Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Duben 2017

EGYPTSKÝ HOROSKOP

30. dubna 2017 v 20:22 | Český Tarot |  Astrologie pro všechny
V kultuře starého Egypta byla astrologie považována za dar bohů. Jednotlivá znamení horoskopu se nerozdělovala podle známého zvěrokruhu, kterým se řídí západní astrologie, ale byla spojována s různými bohy a jejich vlastnostmi. K určitému božstvu bylo vždy přiřazeno i vymezené období roku. Znamení bylo celkem jedenáct. Každé z nich mělo vlastní charakteristiku, která vycházela jednak z egyptské kultury a jednak z pozorování lidského chování.


Modrá barva z duchovního hlediska

29. dubna 2017 v 11:21 | Český Tarot |  Magie
Modrá barva z duchovního hlediska


Modrá barva patří ke studeným barvám, pojí se s vodním elementem. V andělské říši je spojena s archandělem Michaelem a archandělem Zadkielem. Tato barva neznamená však jen chlad, jak se mylně domnívá.
V kráse modré se skrývají mocné vibrace síly míru. Modrá barva nám přináší celkové uklidnění a uvolnění. Pomáhá nám také tišit bolest. Je rovněž symbolem konzervatismu a komunikace.
I naše Země má modrou auru a vibrace silně ovlivněné modrou barvou. Modrá je i barvou nebes, což symbolizuje, že Nebesa a Země se mohou kdykoliv harmonicky spojit. Zvláště světle modrá barva nám připomíná nekonečnost nebe. Přináší inspiraci, dává nám pocit svobody, a projasňuje naši duši. Tmavomodrá barva symbolizuje hlubokou moc kosmu. Propůjčuje nám taktéž ticho, klid a mír.

Mocný nástroj lidí - Síla lidského slova

29. dubna 2017 v 11:18 | Český Tarot |  Psychologie - Psychiatrie
Kontrolujte si vaše slova. Vnímejte mluvené slovo jako jedno z nejsilnějších zařízení Vesmíru. Je známo, že mluvené slovo je silnější než samotná myšlenka. Vlastně, slova jsou jen myšlenky, které vyjadřujeme nahlas. Když tedy myšlenku vyjádříme pomocí slov, pohybuje se Vesmírem mnohokrát rychleji. Slova mění Vesmír, mají na něj veliký dopad. Jedná se o jiný stupeň vibrací než u myšlenek.


Poselství pro tento den - Bohyně Sarasvátí a její poselství k vám

29. dubna 2017 v 11:12 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Sarasvátí je hinduistická bohyně umění. Schopnost kreativního vyjadřování si cení více než materiálního vlastnictví. Byla manželkou Bráhmy. Jejími symboly jsou mimo jiné bílá labuť, hudební nástroj a kniha vědění.


Poselství Sarasvátí:
"Jste bytostí s nekonečnými možnostmi. Jestli se vám zdá, že máte časová, finanč­ní anebo jiná omezení, je to hlavně proto, že se vaše mysl soustředí jen na materiál­ní svět. Pro vyjádření nemateriálních ideálů a energií je velmi důležitá hudba. Umožňuje nám uniknout omeze­ním našeho myšlení a bytí jako takového. Obklopte se hudbou a umožněte jí stimulovat vaše kreativní myšlení a probudit ve vás inspiraci. Nechte se hud­bou unášet a dovolte sami sobě prozkoumávat nové tvořivé nápady a experimentovat s jejich uskuteč­ňováním. Projevujte se ve svých tvořivých aktivitách. Užívejte si nekonečných možností."

Léčebný energetický obrázek - Uzdravme se

29. dubna 2017 v 11:01 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Zdravím Vás všechny bytosti světa, dnes pro Vás mám nabitý obrázek. Tentokrát jsem se zaměřila na 5 a 6 čakru. Měla by Vám rozšířit vědomí, komunikační smysly. Měli byste lépe zvládnout a pochopit životní situace, komunikaci v partnerství, či i v pracovní činosti a jednání s lidmi.

Také by Vás měl tento orbázek posilňit silou a pomoci k uzdravení nemocných průdušek, astmatu, angýn, horních i dolních cest a také od bolesti hlavy.

Doufám, že Vám tento nabitý energetický obrázek pomůže. Sdílejte ho i ostatním a pomožte tak i druhým nabrat sílu a pozitivní energii. Při nabíjení tohoto obrázku mně pomáhal Archanděl Michael. Děkuji


Postup:

Zaměřte zrak na tento obrázek
Sledujte obrázek v klidu a tichu pozvolna po dobu 5 - 7 minut
Dýchejte a uvolňujte ze sebe vše negativní, snažte se načerpat energii a sílu předávanou přes tento obrazec.

Obrázek s předávanou energii bude funkční po 12 hodin.

V případě rady či nějakého dotazu mi můžete napsat cesky-tarot@seznam.cz , s úctou a láskou předává k Vám tento léčebný obrázek Dariya

Léčitelská poradna zdarma - Očista ledvin jak na to

29. dubna 2017 v 10:34 | Český Tarot |  Léčitelská poradna zdarma
Ledviny filtrují vodu z krve, do které propouštějí odpadové látky a řídí minerální hospodářství. Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé, kteří holdují zejména smaženým a pečeným jídlům, špatně a mnoho jedí a navíc žijí v neustálém stresu, jsou schopni ledviny vyřadit z provozu velice brzy.


Věčný koloběh života

29. dubna 2017 v 10:01 | časopis Spirit |  Karma a minulé životy
Z minulých životů
V buddhismu a hinduismu se setkáváme s termínem karma. Jedná se o učení osudovosti, že vše, co jsme si do života přinesli, je důsledek životů předešlých. Jsme odměňováni za skutky dobré nebo splácíme zlo, kterého

Květinová astrologie pro všechny

29. dubna 2017 v 9:35 | Český Tarot |  Astrologie pro všechny
Květiny nás oblažují nejen svými pestrými barvami a vůněmi, ale prozrazují nám i něco o nás samých. Naznačují, jaký má člověk charakter. Podotýkám - naznačují. Tedy, které květiny máte nejraději?

Záhada vesnice, kde mizí lidé

29. dubna 2017 v 9:15 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Čtvrtý největší ostrov světa je mezi cestovateli známý především svou nebývale zachovalou a unikátní přírodou. Jenže mezi zajímavosti Madagaskaru patří i záhadné místo, kde se odehrává cosi, co selský rozum nedokáže pochopit. Ve vesnici duchů se údajně jakoby prolínají dva různé světy!
Malgaši - obyvatelé tohoto ostrovního státu, označují mnohá místa své země podivným slůvkem "fady", což je obdobou mnohem známějšího polynéského slůvka "tabu". Podle Malgašů jsou tyto lokality pod ochrannou duchů jejich předků a přírodních božstev. Na těchto zapovězených místech většinou stojí dávné hroby, ale někdy se na nich odehrávají tajemné jevy, leckdy zcela nepochopitelné i pro vzdělané a světem ošlehané Evropany.

Šamanský výklad karet - Totémové zvíře - Najdi sílu Vlka

28. dubna 2017 v 23:14 | Český Tarot |  Věštby, výklady, rituály, magie služby
Podporuje uzemnění a posiluje smysl Boží přítomnosti. Dává přístup ke schopnosti poznat svou pravdu. Pomáhá při urovnání vztahů a natavení zdravých hranic mezi námi a ostatními. Posiluje laskavost a pocit sounáležitosti s komunitou. Podporuje správné činy. Kultivuje radostného ducha, sílu charakteru, integritu a ctí celoživotní úsilí.


Povídání o páté dimenzi - transformace myšlení - část 2

28. dubna 2017 v 22:54 | Český Tarot |  Zajímavosti
Pěti smysly vnímáme jen nepatrnou část kompletního vesmíru, frekvence, na jaké je nastaven náš mozek, nám neumožňují vnímat celek

Na Zemi je již mnoho těch, jež našli svou cestu ke světlu, duchovně vyspělých bytostí, které se o svých zážitcích ve světě světla nebojí vyprávět. Bílí andělé připravují lidstvo na přechod do 5. dimenze v různých oblastech. K Zemi jsou vysílány energetické vlny, jež značně zvyšují její vibrace a ovlivňují i frekvence lidí. Cílem vyšších vibrací je vyladění, přiblížení frekvencí pozemšťanů na vibrace světelných bytostí, aby se ulehčila komunikace. Zvýšením frekvencí prožije lidstvo krok za krokem obrat ve vědomí. Začne se rozšiřovat a umožní mu množství nových poznatků. Lidé se více otevřou novým vibracím a jejich frekvence se budou krok za krokem zvyšovat. Vědomí se bude otevírat, a to způsobí, že k nim prosákne poznání o jejich božském původu - že jsou obrazem Božství a přišli na svět jako poslové nejvyšší moci.

Povídání o páté dimenzi - transformace myšlení - část 1

28. dubna 2017 v 22:54 | Český Tarot |  Zajímavosti
V dnešní době už snad každý ví, že vstupujeme do Věku Vodnáře, jehož přesný počátek je (podle Mayského kalendáře) astrologicky datován na rok 2012. Nyní tedy procházíme "přechodem" z jedné éry (Věk Ryb) do druhé (Věk Vodnáře) - a v rámci tohoto přechodu se dějí převratné změny. Planeta Země "převibrovává" ze 3. do 5. dimenze vesmíru - a za tím účelem se nevyhnutelně musí očistit s pomocí všech čtyř živlů (oheň, země, voda, vzduch). Jinými slovy: Božský plán Stvořitele, podle kterého se všichni řídíme (ať už vědomě či nevědomě), povolává Zemi, aby vzestoupila z reality, kterou známe jako třetí rozměr (3. dimenzi), do 4. dimenze (kde zůstane dočasně) - a poté do 5. dimenze. Již dlouho se mluví o tom, že k tomu dojde v roce

Esoterika a sexualita - Cesta sexuální lásky

28. dubna 2017 v 22:20 | Český Tarot |  Psychologie - Psychiatrie
Klíčem k tajemství božské lásky je vidět lásku takovou, jaká je, a ne takovou, jakou si ji vysníte, nebo vymyslíte.

Příčinou většiny neštěstí na zemi je, že muž a žena zapomněli jak se fyzicky milovat. To je ta největší tragédie. A toto zapomnění trvá už mnoho tisíc let, a pomalu se zhoršuje, takže dnes je to tragédie celého lidstva. Není možné ji vyřešit v masovém měřítku. Na to je problém příliš osobní a příliš hluboký. Musíme to udělat každý sám - a každá sama - jiná cesta není.


Osho - Emoce

28. dubna 2017 v 22:14 | Český Tarot
Vyjádřit vlastní pocity a být sám sebou je obtížné, protože vám tisíce let vtloukali do hlavy, že své pocity musíte potlačovat, až se to stalo součástí kolektivního nevědomí. Tisíce let vám tvrdili, abyste nebyli sami sebou. Buďte Ježíšem, Buddhou, Krišnou, ale nikdy ne sami sebou. Buďte někým jiným. Po celou dobu daleko do historie vám to bylo neustále a vytrvale vtloukáno do hlavy, až vám to přešlo do krve, do kostí, až na samotnou dřeň. Hluboké odmítání sebe se stalo vaší součástí. Všichni kněží vás zavrhovali. Říkali vám, že jste hříšníci a že jste zrozeni v hříchu. Vaší jedinou nadějí je, že vás může zachránit Ježíš, nebo vás může zachránit Krišna, ale neexistuje žádná naděje, kam až vaše vědomosti sahají, že byste se mohli zachránit sami, musí vás zachránit někdo jiný. Vy jste odsouzeni; vy se jen můžete modlit k Ježíši nebo Krišnovi, aby vás zachránili.


Etruská mytologie

28. dubna 2017 v 21:53 | Český Tarot
Etruskové byli národ neznámého původu žijící na severu Itálie, který byl inkorporován do římské kultury a politicky se stal součástí Římské republiky. Etruskové měli náboženství i podpůrnou mytologii. Náboženství a mytologie se zčásti inspirovaly u starších domorodých a řeckých náboženství. Ovlivněni byli zejména Řeky. Mnoho etruských zvyků, názorů a duchovna se stalo součástí římské kultury, včetně římského pantheonu.


Mýty a fakta o očkování

27. dubna 2017 v 11:41 | Interweek |  Zajímavosti
Žádný lékař nám na sto procent nepoví, že očkování nám nezpůsobí žádné vedlejší účinky. Správně bychom o možných nežádoucích účincích měli být lékařem ještě před podáním vakcíny informováni. Někdy se totiž stane, že i když nejsme na nic alergičtí, naše tělo vakcínu prostě nepřijme a nám se objeví nečekané reakce. Zde také musíme rozlišovat alergickou reakci v místě vpichu a alergickou reakci našeho těla na látku. Reaguje-li tělo na látku, v místě vpichu bývá kůže horká, můžeme pociťovat únavu, místo je opuchlé. To vše je výsledkem toho, že náš imunitní systém začal pracovat. Tyto nežádoucí očkování neohrožují život, zdraví však někdy ano.


Povídání o vesmírných rasách - Plejáďané 1.díl

27. dubna 2017 v 11:24 | Český Tarot |  Zajímavosti
Mrzí mně velmi, že někdo rasy Plejáďanů považuje za negativní, a manipulátorské. Víte můj názor je takový, že v každé obdobě rasy a národa máme dobré a zlé bytosti a vše je vlastně tak i v pořádku. Nesuďme hned celek ale pouze prosím jednotlivce či skupiny. Já s Plejáďany promlouvám často. Zdá se to neskutečné pro někoho, kdo to nezažil, ale věřte mi, že Ivo Benda a ostatní nejsou blázni. Mrzí mně že Česko je skeptické, a až agresivně ateistické. V USA a i jinde v jiných zemích, kam jsme kdy cestovala za duchovním poznáním, jsem se nesetkala s takovou duchovní agresí jaká je tady. V Americe je celkem normální věřit v UFO, Plejádské a jiné rasy a nikdo Vás za to nesoudí a už vůbec se neposmívá. Tyto rasy, národy jsou známé i v Indii, Tibetském starém učení atd, jen vždy měli jiný názvy, vždy to je to samé. .... Věřím jim, protože mi vždy ve snech a astrálníc projekcí pomohli a vždy při mých modlitbách mně vyslyšeli a pomohli těm o které jsem prosila, aby jim třeba v nelehkých situacích bylo pomoženo. Esoterikou se zabývám opravdu snad od té doby co tu vůbec jsem, od mala jsem si vystřihávala ústřižky, zajímavosti, záhady atd. Prostě je to můj svět a já v něm jsme šťastná a lidi, kteří mně potkali, jsou také štastný a veselí. Chce to více důvěry a nesuďme hned něco co neznáme.

Zajímavosti kolem slavného obrazu Mona Lisa

27. dubna 2017 v 10:46 | Interweek |  Zajímavosti
Všichni víme, že se jedná o velmi slavný obraz neméně proslulého malíře Leonarda de la Vinciho. Namaloval ho v Římě jako obraz ze dřeva topolu roku 1516. Záhadná žena na obraze, které se říká Mona Lisa, ale také Gioconda (předpokládá se totiž, že žena, jejíž pravé jméno by mělo být Lisa del Giocondo - převzaté jméno po manželovi, byla manželkou obchodníka Francesca del Giotondo) se dívá na diváka s lehkým tajuplným úsměvem na rtech, který se stal předmětem mnoha spekulací. Před svoji smrtí Vinci obraz prodal francouzskému vládci, králi Františku I. Obraz si zažil po smrti svého pána velké cestování. Ocitl se ve Versailles, v ložnici Napoleona a nakonec skončil v Louvru.


Ježíšova léčebná modlitba - Modlitba, která se tyká duše i těla

27. dubna 2017 v 10:04 | Český Tarot |  Modlitby
Modlitba Ježíšova je zajímavý příklad formy "meditace", která se týká také těla. Není to jen modlitba duše, nýbrž modlitba celého člověka. A je to takto celý člověk, který se skrze ni proměňuje. Východní církev zůstala více věrná semitskému a biblickému pohledu na člověka, než církev západní. Když jakýsi starec chce naučit ruského poutníka ustavičné modlitbě, otevře Filokalii a předčítá mu odstavec Simona Nového Teologa (949-1022): "Posaď se v mlčení a samotě. Nakloň hlavu, zavři oči, dýchej pomalu, vnoř své myšlenky z hlavy dolů do srdce. Při každém vydechnutí řekni: ,Pane Ježíši Kriste, smiluj se nade mnou!'. Ta slova vyslovuj pomalu a potichu, jen rty nebo i jen v duchu."

I když jsme trápeni roztržitými myšlenkami, může tělo značnou měrou přispět k tomu, abychom se ve svém nitra snadněji a rychleji usebrali: "Nemůžeš-li prese všechno úsilí vniknout do vlasti svého srdce, tak jak ti to bylo vysvětleno, dělej, co ti řeknu a s Boží pomocí dosáhneš toho, co hledáš. Víš přece, že schopnost pronášet slova se nachází v hrdle každého člověka. Použij této schopnosti, zapuď všechny ostatní myšlenky (chceš-li, můžeš) a stále nahlas opakuj tato slova: ,Pane Ježíši Kriste, smiluj se nade mnou!' Přinuť se opakovat slova této modlitby znovu a znovu. Když to po nějaký čas vydržíš, dveře tvého srdce se bezpochyby otevřou pro tvou modlitbu. Tak tomu učí zkušenost."

Modlitby předány od Archanděla Rafaela

23. dubna 2017 v 18:37 | Český Tarot |  Modlitby
Modlitby pro specifické potřeby v různých životních
situacích - předány channelingem arch.Rafaelem

Modlitba za zdraví
Jedná se o velmi silnou modlitbu, můžeme se ji modlit i za druhé lidi,kteří potřebují pomoc a léčení. Pro vyšší účinek si můžeme představovat,jak energie protéká celým naším tělem -zač. u hlavy a postupně jde do celého těla-barva energie je bílá a potom smaragdově zelená.