Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Na úspěch má nárok každý. Ano i TY!

16. ledna 2017 v 12:17 | Český Tarot |  Motivační a pozitivní články
Žijeme špatně, protože nežijeme vůbec tak bych definovala nějak skutečnost toho, když se mně někdo ptá, že se na své cestě ztratil ba dokonce že svou cestu vůbec nenašel a cítí obrovskou frustraci, cítí se pak být k ničemu, nepotřebný a může i vnímat jeden ze špatných pocitů, že všichni jsou lepší než on. Že všichni se někam posunuli, že k tomu snad i přišli hodně lacině bez velké píle a , že on se snaží pracuje, dělá plno věcí a nic s toho nemá, s toho života, z té práce, z té události atd. Nebo že někdo má mnohem víc přátel, hodných lidí kolem sebe a že prostě má všechno. Jo do téhle situace negativního myšlení si myslím, že se dostal asi každý z nás a to nejen v období našeho dospívání, ale obecně v běhu života jsme asi každý měli pocit, že prostě všechno stojí z starou bačkoru a že i my samotný stojíme za starou bačkoru a všichni jsou víc a my jsme nic.


Je to špatný pocit a může vypovídat o tom jaký jsme uvnitř, osamělí, zraněný , někdo nám dával do života špatné vzorce, a řekl nám, že jsme k ničemu, že nic nedokážeme, odpíral nám plno věcí. Znám dokonce plno lidí přes terapii, kteří jsou nešťastni s toho, že chtěly chodit jako děti na nějaký kroužek, nebo se někde vzdělávat a rodič jim to nedovolil s tím, že nejsou peníze a pak sám si kupoval cigarety atd a dítěti tomu člověku odepřel tuto možnost vlastní cesty, kterou chtěl podniknout. Pak když takový člověk dospěl už neměl náladu a nebo prostě to byl dětský sen a žádné kroužky pro dospěláky přece už nejsou, má třeba pocit, že teď mohl sedět někde v křesle a mohl mít třeba i lepší práci a že teď díky nezájmu svých rodičů nemá třeba ani dostatečné vzdělání atd atd. Ano tyhle případy opravdu jsou a ten člověk upadá opravdu do obrovských depresí. snaží se to třeba dnes vynahradit svým dětem nebo vnukům atd, ale sám má pocit, že na té cestě prostě umřel, umřelo jeho já a je nešťastný. V jistých věcech jsem tohle měla taky, takže vím přesně o čem takový člověk pak mluví. To co však bylo se vrátit nedá, ten čas vám nikdo nikdy nevrátí né na téhle fyzické úrovni. Je to smutné, ale nemusí tomu být napořád, pokuď jste tady a žijete vždy můžete z něčím přijít a prostě žít. Ty možnosti máte teď a teď vám je už nemá kdo vzít, už jste dávno dospělí a zodpovídáte teď sami za sebe, máte možnost a máte jí každý den. Tak sami sebe nepřipravujte o drahocenný čas a vykročte prostě za tím svým lepším životem, možná i to, že jste museli roky čekat uvidíte třeba nakonec jako plus ...
Všem dnům není konec, na okolí se vykašlete, máte chuť začít chodit tančit, běže zkuste to, máte chuť zpívat, běžte se přihlásit někam do menšího sboru, nebo nějakého kroužku, máme internet, máme plno dostupných informací, vznikají plno skupin, spolků komunit, věřte mi, že najdete. Né nadarmo se říká, kdo hledá najde ... Jen se nesmíte zastavovat. Výmluva toho, že na to nemáte čas nebo peníze to je pak otázkou ... buď něco teda opravdu chcete nebo to chcete jen zadarmo, ale takhle věci nejsou, nefungují, to byste přejali zase vzorce od svých rodičů, co vám říkali , že na to není atd. Musíte si srovnat priority, co pro vás je důležité, zda krabička cigaret nebo něco jiného atd. Já vždy říkám, že člověk má prostě na výběr, ale je to o jeho výběru pro co se rozhodne. Navíc za vše se neplatí, musíte prostě najít, hledat .. diť stačí si doma třeba jen kreslit na čtvrtku, kreslit si mandalky, kreslit si to či ono a pak to ukázat světu, založit si vlastní blog, webovou stránku, ukázat to na nějakých skupinách facebooku atd. Od toho jsou sociální sítě, to z nich máme těžit. Né tam sedět za monitorem a posměšně se někomu za monitorem vysmívat, ponižovat ho atd jak to někdo dělá. Z kritikou se setkáte ještě mnohokrát , ale třeba mezi stovkou samozvaných kritiků a lidí co snědli veškerou možnost se objeví třeba 20 co se jim váš obrázek, nebo nějaký ušitý oděv, nebo nahraná písnička, nebo cokoliv si dosaďte libí .... 20 není zase přeci tak málo? Nebo je? a i kdyby bylo méně, pro koho to děláte? Pro ně, nebo pro sebe, že Vás to baví.
K úspěchu stačí málo, možná méně než jste si mysleli. Mně byla odepřena rodina, láska, mateřská láska, prošla jsem týráním, šikanou a i posměšky a třeba dodnes i někdy za své smýšlení schytám tzv bídu, každýmu se nezavděčím, někdo na mně reaguje dobře a někdo zase hůř. Je to však o zvyku. Když jsem v roce 2015 začala točit videa na youtube a začala prezentovat svoje články na mém blogu o esoterice, taky se mi kolikrát lidi smály a urážely mně. A ano taky mi to bylo hodně líto a věřte mi, že mi někdy i tekly slzly, ale to k tomu patří. Nenechte se smést neúspěchem, okolí si zvykne, a zvyknou si na Vás i v tzv komunitách a diskuzních forech, kdyby jste pak odešli chyběli byste jim ... :D ... to vím. Víte nikdy jsem se jako dítě nevzdala, nikdy. Byla jsme outsider, mimoň, malá holka co věřila na strašidla a dlouho věřila na pohádky, věřím dodnes a dodnes věřím i na bubáky. nevzdala jsem s ev tom co mám ráda. Pak už mi najednou bylo jedno třeba i neúspěch či posměšky. Prostě jsem šla dál. Dnes mám youtube kanál a z holky co na základce neuměla ze sebe před tabulí říct ani slovo, dnes mluvím skoro k 700 odběratelům, píšu články i přes silnou dysgrafii. Prostě píšu, točím. Dělám to co mně baví. A měli byste taky dělat to co Vás prostě baví, dneska máte ty nejlepší podmínky k tomu jak zazářit. Nemusíte pak mít pocit, že všichni mají vše a vy nic.
Taky jsem tomu pocitu pdolehla 2 x v životě. Jednou v pubertě, a jednou jako dospělá. Možná však tohle mně drželo a říkala jsem si, né, prostě né, já jim všem ukážu. Jsem sice malá rybička ve velkém velkém oceánu, ale dnes vím, že ani malá mřenka se nemusí ztratit. Jejím úkolem je plavat a i kdyby plavala proti proudu tak nesmí přestat plavat.
Věřím na Anděly, víly, duchy přírody, vykládám karty, medituji, točím videa, píšu články, vedu stromoterapii a zooterapii, pomáhám lidem, pomáhám potřebným . Jsem tu a mohu ve svém životě cokoliv. Dělám prostě to co mně baví. Dnes mně to i živí. Ano živí a nemám s tím problém si to přiznat, maluji obrázky, píšu autorské články, které mi čas od času vydají v časopisech, atd atd. Ale to je ono , nedejte na okolí a nedejte na závistivce. Tohle je Váš život.
A jaký chcete mít život? Chcete žít svým životem, nebo životem druhých. Lidé jsou hlavně nešťatsni s toho, že nežijou ten svůj život, ale žijou životem toho druhého, sami si nechají odpírat a v tom horším případě pak začnou být závistivý a odpírají druhým, protože někdo jim něco odepřel. S tím, že Vás jako dítě někdo srážel s tím už asi nic neuděláte, ale vy tu pořád jste, máte možnosti pořád .... Tak už víte co budete dělat zítra?
Nehledejte výmluvy není čas, nejsou peníze .... Já chodím do dvou prací a mám malé dítě o berličkách. Musíte si zvolit co opravdu chcete. Najděte to co jste chtěli dělat, chcete a zatím si běžte. Máte plno možností, máte i velkou podporu od ostatních, ať už věříte v Anděly či ne, jsou tu s námi a fandí Vám, povznesou Vás. Jakmile zamáváte křídly a budete se řídit srdcem, nenechají Vás spadnout. A i kdyby jste spadli, má Vás to posílit, zvednout se a jít dál. Život je plný nekončících možností.
můj youtube kanál najdeš zde a můžeš dát odběr :-)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 coffeetime-byclarea coffeetime-byclarea | Web | 30. ledna 2017 v 18:18 | Reagovat

Absolutně s tebou souhlasím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama