Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Prosinec 2016

Magie Zrcadla - brány do jiných světů

29. prosince 2016 v 17:47 | Český Tarot |  Magie
Jen málo předmětů denní potřeby má pro nás takový význam jako právě zrcadlo. Bez něj by totiž lidstvo bylo ještě v temném středověku, neboť bez možnosti podívat se sám sobě do tváře, by naši předkové nemohli "vymyslet" humanismus ani renesanci.


Lidé na Zemi mají jeden hlavní úkol a tím je BÝT ...

26. prosince 2016 v 21:44 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Lidé se stále trápí nad něčím co možná ani pro smysl jejich bytí zde na Zemi nemá moc velký význam. Trápí se ve vztahu, který je o ničem a nic jim nedává, trápí se a bolí je a přesto dobrovolně v něm setrvávají a pak si stěžují, na toho či ono, že někdo má lepší život, lepšího partnera, lepší rodinu, lepší sousedy, lepší práci atd.
Dobrovolně trpí a nechají se trápit od okolí, ale okolí reaguje pouze tak, jaký jim sám hostitel nabídne potravu k přežití. I ty nejzhoubnější bakterie přežívají a žijí na půdě, která jim je dána, kterou jsou živi.


Bílí Mágové, druidi, čarodějové, poslové nebes a upíři žijí tu s námi ...

14. prosince 2016 v 16:41 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Náš svět naše Země, nejsme tu jen my lidé, náš hmotný fyzický svět se dotýká i těch, které známe z různých hororových povídek, pohádek, lidové kultury, bájí a pověstí. to vše tu s námi žije, nežijou s námi v souladu ani negaci jako takové, prosttě tu s námi žijí. Někdy nám pomáhají a někdy zase škodí.

Tenhle svět jim "nepatří", ale přesto tu jsou. Někdy jsou vyslanci z vyšších světů. aby nás chránili, někdy tu jsou sami jako v nehostiné Zemi, aby sami našli svůj směr a napravili sami v sobě to co pokazili, a okusili život ve hmotné realitě. Ať se nám to libí, prosttě tu jsou. Věřím a vím, že když se nad mím článkem zamyslíte, určitě pochopíte sami ze svého žijícího okolí, že takové postavy tu jsou a že né jednou jste se s nimi setkali. Náš život je někdy s tím jejich životem velmi spjat.