Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Malý víkendový výklad z Tarotu

31. března 2017 v 21:22 | Český Tarot |  Tarotové karty
A máme tu víkend a já Vám přináším malý tarotový výklad karet.


Tři meče


Popadne vás melancholická nálada, k níž nemáte žádný zjevný důvod. Vaše intuice už ale tuší, že brzy nadejde období, kdy se budete muset s něčím rozloučit. Rozhodování v důležitých záležitostech odložte na neurčito, dnes byste mohli snadno udělat nějakou chybu. Chystáte-li se na cesty, buďte opatrní, každé pochybení za volantem vám může být osudné. Čeká vás poměrně bolestné období, rádi byste ponechali věci takové, jaké jsou, ale přitom si moc dobře uvědomujete, že to zkrátka není reálné.


Eso pentaklů


Toužebná přání, která jste v poslední době vysílali do vesmíru, se pomalu začínají projevovat v materiální rovině. Nezaměstnaní mohou konečně získat práci, uvažujete-li o změně profese, nabídne se vám skvělá šance živit se něčím, co vás opravdu baví. Při zkouškách budete mít štěstí, to ale neznamená, že byste měli podceňovat přípravu. Chcete rozšířit rodinu o dalšího člena? Už brzy se vám toto přání může splnit. Náhlý impuls způsobí, že si uvědomíte pravý význam jedné dávno zapomenuté události.


Osm holí


Povrchní zhodnocení situace vám může do budoucna přinést potíže, s nimiž se budete jen obtížně vyrovnávat. Uniknou vám totiž důležité detaily, které radikálně mění význam celé události, s níž se právě potýkáte. Buďte maximálně obezřetní, další chyby a omyly na sebe nenechají dlouho čekat. V práci se dnes nijak zvlášť daleko nedostanete, den strávíte tlacháním s kolegy, nadáváním na politiku a vymýšlením legrácek. Do ničeho důležitého se nepouštějte, zaměřte se spíš na nějaké drobné záležitosti.

cesky-tarot@seznam.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lenča Lenča | Web | 7. dubna 2017 v 20:06 | Reagovat

Velmi zajímavé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama