Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Listopad 2016

Energetický obrázek pro tento den - 1

29. listopadu 2016 v 14:17 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Pro dnešní uzdravení všech, kdo se třeba necítí dobře (jako já -únava, přepadlost,podrážděnost) ... posílám jeden moc pěkný obrázek, který jsem na internetu našla. Snad by Vám i tato malá maličkost mohla udělat radost :-)


Krásný den všem přeje Dariya Iczkova

Řádí v Anglii opravdový vlkodlak?

20. listopadu 2016 v 19:46 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Do hustých lesů Yorkshire v severovýchodní Anglii se dnes sám odváží jen málokdo. Důvodem je několik svědectví o tom, že tam obchází tajemný tvor připomínající křížence vlka a člověka. Podle dostupných informací ho v posledních měsících spatřilo nejméně sedm lidí. "V jednom okamžiku se napřímil a následně se spustil zase dolů na všechny čtyři jako pes," prohlásila jedna žena, která šelmu spatřila. Další lidé zase uviděli, jak se nějaká chlupatá příšera krmí na mrtvole psa a jiný svědek přísahal, že spatřil, jak tvor přelézá zeď.


Citát pro tento den - Usmiř se s minulostí aby Ti nekazila přítomnost

20. listopadu 2016 v 19:28 | Český Tarot |  Motta a citáty
Jako citát pro tento den, jsem vybrala tento. Myslím, že mluví za vše ....


NUMEROLOGICKÉ VÝKLADY A ROZBORY, PRÁCE S ČÍSLY

14. listopadu 2016 v 21:58 | Český Tarot

NUMEROLOGICKÉ VÝKLADY A ROZBORY, PRÁCE S ČÍSLY


Vhodné pro upřesnění datumu svatby, vhodné jméno a příjemní při svatbě partnerky, partnera, rozbor jména pro děťátko, psíka. Vhodný datum ke koupi domu, ke koupi domácího zvířátka, ... Rozbory lidí, osob, domů, vhodné i pro zaměstnavatele, kteří chtějí mít přehled o tom, koho si berou k sobě do práce.

malý rozbor 300 Kč
velký 500 kč

Info k platbě: Platí se český bankovní účet - Banka Fio číslo účtu 2000348356 / 2010(platí se předem na uvedený účet Českého Tarotu)

SPIRITUÁLNÍ VÝKLADY - NAPOJENÍ SE NA ZEMŘELÉ DUŠE

14. listopadu 2016 v 21:48 | Český Tarot
Vhodné pouze pro klienty, kteří chtějí se někomu omluvit, či odpustit a už tu není, nebo chtějí říct něco co nestačili říct a předat. Nejedná se o bezmyšlenkové vyvolávání duší. Tyto výklady probíhají jak osobně, tak lze i po konzultaci semnou provést na dálku. Pouze pro klienty starších 18 let. Technika se provádí přes kyvadlovou techniku, kameny, tarot, nebo spiritistickou desku.

poznámka :
Více napojení nedělám i hned, pouze z měsíčním odstupem, je to velmi namáhavé na psychiku)


Více info emailem cesky-tarot@seznam.cz Cena výkladu či rituálu napojení je 400 Kč

Děti slunce - O nemocných dětech

13. listopadu 2016 v 22:39 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Tento článek je o lidech - dětech s onemocněním downova syndromu, ale i o různých jiných formách a druzích podobných nemocí v podstatě patří všem maminkám nebo lidem, kteří s těmito lidmi pracují. Na email mi chodí různé dotazy na lásku, zdraví a peníze, ale často třeba i na děti. Píšou mi třeba maminky nemocných dětí ať už s mozkovou obrnou nebo down syndromem a nebo děti co mají děti s ADHD či LMD atd. Chtějí vědět prostě proč, proč mají takové dítě a jaký bude mít život a jak se věci mají atd.


Eso zprávičky ze světa - Meditující děti na základních školách

11. listopadu 2016 v 14:54 | Český Tarot |  Zajímavosti
Byli jste někdy po škole? Ať už máte tuhle zkušenost za sebou, nebo ne, jistě se shodnete, že "být po škole" není nic, po čem by člověk toužil. Škola tím dětem udělujte trest za nevhodné chování, nedodržené termíny nebo úkoly odevzdané v takovém stavu, že výmluva "pes mi sežral úkol" by byla přijatelnější.


Magický denní výklad s přitažlivostí pro dnešní den - 1

10. listopadu 2016 v 13:07 | Český Tarot
Mám pro Vás malý andělský výklad, který by Vás mohl nasměrovat tam kam opravdu chcete ...

Tím, jak se stáváte citlivějšími a vnímavějšími vůči různým energiím, začínáte pohlížet jinak na vztahy a činnosti, které jste si dříve užívali. Tato karta signalizuje, že prožíváte změny, které vyvolává vaše duchovní cesta. Univerzálně platný zákon přitažlivosti říká, že stejné přitahuje stejné. Proto jste přitahováni k situacím a lidem, již mají záměry podobné těm vašim. Například, pokud je vaším úmyslem být láskyplný/á a vidět v každém Božího ducha, budete přitahovat takové lidi a situace. Budete rovněž odpuzovat lidi s opačnými záměry.

Proto mohou vaše vztahy a záliby procházet změnami. Možná se vyhýbáte starým přátelům, protože už vás nepřitahují, nebo se děsíte, máte-li jít do práce nebo do klubu, kde vám dříve bylo příjemně. Tyto zkušenosti a pocity jsou běžnou součástí duchovní cesty. Přitahujete báječné nové vztahy, situace a pracovní příležitosti, které odrážejí vaše duchovní zaměření. Odevzdejte andělům všechny své starosti, otázky, obavy, viny a požádejte je o své uzdravení a proměnu.


Jaký bude rok 2017

8. listopadu 2016 v 22:15 | Český Tarot
Blíží se nám ukončení roku 2016, který určitě pro mnohé z nás byl velkou změnou a nezůstal v životě kámen na kameni, naše životy prošli velkými změnami v životě, v práci, vztazích. Někdo změnil bydlení, někdo zaměstnání, někdo opustil partnera nebo zůstal sám. vše však má vždy svůj důvod a tak nesmutněte. Rok 2016 byl těžký pro mnoho lidí a to se děje od roku 2015.

Bude se tak dít do roku 2018, kde se už bude ukončovat jistá životní astrologická karmická témata. V roce 2016 jsme měli rok Ohnivé opice, ta nám vše rozhodila, zničila, zničila vše co nemělo pevné pilíře, nebo co by Vás táhlo k zemi a nemohli byste růst. Někdy se jedincům mohli dít i věci jaksi nespravedlivé, jako kdyby k tomu přišli tzv jak slepí k houslím a i když se sebe více snažili, osud jim vysloveně házel klacky pod nohy. Bylo to však jen tím, že my lidé často lpíme na místech, věcech, a lidech a nemohli bysme tak jít dál a tak nám osud přichystal věci, kter nás i nedobrovolně od věcí odpíchl.


Partnerský výklad karet

5. listopadu 2016 v 19:56 | Český Tarot
Máte problém v lásce? Zajímá Vás jestli o Vás Váš partner opravdu stojí, chcete vědět co brání ve vašem vztahu, co přinese Váš nový vztah. Zkuste partnerské numerologické výklady spojené s výkladem karet. Neváhejte, nebojte se a napište mi. Zpracuji Vám partnerský rozbor - výklad a budete vědět na čem jste.
(platí se předem na uvedený účet Českého Tarotu)
Info k platbě: Platí se český bankovní účet - Banka Fio číslo účtu 2000348356 / 2010(platí se předem na uvedený účet Českého Tarotu)
Pište na email cesky-tarot@seznam.cz

310 Kč


Výklad karet - Karmický výklad karet (vhled do minulého života)

5. listopadu 2016 v 19:48 | Český Tarot

Výklad karet - Karmický výklad karet (vhled do minulého života)

Výklad karet - Karmický výklad karet (vhled do minulého života)

Tento výklad Vám umožní spatřit vhled do minulého života (až dvou min.životů), pomůže vám najít váš životní úkol, napomůže vám nalést bloky, strachy, ukáže vám co je pro vás nejlepší, jak se zbavit špatných vzorců chování. Ulehčí vám soužití s karmou a daným programem vaší duše.
(platí se předem na uvedený účet Českého Tarotu)
Info k platbě: Platí se český bankovní účet - Banka Fio číslo účtu 2000348356 / 2010(platí se předem na uvedený účet Českého Tarotu)

450 Kč


poznámka:
Vykládám tarotovým kartami, metoda Kabalistického učení - kabalistický strom. Pro přehlednější výklad je určitě lěpší skype komunikace či osobní setkání, není však nutností. Posílám výklad i emailem dopisem. Na výklad se čeká cca od 6 maximálně do 12 dnů vzhledem k množství jiných klientů a pracovních čiností.

Esoterika, Věštba, Magie, Výklad karet , Alternativa, nabídka služeb

5. listopadu 2016 v 19:40 | Český Tarot

Esoterika, Věštba, Magie, Výklad karet , Alternativa, nabídka služeb Osobní konzultace moje služby ...Runový výklad lásky pro dnešní den

5. listopadu 2016 v 17:46 | Český Tarot |  Runy
Kdo hledá opravdovou lásku, zpravidla nechodí po upravených cestičkách, ale prodírá se trnitým křovím. Štěstí už je na dosah, tak ho nepřehlédněte.


Velmi silná modlitba - Modlitba vašich Andělů léčitelů

5. listopadu 2016 v 17:36 | Český Tarot |  Modlitby
Zdravím Vás všechny bytosti mám zde pro Vás opravdu mocnou modlitbu, která opraavdu dokáže plnit naše prosby ...


Základy magie - 4 základní magické prvky

5. listopadu 2016 v 16:00 | Český Tarot |  Magie
Oheň, Voda, Vzduch, Země, živly a jejich čarodějové. Kdo jsou tito lidé? Rozhodně to nejsou postavičky z kreslených seriálů, filmů nebo her. Jsou to čarodějové s magickou mocí pracující s konkrétním živlem. Jejich svět je čarovnou směsí lidového umění, bájí a každodenní skutečnosti a síla jejich magie je pro mnohé ohromující. Voda umí uhasit oheň, ale vypařuje se ve slunci, které je zástupcem ohně v přírodě. Voda se odpařuje skrze vzduch a vrací se zpět do země jako déšť. Každý z živlů je různými způsoby spojen s ostatními.

Je s námi konec? / Before the Flood (2016) dokument film CZ

2. listopadu 2016 v 16:35 | Český Tarot |  Dokumenty a zajímavé reportáže
Oscarový herec a bojovník za ochranu životního prostředí Leonardo DiCaprio se vydal z Grónska přes Sumatru až do Vatikánu, aby zkoumal klimatické změny a jejich dopad na planetu. Z jeho cesty vznikl celovečerní dokument "Je s námi konec?", který uvede National Geographic Channel.