Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Kouzlo jedlé sody - zvládne léčbu rakoviny a i úklid v domácnosti

30. března 2017 v 12:41 | Český Tarot |  Zdravotní styl
Jedlá soda je už odedávna používána pro mnoho účelů: například odstraňuje zápachy v chladničce, pomáhá čistit koberec nebo vybělit zuby. Avšak jen málo lidí ví něco o tom, že může být využita i jako účinný alternativní lék v případě rakoviny. Tato metoda se osvědčila především u rakoviny krku, tlustého střeva, střev a oblasti konečníku. Pokud navíc tento způsob léčby porovnáme s přemrštěnými náklady na chemoterapii nebo ozařování, pak léčba jedlou sodou nás nestojí prakticky nic. A navíc je to humánní a neinvazivní metoda - což nikdy nemůžeme tvrdit o běžných způsobech léčby rakoviny. To nejhorší, co by se mohlo stát v případě léčby sodou, je žádný účinek. A už jen to je velké plus, pokud vezmeme v potaz ničivost běžných léků nebo operací, používaných při léčbě rakoviny, kdy dochází k poškozování imunitního systému a tělo se dostává do stavu těžkého šoku.
"Uzdravila jsem se a byla jsem šťastná, že jsem nemusela projít mučivou cestou, které jsou podrobováni jiní nemocní lidé, když musí podstupovat chemoterapii nebo ozařování. Neztratila jsem své vlasy ani nic jiného," poznamenává 60-ti letá Sondra Braun, která přežila rakovinu s pomocí léčby sodou.

Rakovinným buňkám se daří hlavně v prostředí chudém na kyslík. Tělo nedokáže zásobovat buňky kyslíkem, pokud je překyselené - a právě to bývá běžným stavem těch, kteří mají zhoubné nádory a přitom konzumují jídlo s rafinovanými cukry, moukou, kofeinem a dalšími kyselinotvornými potravinami. Naproti tomu jedlá soda (Sodium Bicarbonate) je substancí, která dokáže neutralizovat kyselé složky v těle. Už jen jedna čajová lžička sody za týden dokáže vyrovnat PH v krvi a stejných účinků je možné dosáhnout i přechodem na stravu, která je bohatá na zásadité složky.
Díky tomu, že hlavním zdrojem růstu pro rakovinné buňky jsou především cukry, smícháním sody s javorovým sirupem dosáhneme toho, že se tato směs dostane až do nádorů. Je to něco podobného Trojskému koni, neboť soda takto působí jako zbraň proti nemoci. Osvědčeným receptem pro tento způsob léčby je smíchat 3 díly organického javorového sirupu s 1 dílem jedlé sody, při mírném ohřátí dobře rozmíchat (po dobu 5-10 minut). Užívá se v množství 3 čajové lžičky denně po dobu 1-2 měsíců.

"Narazila jsem na článek o italském lékaři Dr. Simoncinim, který injekčně aplikoval jedlou sodu přímo do zhoubného nádoru, aby jej zničil," dodává Sondra Braun. "A z nějakého důvodu mě tato myšlenka velmi zaujala. A už po třech týdnech užívání směsi sody a sirupu se můj nádor začal zmenšovat a stával se měkčím. Bylo to zdokumentováno i mým onkologem a chirurgem na základě prohlídek a vyšetření ultrazvukem. Nádor se nakonec zmenšil až na velikost 1,4 cm a dál už se nezmenšoval, protože z něj zbyla pouze mrtvá tkáň."

Dr. Tullio Simoncini během své léčby nádorů zjistil, že u jeho pacientů se vždy vyskytuje i kandidóza. To jej dovedlo k teorii, že rakovina je z určitého pohledu podobná plísním. A protože si tělo nedokáže vytvořit rychlou imunitu proti jedlé sodě jako proti plísňovému prostředku, mohl ji úspěšně aplikovat přímo do nádorů a tím neutralizovat jejich kyselost. Přitom ale kladl důraz i na doplňování probiotik a na nutnost vyhýbat se co nejvíce chemickým a enviromentálním toxinům.

Zkušenost s léčbou prostřednictvím jedlé sody má i Ian Roadhouse - farmář ze Severní Karolíny, když mu ji doporučil léčitel Jim Kelmun:

"Lékaři už mi dávali méně než 6 měsíců života, ale tento léčitel mi předepsal směs se sodou a už během několika měsíců se nádor ztratil. Nebylo jej už možné uvidět ani na rentgenu."

Aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků, je vhodné kombinovat léčbu jedlou sodou i s jinými alternativními metodami, které vám může doporučit váš holistický léčitel.

Hydrogenuhličitan sodný (NaHCO3) neboli jedlá soda (soda bicarbona) je bílý prášek se zásaditou chutí. Hydrogenuhličitan sodný se používá jako součást kypřících prášků do pečiva a šumivých prášků do nápojů, k neutralizaci poleptání kyselinou či k neutralizaci žaludečních šťáv při překyselení žaludku, tzv. ,,pálení žáhy", dá se také použít pro bělení zubů, pro změkčení potravin vařených ve vodě, na čištění v domácnosti i na pohlcení nežádoucích pachů.

Allison Biggar

Jedlá soda pro zdraví1. Čištění zubů Zubní pasta vyrobená z jedlé sody a 3% peroxidu vodíku je skvělou náhradou ke kupované pastě bez fluoru. Můžete také pouze nasypat jedlou sodu na kartáček s běžnou pastou, abyste dosáhli lepších výsledků. Jedlá soda je ovšem natolik silná, že byste se měli vyhnout každodennímu používání.

2. Svěží dech Nasypte čajovou lžičku do půl hrnku vody a zamíchejte. Směs protřepte v ústech a kloktejte. Poté ústa vypláchněte vodou. Všechny pachy jsou neutralizovány, ne jen překryty.

3. Péče o rovnátka a jiné ústní aparáty Namočte je ve směsi dvou lžiček jedlé sody rozpuštěné ve sklenici teplé vody. Jedlá soda pomáhá odlepení částeček jídla a neutralizuje pachy. Aparáty můžete také pomocí jedlé sody a kartáčku jednoduše vyčistit.

4. Jedlá soda jako peeling Vyrobte si pastu ze 3 dílů jedlé sody a 1 dílu vody. S touto pastou jemně masírujte kůži krouživými pohyby. Tato pasta je tak šetrná, že ji můžete používat denně.

5. Deodorant Pastu, či prášek můžete použít i na Vaše podpaží pro neutralizaci tělesného pachu.

6. Pálení žáhy O tomto už asi slyšel každý. Jedlá soda je instantní pomocník při pálení žáhy. Dávkování v tomto případě naleznete na obale.

7. Pomocník při poštípání hmyzem a svědění Při poštípání hmyzem opět použijeme pastu z jedlé sody, kterou natřeme na postižené místo.

8. Mýdlo Namísto mýdla můžeme použít opět pastu z jedlé sody, tedy 3 díly sody a 1 díl vody, či můžeme vodu nahradit jemným tekutým mýdlem.

9. Zdravé vlasy Nasypte si do dlaně malé množství jedlé sody spolu s oblíbeným šamponem. Umyjte vlasy tak jako vždy a pořádně propláchněte. Jedlá soda pomůže odstranit zbytky vlasových produktů jako jsou gely, laky a jiné.

10. Čisté kartáče a hřebeny Pro krásné a zdravé vlasy je potřeba se starat i o kartáče a hřebeny. Odstraňte mastnotu kartáčů z vlasů v roztoku z čajové lžičky sody rozpuštěné v teplé vodě. Nechte několik minut ponořené, opláchněte a nechte uschnout.

11. Jedlá soda do koupele Přidejte půl hrnku (klasický 0,25l) do koupele a neutralizujte tak kyselost kůže, mastnotu a pot. Jedlá soda Vaši kůži také zjemní.

12. Změkčení chodidel Stejný postup jako v předchozím bodě platí i pro nohy a převážně pro ně. Při koupeli si jemně masírujte chodidla a jedlá soda Vám je znatelně zjemní.Jedlá soda jako pomocník při úklidu


13. Čistá koupelna pro bezpečné a efektivní vyčištění vany, umyvadla i dřezu stačí nasypat jedlou sodu na houbičku a vydrhnout povrch. Poté důkladně opláchnout. Pokud chcete extra čistící sílu, smíchejte jedlou sodu, kuchyňskou sůl a libovolný prostředek na nádobí.

14. Dokonalé čisté nádobí, hrnce i pánve Přidejte dvě vrchovaté lžíce sody do dřezu s vodou (spolu s prostředkem na nádobí) a nechte odmočit.

15. Čisté houbičky na nádobí Pokud Vám houbička stále slouží, ale zapáchá, nechte ji chvíli v silném roztoku 4 lžic sody a čtvrt litru vody.

16. Čistá mikrovlnka Jen trocha sody na houbičce, vydrhnout a důkladně vytřít vodou. Vše čisté a bez silného chemického zápachu.

17. Čistidlo na stříbro Pokud máte v domácnosti například stříbrné příbory, smíchejte jeden díl vody a tři díly sody v pastu, která je zas rozzáří. Poté důkladně opláchněte.

18. Čisté hrnky od čaje a kávy Usazeniny od kávy a čaje, které v hrnku vytváří nejen ošklivé mapy, ale také díky nim hořknou nápoje. Opět stačí na houbičku nasypat jedlou sodu a vydrhnout. Pokud by byly usazeniny příliš zažrané, smíchejte 1/4 litru vody a 1/4 hrnku sody v roztok, ve kterém hrnky necháte přes noc a poté vydrhnete houbičkou se sodou.

19. Vyčistí troubu Rozprašte sodu na dno trouby a postříkejte vodou, aby ji natáhla. Nechte přes noc a poté setřete a vydrhněte. Popřípadě můžete troubu vyčisti opět pomocí pasty ze sody.

20. Čisté podlahy 1/2 hrnku sody a kýbl teplé vody. Pro zažrané spáry můžete použít náš návod.

21. Čisté zdi i nábytek Dokonce i čmáranice z pastelek na zdi vyčistíte pomocí sody lehce třené vlhkou houbičkou. Poté utřeme suchým hadrem.

22. Čisté závěsy od sprchy Opět jednoduše dáme jedlou sodu na kartáč, či houbičku a drhneme.

23. Pomocník do pračky Podejte pracímu prášku a aviváži pomocnou ruku při praní prádla. Přidejte 1/2 hrnku jedlé sody, která lépe vyrovná PH vody a prádlo bude čistší a jasnější.

24. Jemné praní oblečení pro miminka Stejný recept jako č. 23, tedy přidat 1/2 hrnku sody do pračky pomáhá i při odstranění extra silných skvrn na oblečení pro miminka, které si o to více zasluhuje jemnou péči.

25. Čisté plenky Pokud používáte hadrové plenky, rozpusťte 1/2 hrnku sody v půl litru vody a nechte chvíli odmočit.

26. Čisté sportovní vybavení bez zápachu Roztok z jedlé sody (4 lžíce sody a 0,25 litru teplé vody) použijeme kupříkladu na odstranění zápachu z bot. Zápach ze sportovních tašek můžete odstranit tak, že je vysypete jedlou sodou. Na silnější zápach použijte opět pastu z jedlé sody. (3 díly sody, 1 díl vody)

27. Odstraňte mastné fleky Mastné skvrny či skvrny od oleje kupříkladu na podlaze garáže snadno vydrhnete pomocí sody a kartáče.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama