jak na to

21. května 2017 v 11:04 | Český Tarot |  Zdravotní styl
Během našeho života se v našem těle usadí mnoho škodlivin, které vznikají následkem negativních vlivů, jako je všudypřítomný stres, špatné složení stravy, přepracování či znečištěné prostředí, které nás neustále obklopuje. Je načase se těchto látek zbavit!
Nejvhodnější je začít s detoxikací organismu v době, kdy se cítíte celkově těžce, jako by se Vám zpomalil metabolismus, nebo pokud jste již dlouho neměli čas na pořádnou relaxaci a pořádnou stravu. K pročištění těla je však přistupovat rozumně, pokud detoxikaci vezmete za špatný konec, může se stát, že Vám přinese více škody než užitku.
Díky detoxikaci Vašeho organismu se budete cítit lépe, také i lépe vypadat, budete se najednou cítit plni síly, pokud budete své tělo pročišťovat pravidelně, pravděpodobně se vyhnete nechtěným onemocněním, protože detoxikace působí preventivně proti chorobám.Práce se sny - Výklad vlastní smrti ve snu ...

21. května 2017 v 10:36 | Český Tarot |  Snář
Výklad snu o zemřelých, hrobě a smrti je složitou a osobní otázkou výkladu dle osobnosti jednotlivce. Symboly spojené se smrtí nejsou vykládány pozitivně, například symbol hrobu ve snu znamená velké duševního utrpení, bolest i smrt. Je známou skutečností, že zdá-li se nám o zesnulých příbuzných, nevidíme jim do tváře. Říká se, že pokud do tváře zesnulého ve snu vidíme, znamená to příchod smrti; říká se, že zemřelý nás volá. Z hlediska numerologie ve snu spatřit číslici 3 znamená obecně velmi neblahou událost, bolest a smrt. V mnoha snářích se dočteme, že pokud nás mrtvý, který byl našim přítelem, otcem a nebo bratrem když se zjeví ve snu, pak oznamuje pouze dobré věci. Rovněž se v mnoha snářích můžeme dočíst, že pokud se ve snu pokusíme mrtvému pomoci vstát, pak máme očekávat příchod hojnosti a peněz, ovšem zároveň s tím zahanbení a smutek.Jak se naučit Tarot - Vylož si sám Keltský kříž

18. května 2017 v 20:11 | Český Tarot |  Tarotové karty
Keltský kříž je nejznámější vykládací metoda, která se mimoto dochovala z dávných časů. Jako univerzální hra se hodí pro jakékoliv otázky, ale hlavně ke zkoumání trendů. Osvětlení nějakého pozadí, předvídání nebo zkoumání příčin. Pokud si někdy nejste jisti, kterou hru nejlépe zvolit, můžete se vždy rozhodnout pro Keltský kříž.

Výklad karet 2017 od Doreen Virtue

18. května 2017 v 18:19 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš ROČNÍ výklad pro rok 2017! Jsem tady ve své pracovně a ráda bych se s vámi pobavila o tom, co nás tento rok čeká, protože to není monolog, ale diskuze, a také budeme pracovat s kartami, které vyložíme na každý měsíc tohoto roku. Doufám, že jste si našli čas na to, abyste se podívali zpětně na výklad pro rok 2016, protože i když děláme výklad předem, často nerozumíme tomu, co to znamená, dokud se to nestane a podíváme se na to zpětně. Víme určitě to, že pro mnohé z nás byl rok 2016 velmi těžký. Hodně to souviselo s politikou, ale samozřejmě se to odráželo i v osobních životech.

Andělské terapie - Co se s námi děje ve spánku

18. května 2017 v 17:39 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Tajemství života spočívá v tom, abychom žili vždycky v tomto vědomí, cokoli činíme, kdekoli jsme, ve dne i v noci, v bdění i v spánku. S tímto vědomí, můžeme žít ve spánku i bdění.

Člověk a spánek
Je-li člověk ochotný svěřit se úplně zákonu, zákon ho nikdy neopustí. Jen když se mu svěříme polovičatě, bývá výsledek nejistý, neuspokojivý. Nic není jistějšího a pevnějšího než Božství. Nikdy neopustí toho, kdo na ně zcela spolehne. Tajemství života spočívá tedy v tom, abychom žili vždycky v tomto vědomí, cokoli činíme, kdekoli jsme, ve dne i v noci, v bdění i v spánku. S tímto vědomí, můžeme žít ve spánku i bdění.


Co je to Akáša

18. května 2017 v 16:54 | S použitím slovenského článku Davida Sulíka |  Karma a minulé životy
Akaša neboli kosmická paměť je pojem na který narazí každý při četbě esoterické literatury. Moderní definice akaši je, že je to jisté univerzální energoinformační pole, kde jsou zaznamenány informace o všech událostech, osobách, věcech i myšlenkách všech lidí existujících v minulosti, až do okamžiku přítomnosti a možná i pravděpodobný průběh budoucnosti vyplývající ze všech minulých událostí.


RUNA - FEHU a její význam

18. května 2017 v 13:42 | Český Tarot |  Runy
Fehu je první runa germánského futharku prostého. Vyslovuje se jako české F. Její název je překládán jako "dobytek". Tehdejší společnost neznala peníze a tak hlavním měřítkem majetku byl právě dobytek. Přeneseně se pak runě připisoval veškerý majetek získaný bojem či prací. Majetku v tomto případě musí být dosaženo vlastním úsilím, nejedná se tedy o snadný zisk, jako je výhra či dar. V souvislosti se snažením symbolizuje runa také energii a tvrdou práci potřebnou k dosažení vytyčeného cíle. Padne-li Fehu při věštění, signalizuje naplnění tužeb a snů tazatele. Runa má vztah k Freyovi a Freye.


Jak se energeticky chránit - Energetická ochrana člověka

17. května 2017 v 17:17 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí? Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. Záleží vždy jen na nás, zda se chceme do výměny energie zapojit, nebo ne. To, že někdo stojí vedle nás, ještě neznamená, že jeho energie přejde na naši nebo na ni bude působit.

Výklad karet - Stojí za to počkat

17. května 2017 v 16:49 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby

Stojí za to počkat

Tvá trpělivost bude odměněna.

Víte, co chcete, a čekáte na to. Tato karta znamená, že vaše trpělivost bude brzy odměněna! Brzy dostanete to, po čem vaše srdce touží. S největší pravděpodobností to bude ještě lepší než čekáte.

Všechno má svůj čas, a proto si i vy musíte někdy počkat. Bylo nutné, abyste dostali určité lekce a i ostatní lidé se museli připravit. Vše je na nejlepší cestě a vy brzy zjistíte, že vaše modlitby byly vyslyšeny. Vaše trpělivost a tvrdá práce bude odměněna.

Soustřeďte se na to, co chcete a nepřipouštějte si jakékoli obavy. Když vás přemůže strach, požádejte o pomoc své anděly. Nesmíte přestat věřit.

Na to, co chcete, stálo za to čekat. Místo toho, abyste se spokojili s něčím "ucházejícím", budete teď mít to nejlepší. Zasloužíte si to!

Andělé jsou všude kolem nás.

17. května 2017 v 16:33 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Stále nám našeptávají do ucha, co bychom měli dělat, jak si usnadnit život, ale málo kdo je poslouchá.

Já jsem Gabriel

17. května 2017 v 12:55 | Český Tarot |  Filmy a dokumenty s duchovní tématikou
Zdravím Váš všechny bytosti světa. Vkládám vám sem dnes duchovní film s názvem Já jsme Gabriel. Překrásný film ....

Myslím si, že téměř každý alespoň jednou zažil tu situaci, kdy něco hledá a přitom narazí úplně na něco jiného, co ho v konečném důsledku nějak zasáhne nebo osloví.