Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

VÝKLAD KARET - TAROT KELTSKÝCH DRAKŮ - KARTA PRO TENTO DEN 1

15. března 2017 v 13:19 | Český Tarot |  Tarot keltských draků
Zdravím Vás všechny bytosti světa, mám zde pro Vás nový výklad karet a to z karetní sady Tarot keltských draků. DOufám, že se Vám můj malý denní výklad na jednu kartu bude líbit a že se dotkne právě vašeho tématu, života a událostí, které právě zažíváte.

Mladá dívka stojí s rozzářenou a usměvavou tváří vedle malého Draka ochránce, ruku položenou na jeho hlavě. Nemá vůbec strach; jako nevinné, důvěřivé dítě ukazuje vlastnosti potřebné k nalezení a spřátelení se s astrálními průvodci a společníky. V ruce svírá hůl (vůli) a v podpaží na druhé straně má stočený svitek (dávné poznání získané prostřednictvím duchovního napojení).

Drak se spokojeně usmívá probíhající láskyplné telepatické komunikaci, staré a úspěšné metodě pro kontaktování čehokoli nebo kohokoli z jiných rozměrů, kterou uskutečňujeme pouze mentálně. Z drakových křídel tryskají zářivé proudy magické energie. Díky spolupráci draka a malé kouzelnice je přístup k tvořivé energii daleko jednodušší.

Důležité zprávy; cizí země

Vzkaz který vám dodá naději, přijde v pravý čas. Dostanete důležité zprávy, které se vztahují k vašemu zaměstnání nebo oboru studia. Nějaká oblast vašeho zaměstnání nebo společenských aktivit vám zprostředkuje setkání s cizinci nebo se zahraničím.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama