Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Březen 2017

Ježíš je LÉK

31. března 2017 v 22:56 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Zasílám k Vám plně nabitý, krásný obrázek Ježíše Krista.

Jak používat energetický obrázek?

1. vypni vše co by tě rušilo, Tv, hlasitě puštěné rádio atd
2. V klidu se usaď před obrázek (monitor) a dívej se po dobu 5 minut na obrázek Ježíše Krista
3. Mel/a bys začít cítit eforické teplo od hlavy až po zbytek celého těla, můžeš ucítit nejvíce energie, vibrací kolem pupíku až dolů.
4. Svojí pozitivní energii náladu prezentuj dále, pohlaď někoho, obejmi, polib, napiš mu, že ho máš rád.

V tomto obrázku jsem se snažila předat dnešní svou náladu, energii a sílu. Tento obrázek není mím dílem, pouze energie vtlačena v ní je má, ale přesto věřím, že Vám pomůže a ucítíte lásku a pozitivum.

Dariya Iczkova, cesky-tarot@seznam.czElfové magická bytost Germánů

31. března 2017 v 22:31 | Český Tarot |  Bájné bytosti a tvorové
Elf je bytost z germánské mytologie a folklóru. Jeho nejznámější formou je severský álfr, v plurál álfar, méně známý je německý alp. Během christianizace byly elfové zaměňováni s různými bytostmi nižšími mytologie, jako jsou trpaslíci nebo noční můry. Pod vlivem Tolkienova Pána prstenů a na něj navazující fantasy literaturu se však prosadil obraz elfů jako dobrotivých bytostí lidské výšky, spjatých s magií a přírodou. V anglosaském světě se však zároveň uchovává obraz elfů jako malých bytostí, například vánočních elfů. Do češtiny tyto bytosti nejsou zpravidla překládáni jako elfové, ale jako skřítci či víly.


Malý víkendový výklad z Tarotu

31. března 2017 v 21:22 | Český Tarot |  Tarotové karty
A máme tu víkend a já Vám přináším malý tarotový výklad karet.


Meditace u čaje

30. března 2017 v 13:32 | Český Tarot |  Zdravé jídlo a recepty
Popíjet horký čaj ráno: můžeš jej popíjet nevědomě a můžeš jej popíjet vědomě. Pokud, zatímco popíjíš po douškách horký čaj ráno, nejsi přítomen v danou chvíli, ale přemýšlíš o něčem jiném - jsi nevědomý. Unikne ti ta chvíle.Vesmír ti umožnil žít ještě jeden další den - nemůžeš to vyžadovat, je to dar. Jednoho dne vyjde slunce a rozkvetou růže, ale ty už tu nebudeš, abys oslavil toto nové ráno. Prožívej každý doušek čaje naplno. To ti umožní ochutnat přítomnost bytí v danou chvíli.

Osho

Zázraky života - od početí až po samotné zrození

30. března 2017 v 13:17 | Český Tarot |  Dokumenty a zajímavé reportáže
Podívejte se na 5 minutový příběh každého z nás a sledujte vývoj dítěte od samotného početí až po moment, kdy jej žena přivede na světě. Ač je to něco nám všem důvěrně známé, stejně je fascinující sledovat, co všechno ženské tělo dokáže.


Sladké Velikonoce - copánky z kynutého těsta

30. března 2017 v 13:08 | Český Tarot |  Zdravé jídlo a recepty
Velikonoce se pomalu blíží a nevím, jak vy, ale my vždy rádi zkoušíme nové recepty a sladké dobroty na slavnostní stůl.


Vyrábíme si originální tiskátka - kreativní tiskátkové zdobení

30. března 2017 v 12:57 | Český Tarot |  Kreativní nápady pro šikuly
Hledáte něco nového na odpolední tvoření s dětmi? Podívejte se na těchto 8 originálních nápadů, které zaručí zábavu pro celou rodinu a navíc si můžete vytvořit krásné doplňky do bytu.


Kouzlo jedlé sody - zvládne léčbu rakoviny a i úklid v domácnosti

30. března 2017 v 12:41 | Český Tarot |  Zdravotní styl
Jedlá soda je už odedávna používána pro mnoho účelů: například odstraňuje zápachy v chladničce, pomáhá čistit koberec nebo vybělit zuby. Avšak jen málo lidí ví něco o tom, že může být využita i jako účinný alternativní lék v případě rakoviny. Tato metoda se osvědčila především u rakoviny krku, tlustého střeva, střev a oblasti konečníku. Pokud navíc tento způsob léčby porovnáme s přemrštěnými náklady na chemoterapii nebo ozařování, pak léčba jedlou sodou nás nestojí prakticky nic. A navíc je to humánní a neinvazivní metoda - což nikdy nemůžeme tvrdit o běžných způsobech léčby rakoviny. To nejhorší, co by se mohlo stát v případě léčby sodou, je žádný účinek. A už jen to je velké plus, pokud vezmeme v potaz ničivost běžných léků nebo operací, používaných při léčbě rakoviny, kdy dochází k poškozování imunitního systému a tělo se dostává do stavu těžkého šoku.


Andělské čísla - Velký průvodce Andělskou numerologií, čísla a číselné kombinace - 1.část

28. března 2017 v 13:52 | Český Tarot
Andělské čísla Andělé k nám často promlouvají pomocí čísel, sdělují vám takto svá poselství, zašeptají vám jemně do ucha, takže zvednete oči právě v čas. Stalo se vám určitě už také, že se podíváte na hodiny vždy ve stejný čas, kde se opakují stejné kombinace čísel, vaši andělé vám neustále předávají svá poselství, často prostřednictvím znamení, jako když si povšimnete duhy, opakujících se číselných sekvencí, najdete mince nebo pírka a zaslechnete příznačný text nějaké písničky.více zde


5 malých kroků ke štěstí

27. března 2017 v 12:11 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
5 kroků, jak si přivolat štěstí. Cesta k pozitivnímu životu není složitá!
Kdo by nechtěl mít v životě víc štěstí? Tahle magická přísada se nedá koupit a přelétavě skáče z jednoho na druhého. Jak štěstí do svého života přilákat a také ho v něm udržet?


Jak poznat svoji spřízněnou duši

27. března 2017 v 11:33 | Český Tarot |  Psychologie - Psychiatrie
Na každého čeká tam venku jeho druhá polovina. Jak ji poznat a v nikom se nezklamat? Na tuto otázku se společně pokusíme najít odpověď.
Učíme se vykládat karty - část 1

26. března 2017 v 20:29 | Český Tarot |  Tarotové karty
Nejdříve si určíme kartu, která představuje osobu, jež si nechává vyložit. To bude například srdcová sedma pro slušnou mladou dívku, srdcový spodek pro řádného svobodného muže, zelený spodek pro zkaženého mladíka, křížový spodek pro špicla, srdcový král pro ženatého muže, srdcová dáma(filek) pro vdanou paní, zelený král pro vdovce, zelená dáma pro vdovu, křížová sedma pro muže vedoucího nemravný život, křížová dáma pro rozvedenou ženu, a podobně jak je zřejmé z textu o významu karet.


Partnerské výklady - partnerské horoskopy, partnerská numerologie - Láska vztahy tarot

26. března 2017 v 17:12 | Český Tarot |  Výklady karet, osobní růst, esoterika
Máte problém v lásce? Zajímá Vás jestli o Vás Váš partner opravdu stojí, chcete vědět co brání ve vašem vztahu, co přinese Váš nový vztah. Zkuste partnerské numerologické výklady spojené s výkladem karet. Neváhejte, nebojte se a napište mi. Zpracuji Vám partnerský rozbor - výklad a budete vědět na čem jste. Kontaktujte mně na oficiálních stránkách Českého Tarotu Více zde: http://ceskytarot.webnode.cz/news/vesteni-z-tarotovych-karet-laska-vztahy-partnerske-vyklady/


Léčivá síla Mantry 1.díl - Co je to Mantra a k čemu slouží

24. března 2017 v 17:20 | Český Tarot |  Budhismus
Mantrou (v sanskrtu मन्त्रः, od kořene man- myslet, a přípony -tra, označující nástroj, v čínštině se užívá slovo čen-jen, v pinyinu zhenyan, 眞言, doslova "pravdivá slova", v japonštině se užívá výraz šingon, odvozený z čínského termínu) se nazývá metrická část védského hymnu, která se jmenuje rig, jadžus nebo sáman, v rozsahu od několika slabik až po několik vět. Ve východních náboženstvích jako je hinduismus či buddhismus slouží k opakovanému recitování nebo k meditaci (opakování v mysli). Většinou se jedná o sled slabik, které nesou nějaký význam daný konkrétním náboženstvím, ale také jde o jejich zvukovou hodnotu a podpoření přirozené schopnosti mysli zklidnit se a soustředit se na zvukovou vibraci. Účelem většiny manter je dosáhnout vysvobození (mókšy). Oslavné a povznášející mantry se většinou recitují nahlas.


Thovt - BRÁNY ATLANTIDY

23. března 2017 v 22:54 | Český Tarot |  Knihy
Bájná Atlantida - země, již většina z nás nosí v hlubinách svého nitra a která čeká na to, aby ji lidstvo probudilo. Ve druhém díle svých poselství Thovt připomíná, že většina z nás jsou někdejšími obyvateli Atlantidy. Podle něj jsme zde v této době proto, abychom společně se Zemí dokončili dílo vzestupu. Prostřednictvím Kerstin Simoné předává Thovt dnešním zájemcům o dávná tajná učení metody, jak se vysvobodit ze zažitých vzorců společenského chování a jak si vytvořit opravdový vztah k sobě i ke svému okolí. Nezanedbatelnou součástí tohoto procesu je vyvážení vlastních vnitřních disharmonií a vyléčení fyzického těla. Thovt seznamuje čtenáře s atlantským Chrámem uzdravení, jehož léčivé frekvence si na sobě může každý vyzkoušet, a díky nimž může rovněž uvést v soulad své tělesné funkce. Při čtení tohoto textu se před vámi odemknou iniciační chrámy minulých dob. Spatříte a procítíte průběh zasvěcení tehdejších adeptů tajných nauk. Dozvíte se, co jsou doopravdy Síně Amenti; kdy a jak je do nich možné vstoupit; jak s vesmírnými zákony zacházejí vědomí lidé, ba jakým způsobem je ve svůj prospěch můžete využívat i vy. Tato kniha "se dostane" mnohým čtenářům pod kůži; vzbuzuje pozitivní, ale v prvních okamžicích možná i nepříjemné pocity z hlubokého poznání. Pro čtenáře je nenucenou výzvou, aby ve svém srdci a duchu opětovně i radostně rozžehli plamen Atlantidy a prošli branami do dalších dimenzí.

Mantrovníci: Já zdravím slunce v duši mé

23. března 2017 v 22:31 | Český Tarot |  Poslouchám
JÁ ZDRAVÍM SLUNCE V DUŠI MÉ TO SVĚTLO KTERÉ JE ŽIVÉ PROSÍM AŤ MYSL MOJI OSVÍTÍ POZNÁNÍM PROSÍM AŤ CELOU ZEMI A VŠECHNY SVĚTY OCHRÁNÍ


Osho: Co dělat, když cítíte zlost

23. března 2017 v 22:18 | Český Tarot |  Duchovní učitelé
Když máte zlost, kněz vám řekne že se nemáte rozčilovat, protože to není správné. A co uděláte? Můžete zlost potlačit, udusit ji, doslova ji spolknout, ale pak pronikne dovnitř, do celého systému. Spolknete zlost a udělají se vám žaludeční vředy a dříve či později budete mít rakovinu. Spolknete zlost a tím vzniknou tisíce problémů, protože zlost je jako jed. Ale co naděláte? Je-li zlost špatná, musíte ji spolknout.

Synestezie - Vidět a slyšet barvy, čísla

21. března 2017 v 23:20 | Český Tarot |  Psychologie - Psychiatrie
Jsou tvrzení různých lidí, že dokáží cítit tvary, vidět chutě a slyšet barvy. Mají tyto lidé nadpřirozené paranormální schopnosti. Nebo je to nesmysl?

Synestezie je stav při němž jedna smyslová reakce bezděčně spouští reakci jinou, dokáže podbarvit i tu nejjednoduší představu silně osobním významem. V knihe s názvem Muž, jen cítil tvary uvádí neuropsycholog Richard E Cytowic. se přiklání, že tento stav je spojen o pozoruhodném potencionálu lidské mysli.


Moje zpověď - Uneslo mně UFO

19. března 2017 v 17:16 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Pamatuji si to jako kdyby tomu bylo dnes. Ten hrozný tlak, který mně vytáhl moje tělo až ke stropu z postele. Bylo to přesně ve tři hodiny ráno. Otočili mi tělo na posteli a nějaká silná neviditelná síla mně vytlačila až ke stropu. Viděla jsem strop a dívala se na něj, a byla tam vesmírná loď, ležela jsem vlastně přímo pod ní. Pokoj se zvláštně chvěl . Dívala jsme se na malinké světýlka, plno svítivých diodek kolem zřejmě kovového pláště té divné věci, vesmírné lodi, u mě v pokoji.


Chanelling je branou do skutečné mystiky

18. března 2017 v 17:01 | horoskopy.cz |  Channeling
V poslední době se stále více mluví o channelingu. Channeling je jakousi formou spiritismu, díky které máte možnost slyšet, cítit, nebo vidět. Nejedná se však o klasické vnímání, ale vnímání mimosmyslové, kdy získáváte informace bez racionálního myšlení a bez použití paměti. Tyto informace přicházejí od osob, které jsou na vyšší úrovni existence, od lidí z jiných světů či jiných dimenzí.
Toto prapodivné slovo pochází z angličtiny a ve volném překladu znamená schopnost "být kanálem". Každý člověk přijímá channeling už od svého narození a díky tréninku se může stát čistým kanálem, který je schopen přijímat nové informace prostřednictvím mimosmyslového vnímání, nebo pochopit a lépe nazírat na situaci, kterou právě prožívá. První zmínky o channelingu jsou staré už čtyři tisíce let, nejedná se tedy o žádný "módní výkřik", ale způsob komunikace, který se objevoval ve všech kulturách.