Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Leden 2017

Na úspěch má nárok každý. Ano i TY!

16. ledna 2017 v 12:17 | Český Tarot |  Motivační a pozitivní články
Žijeme špatně, protože nežijeme vůbec tak bych definovala nějak skutečnost toho, když se mně někdo ptá, že se na své cestě ztratil ba dokonce že svou cestu vůbec nenašel a cítí obrovskou frustraci, cítí se pak být k ničemu, nepotřebný a může i vnímat jeden ze špatných pocitů, že všichni jsou lepší než on. Že všichni se někam posunuli, že k tomu snad i přišli hodně lacině bez velké píle a , že on se snaží pracuje, dělá plno věcí a nic s toho nemá, s toho života, z té práce, z té události atd. Nebo že někdo má mnohem víc přátel, hodných lidí kolem sebe a že prostě má všechno. Jo do téhle situace negativního myšlení si myslím, že se dostal asi každý z nás a to nejen v období našeho dospívání, ale obecně v běhu života jsme asi každý měli pocit, že prostě všechno stojí z starou bačkoru a že i my samotný stojíme za starou bačkoru a všichni jsou víc a my jsme nic.


Kouzelný pecen chleba - Chlebová magie

15. ledna 2017 v 15:59 | Český Tarot |  Magie
Chléb měl v životě lidí vždy velmi silné místo už od úsvitu lidstva. Je symbolem potravy těla i duše. Nekvašený chléb je pro židy symbolem pokory. Pro křesťany je nekvašený chléb tělem Kristovým. A jak s ním můžeme čarovat?


Barvy v magii a léčitelství

9. ledna 2017 v 10:20 | Český Tarot |  Magie

Colorterapie, také jinak léčení pomocí barev, je technika, která se využívala již ve starém Egyptě. Dle moderné vědy, vyzařují barvy různé elektromagnetické vlnění s rozdílným působením na lidské tělo i mysl. Právě tohoto působení, se využívá při Colorterapii. Svým způsobem, si může Colorterapii...