Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Únor 2017

Tarot – Velký průvodce tajemstvím karet

28. února 2017 v 22:05 | Český Tarot |  Knihy
Na internetu jsem objevila tuto knihu a tak jí vkládám pouze jako doporučenou literaturu pro ty, kdo začínají s tarotem. Já tuto knihu zrovna neznám, ale jestli jí máte doma napište mi klidně sem, zda je pro Vás přínosem.Tato fantasticky barevná kniha bude přehledným průvodcem pro začátečníky a inspirací pro zkušené vykladače tarotu. Přináší přehled všech důležitých aspektů jednotlivých karet, podrobně pojednává o jejich symbolice a odkrývá souvislosti mezi tarotem, astrologií, numerologií a kabalou. Obsahuje praktické návody na základní rozložení, jako je Keltský kříž nebo Podkova, a ke každé kartě Velké arkány nabízí příslušný výklad. Navíc pojednává o historii tarotu a mýtech, které jsou s tímto uměním spjaté.

objednat si jí můžete i zde , ale s touto knihou nemám žádnou zkušenost, mám jiné knihy na tarot ....

Poznáváme totémové zvířata v magii a šamanismu - Labuť

27. února 2017 v 21:27 | Český Tarot |  Magie
Labuť známe všichni, jako něžné krásné stvoření matky přírody, poklidně plující hladkou vodní hladinou. Nebyla ale touto něžnou vílou vždycky. Prošla si velkou proměnou, na konci které zůstala tato půvabná labuť. Výklad významu: Labuť, která připlula na vaši kartu, vám přináší poselství plné půvabů a trpělivosti. Nikomu nikdy a nic nejde bez dostatečné píle a snahy. Abyste se i vy rozvinuli do krásné labutě, je potřeba na sobě ještě zapracovat. Naučte se nový jazyk, oprašte základy účetnictví, anebo zdokonalte pravopis. Uvidíte, že úspěch na sebe nenechá dlouho čekat a brzy budete stejně ladně a půvabně proplouvat poklidnou hladinou běžného života obdivováni vaším okolím, jako vznešená labuť


Labuť - Půvab, milost Labuti, kouzelná vodní vílo, pohlaď mě svým půvabem a krásou, a ukaž mi, jak silná jsi v proměnách.

Labuť (Cygnus) je rod velkých vodních ptáků, blízce příbuzných s husami. Druhy severní polokoule mají peří čistě bílé, na jižní polokouli žijí labutě mající také černé peří. Australská labuť černá je skoro úplně černá, bílé zůstávají jen letky, jihoamerická labuť černokrká má černý krk. Labuť koskoroba, také jihoamerický druh, je sice bílá, ale primární letky jsou také černé. Žijí v jezerech a rybnících a v jejich okolí.

Zákon přitažlivosti - Klíč k vašim přáním je ve vašem srdci a mysl jim pomáhá otevřít dveře

27. února 2017 v 11:07 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Krásný pohodový pondělní den přeji všem bytostem světa. Po malé dovolené 3 dny jsem se zase rozhodla něco napsat ze svých autorských článků. Ráda bych se dotknula dnes tak nějaké obecně tématu Vesmír, Zákon přitažlivosti a Andělské bytosti. Dostáváme se do nové "Vesmirné" dekády tzv zlatého času, je to hdoně tím, že lidé začínají po dlouhé době zase vnímat více to z čeho vlastně pocházíme a začínáme více vnímat nejen hmotu, tak ale právě duše, emoce a nám lidským zrakem neviditelné věci, bytosti atd. Když jsem točila vhled do roku 2017 rok Kohouta a psala jsem i článek dotýkala jsem se slovního termínu, že se blížíme do nových karmických let. Znamená to to, že mnoho z nás v roce 2016 vlivem tarotové karty Věž přicházel o všechno co měl a nezůstal kámen na kameni a velký vliv na to měla i čínská ohnivá opice, která vládla roku 2016. Lidé přicházeli o vztahy o práci, zaměstnání, peníze a vše na čem vlastně už spíše byli pouze závislí než, že by jim to opravdu něco přinášelo a zbavovali se tak vlastně silných pout, které je ale brzdili na nové cestě. Proto říkám buďte rádi za tyto velké změny. Někdo cítil tyto změny už o mnoho let dříve cca od roku 2012 se vše začalo měnit, záleží tedy také, kdo jak se narodil a jakou měl karmu, karmický úhel života, někdo to mohl mít už dokonce od roku 2006 nahoru, ale šlo vše postupně pomalu. Od roku 2012 to šlo pak už ale velmi rychle a největší průlom právě byl ten rok 2015 / 2016 kde to nabralo na velké opravdu velké rychlosti a lidi přicházeli úplně o vše. Ten, kdo tak nějak přišel opravdu o vše a věřím a vím i z vlastní zkušenosti, že to nebyli lehké chvíle, vůbec ne. tak ale dnes je čistější.


Symbolika - Co skrývá symbol Venuše

26. února 2017 v 14:48 | Český Tarot |  Astrologie pro všechny
Venuši reprezentuje kruh symbolu ducha a křížek jako symbol hmoty. V tomto případě je vyjádřena převaha ducha nad hmotou. Jinými slovy řečeno - je to upozornění na skutečnost, že jedinou pravou hodnotou, kterou je nutno hledat ve hmotné úrovni je duch, čili Vyšší já člověka. Tak sestupuje duch do hmoty, aby na sebe vzal formu a tvořil tím život. Vznikne-li z ducha forma, stává se z ní něco krásného. To proto, že všechno, co člověk vytvoří, vyvěrá z jeho éterické části. A tak krása, harmonie a láska, tento obecně známý výklad tohoto symbolu, si prostřednictvím Venuše hledá v lidském duchu cestu ke hmotě. Pohybuje-li se planeta zpětně, celý proces se děje opačně. Člověk závislý na hmotě musí aktivovat ducha a spíše reaguje na život, než aby v něm hrál aktivní roli. U symbolu Venuše chybí vědomá síla, symbol duše, půlměsíc. Převládá tak osobní, hmotná část člověka. Harmonii proto člověk musí vytvořit především v hmotné pláni. Proto vidíme u Venuše tolik touhy po osobním naplnění. Člověk si vytváří silné modely reakcí na to, co se v jeho životě děje. Posuzuje každou událost a okolnost podle toho, jak moc je či není milován.

Andělský výklad karet - Dívejte se na sebe očima lásky

26. února 2017 v 14:37 | Český Tarot
Jste dokonalými dětmi Božími a všechno na vás je úžasné. Vaši andělé vás vedou, abyste se zbavili negativního sebeposuzování a právě teď se radovali z toho, že jste!

"Jste na sebe moc přísní," říkají vám andělé touto kartou. Přestože máte rádi vysoká měřítka, je důležité, abyste se na sebe dívali očima lásky. Když si budete spílat, vašeho ducha to bude srážet k zemi. K sebezdokonalování dochází naproti tomu na základě pozitivního rozpoložení.

Podívejte se na sebe očima svých andělů a spatříte bytost, která je dokonalým a svatým dítětem Božím. Přestože jste v minulosti dělali chyby, nic z toho, co jste kdy řekli, mysleli si nebo provedli, nemůže zmenšit Boží lásku k vám. Andělé přehlížejí vaše vnější chyby; vidí ve vás tlukoucí srdce Boží lásky. Milují vás bezpodmínečně a chtějí, abyste stejně tak vy milovali sami sebe!


cesky-tarot@seznam.cz

Záhady Starověkého Egypta - přednáška 1díl

23. února 2017 v 16:41 | Český Tarot |  Egypt - mýty, legend a záhady
Ahoj všechny bytosti světa mám pro Vás první mluvenou přednášku ze seriálu o Záhadách Starověkého Egypta. Jestliže máte rádi toto téma, mohla by Vás oslovit moje mluvená projekce ... Přednáška o Starověkém Egyptu, záhady, počátky, Bohové Egypta dynastie faraonů atd
Andělský výklad karet - Poslouchejte své duchovní učitelé

23. února 2017 v 15:18 | Český Tarot
Bůh, andělé a neviditelní duchovní učitelé, kteří vás milují, ochraňují a vedou, nad vámi právě v této chvíli bdí. Nejste sami. A jste v bezpečí!

Tato karta vás ujišťuje, že jste součástí úžasného a mocného týmu dobrotivých bytostí. Neustále vás obklopují, vedou a milují. Když se nacházíte v nebezpečí, zasáhnou svým varováním nebo tak, že učiní opatření vedoucí k záchraně vašeho života. Jestliže se bojíte, uklidní vás energií božské lásky. A když jste zmateni, zašeptají vám do ucha, co máte dělat.

Tím, že jste si vytáhli tuto kartu, vás vaši andělé a průvodci žádají, abyste s nimi mluvili častěji. Hovořte s nimi v duchu o všem a brzy spatříte důkazy jejich existence. Zakrátko vás povedou andělé k tomu, abyste i vy pomáhali druhým. Pokud jste někdy pochybovali o své schopnosti druhým pomáhat, požádejte anděly, aby vám pomohli se těchto obav zbavit.


MODLITBA SVATÉ TEREZY

19. února 2017 v 21:59 | Český Tarot |  Modlitby
MODLITBA SVATÉ TEREZY: Nechť dnes pokoj a mír kraluje ve Tvém nitru. Důvěřuj Bohu, že se nalézáš přesně na tom místě, kde jsi měl být. Nesmíš zapomínat na nekonečné možnosti , které vyplývají z tvé víry. Použij vděčnosti, které se ti dostalo a užij si ji s láskou, kterou jsi dostal/a...Buď spokojený/á s vědomím, že jsi dítě Boží... Nech, aby se jeho přítomnost vlila až do tvých kostí a dovol své duši svobodně zpívat, tancovat, chválit a milovat. On je pro každého z nás a zároveň i v každém z nás.

AmenMagie Zrcadla - brány do jiných světů

15. února 2017 v 21:16 | Český Tarot |  Magie
Zrcadlo používali v různých dobách a různých kulturách věštci, jasnovidci, mágové, šamani, léčitelé a vžedy existovaly také všeobecně známé lidové kouzla, která měly v repertoáru tzv. čarodějnice. Mnohá z nich se zachovala dodnes a na veřejnost se dostávají v knižních vydáních novodobých čarodějnických receptářů, grimoárů, přičemž při vší skepsi a ironických úšklebcích, je třeba s nimi zacházet se stejnou opatrností, s jakou učíme děti zacházet se sirkami. Zrcadlo je nevyhnutelnou pomůckou také při kouzlech lásky a věštění lásky.
článek zde :

1.část


Duchové entity a parazité "přednáška" mluvené slovo část 1

15. února 2017 v 20:49 | Český Tarot |  Duchové
Duchové, entity a parazité Ahoj všechny bytosti světa, v tomto mém videu si něco málo řekneme k duchům, entitám, a parazitům, je to jen první díl z plánované série na toto zajímavé, důležité téma. Nemáme tu zde jen ochránce, andělé, a světelné bytosti. máme tu i mezi námi entity, které nás dokáží velmi potrápit, když jim to dovolíme. Pojďme se podívat v mém videu na to, jaké základní tipy entit známe a jak si můžeme pomoci, či se jim vyhnout ...

více o entitách naleznete ve článku zde:Entity jsou myšlenkové útvary strachu, které mají formu živo­ta. Jsou to produkty ega, nikoli lásky, takže ve skutečnosti neexis­tují. Ovšem zažíváme-li právě životní období, v němž převažuje strach, můžeme být zasaženi připoutáním entity.


Démonologie démoni AUDIO PŘEDNÁŠKA

15. února 2017 v 20:47 | Český Tarot |  Démonologie
Démonologie démoni AUDIO PŘEDNÁŠKA - Ahoj všechny bytosti světa, v dnešním videu přejdeme k povídání o temnější straně a to o Démonech. Řekneme si něco kdo a co je to Démon, jakou roli hrají v našem světě, jaký je jejich úkol atd ...

Co my jen vime - ZAJÍMAVÝ DOKUMENT DOPORUČUJI !

15. února 2017 v 20:29 | Český Tarot |  Dokumenty a zajímavé reportáže
představuje odklon od konvenčního světonázoru. Požaduje od diváka fantazii a otevřenou mysl - nechce totiž nic víc než přinést důkazy pro přehodnocení dosud známého vnímání světa. Diváci jsou v podobné situaci jako Koperníkovi současníci, když je učenec na přelomu 15. a 16. století přesvdčoval, že Země není středem vesmíru. Film uvede diváka pomocí počítačových efektů a výpovědí několika předních světových fyziků, neurologů, molekulárních biologů, mystiků a duchovních činitelů do kvantové neurčitosti, kde se realita mění s každou další myšlenkou. Jedinečný filmový zážitek podobný snímkům Matrix, Vanilkové nebe či Minority Report, se díky svému žánrovému přesahu dostává blíže k podstatě pojmů Vědomí, Prostor a Realita.Moudrá kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize

14. února 2017 v 23:27 | Český Tarot |  Čtyři dohody
Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V České republice se povědomí o tomto díle rozšířilo především zásluhou Jaroslava Duška.
Pojďme si shrnout nejdůležitější poselství z této knihy v osmi myšlenkách:

Návrat ke kořenům přírody - Zákon přitažlivosti funguje ...

14. února 2017 v 23:07 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
V dnešní audio nahrávce z mého článku, bych Vám ráda něco povyprávěla o tom jak vlastně jsem došla ke své cestě "duchovna" jak můžete najít duchovního učitele, přítele, průvodce zde na zemi, jak najít vlastně vůbec sám sebe, jak to nevzdat v těch nejtěžších chvílích Vašeho života, jak se přestat bát jak najít vlastní sebedůvěru, a jestli opravdu funguje Zákon přitažlivosti z filmu Tajemství. A ano FUNGUJE! Mám dnes naprosto všechno co jsme hledala a jsem tomu denně vděčná ....


MEZOPOTAMIE SUMEROVÉ 1 DÍL

14. února 2017 v 23:04 | Český Tarot |  Dokumenty a zajímavé reportáže
Mezopotámie bývá považována za kolébku dějin, její civilizace vznikla přibližně 3500 let před naším letopočtem a trvala zhruba do roku 1600 před naším letopočtem. Označení Mezopotámie bývá používáno pro úrodné nížiny mezi řekami Eufrat a Tigris, tedy na území dnešního Iráku a Sýrie. Název této oblasti má svůj původ v řečtině: mesos - mezi a potamos - řeka, tedy země mezi dvěma řekami, Meziříčí. Mezopotámii obývaly dva národy - Sumerové (lid asijského původu) a Akkadové (semitského původu).


Partnerské vztahy a karma

14. února 2017 v 22:51 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Naším úkolem není aby jsme zanevřeli na druhé pohlaví, i když s náma bylo zacházeno zle ať už prapůvod sporu byl jakýkoliv. Nesmíte se uzavřít, nesmíte stavět cihli a zeď, sice postavíte velkou zeď ze strachu, ale to srdce za tou zdí nepřestalo bušit, to je stále živé a tím více Vás to pak bolí ...


Zdravím Vás všechny bytosti světa, u svého nového, dalšího autorského článku a to tentokrát na téma partnerské vztahy a karma. Co je to karma jsme si už nějak vysvětlili v mém psaném seriálu a to i videu na youtube o tom hodně mluvím, takže nějaké definice pojmu karma už víte, znáte a chápete ... kdo neviděl, nečetl tak u mně na blogu je rubrika karma tak může čerpat informace .... ale jak vlastně fungují vztahy partnerské v pojetí karmy jako takové, karma ani partnerství není zrovna lehké téma, že ano? Tak nějak obecně známe fakt, že rodiče si vybíráme sami a pak se tedy nemůžeme mco stěžovat na to jaký máme rodiče, ale to je moc jednoduše bráno, protože i ty velmi špatný rodiče jako jsem měla třeba já ať budu mluvit o biologických, kteří měn dali tomu to světu a nebo nevlastní matka, ... tak nebyli dobří, ale přesto všechno vlastně zlé, jsem dnes co jsem a jsem vlastně na sebe hrdá, ano zlomilo mně to v mnoha oblastech a nebudu si hrát na žádnou hrdinku, pojem rodina je stále moje bolavé místo a bolí, ale přesto všechno zlé jsem vyrostla v samostatného jedince, který nesešel z cesty jako rodiče, nepřevzala jsem tyranské sklony a vlastně jsem se nenechala těma zlýma věcma v životě tzv udoudat, a bylo mi kolikrát moc zle ze všeho ... a co se týče partnerských svazků jo tak ty jsou složité také, rodiče si vybíráme a co teda potom naše partnery ... no vybíráme, ale je to možná ještě o něco komplikovanější, protože tam nehraje roli jen vysloveně naše já, náš úkol, naše karma a aučení, ale je vázáno systémem dalších osob .... "rodin, lidí, energií" takže partnerství bohužel, bohudík není jen o vaší karmě, vašem životním úkolu, ale napojuje se tam energie třeba i jiných lidí, co mají nějaký úkol a vy v něm také hrajete tu zásadní roli. Tady zase právě můžete skrze partnerství rovná se dítě plod, rodina vidět tu návaznost, že jedinec je vlastně kumulován do hromadné karmy jako takové, do jednoty z které vychází. Z jednoty Vesmíru, Vesmír, Bůh není jednotné číslo a nikdy nebylo. To je množné číslo, sjme splozeny jednotou, nahromaděnou energií a energií máme předávat v genomu, v dětech našich synech a dcerách a čím více bude pozitivnější energie v genech našich dětí, tím blíže všichni budeme Bohu, té lásce, kterou všichni tak chceme, té universální ...


Magie jehel a špendlíků

14. února 2017 v 16:18 | Český Tarot |  Magie
Ahoj všechny bytosti světa, v tomto krátkém videu si něco povíme o magii jehel a špendlíků, k čemu jaký špendlík můžete ve své magii použít, na co slouží magie jehel. Voodoo není černá magie. atd


Karma osud a jak ho vnímat

14. února 2017 v 16:15 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Ahoj všechny bytosti světa, mám zde pro vás po delší chvilce Večerní pokec s Dariyou a tentokrát na téma Karma, jak jí vnímat, co je karma a jak žít vlastním spokojeným životem .........


LÉČITELSTVÍ, VÝKLADY Z KARET, ŠAMANISMUS, MAGIE A VĚCI MEZI NEBEM A ZEMÍ

14. února 2017 v 16:13 | Český Tarot |  Něco o mně a tomto blogu
Zdravím Vás všechny bytosti světa, možná si už mnozí z Fb stránek a jiných skupin a sociálních sítí všimnuli, že jsem vidět i na nových www stránkách. Ano jsem. Nové www stránky pro Vás připravuji průběžně, pro větší seskupení dostupných informací, výkladů, léčitelských poznatků, duchovním růstu, atd ....

webové stránky naleznete na http://dariyaiczkova.mysteria.cz/ Budu ráda, když si je oblíbíte, stejně jako tento můj blog. Tento blog je abude stále aktivní. Můžete mně také sledovat na youtube kanále a to zde


VÝKLAD KARET ONLINE ZDARMA - Andělský výklad karet pro Vás - 1

14. února 2017 v 16:06 | Český Tarot
Zdravím Vás všechny bytosti světa, mám pro Vás Anďělský výklad z karet a to formou požehnaného vzkazu od Melchizedeka. Melchizedek - Andělský vládce světla, duhového a fialového paprsku
Možná se ptáte, kdo je Melchizedek?

Melchisedech je biblická postava z knihy Genesis Gn 14, 18, kde se setkává s Abramem, žehná mu a přijímá desátek. Je označen jako "král a velekněz nejvyššího", kterého uctívá chlebem a vínem.