Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Požádejte o peníze a hojnost

24. října 2016 v 21:05 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Mnoho lidí se bojí si opravdu říct si o peníze, tvrdě pracuje a výsledku se mu jakoby nedostává, snaží se, je přející a přesto žije od kuruny ke koruně, peníze né a né přijít. Ano je mnoho takových lidí, kteří se s tím potýkají a žijí téměř z ničeho pak jsou rodiny, které materiální hojnosti mají nadbytek. Víte já vždy říkám, že každému je dáno tak jak unese,a nic není konečným stavem.
Jestliže se potýkáte s tíživou finanční situací, nesmíte přestat doufat, nesmíte přestat doufat ve své sny. Vždy je důvod pro co žít, i když to není často tak jednoduché jakbychom chtěli.Na druhou stranu si peníze a hmotné statky nikdo z nás nevezme. Bohatý zemře, stejně jako chudý. jednou tu prostě nebude a jediné co tu po nás zůsatne je zcela jiné bohatství a na to nezapomínejme, takže je důležité co zde dalším našim generacím předáme.Vždy si můžete přát více pěněz. Navíc mnoho lidí k penězům má špatný pohled a myslí si, je přesvědčen, že nelze být duchovně smýšlející a mít třeba peníze a poprosit o ně andílky. Tohle je hrozně špatné dogma, totální blbost. Andělé můžete žádat o hojnost, o peníze pro sebe, rodinu s vé přátelé a rozhodně se peněz nebát. Někdo je nemá, protože si je jakoby pro tento život odebral z nějakého důvodu se tak rozhodl, a tak může pracovat od rána do večera a nebude mít nic. Tohle vše je jen pocit aje v naší hlavě. Peníze musíme brát jako nástroj na uskutenčěné našich snů, jako prostředek v žití ve hmotě. Finanční hojnost lze získat různými směry a tou je prostě aktivita - vaše aktivita, jak se říká bez práce nejsou koláče, dalším prostředkem na získání peněz je Vděčnost a to zmiňuji stále. Neberte však vděk jako nějakou rutinu, ale spíše rituál. Děkujte upřímě za to co máte a nepřejte ani tak sobě jakož to druhým, protože je mnoho lidí, kteří jsou stále na tom hůře než třeba Vy. Jednou jsem četla jeden článek o hojnosti a tam se psalo něco s čím nesouhlasím a tvrdě nesouhlasím, ale vím, každý má jiný názor. Bylo psáno, že peníze by se neměli dávat žebrákům, že pak budete žebráci Vy. Takhle vznikají dogmata. Já právě každou chvilku jdu a dávám bezdomomcům, do kelímku aspoň pár drobáčků, nebo koupím jim chléb, salám, a v zimě často vařím polévku - obyčejný vývar a daruji jej lidem bez domova ještě třeba s teplým ošacením. Víte on má každý na to jiný pohled. Já však prostě pomáhám a nebojím se toho, že bych snad neměla. To vůbec ne. Je to jen má svobodná vůle a nic za to nechci, a přesto ty peníze s emi vždy pak nějak vrátí ať už je to jakoukoliv cestou. Nebojte se dávat, jen tak můžete zase přijímat ze zhora nové a lepší věci a třeba i peníze. Vlastně je to takové dělání si místa ve skříni, dáte pryč, kdyžž chcete nové šaty, nemůžete jen syslit ...


Návod jak si vizualizovat peníze zde


Andělé hojnosti Andělé hojnosti a energie peněz. Andělé jsou bytosti, které nám pomáhají žít v souladu se sebou samými a s tím souvisí i uspokojování základních životních potřeb. Anděl materiální hojnosti byli mnoho let opomíjeni a zapomínáni. V podvědomí lidí se usídlilo přesvědčení, že materiální hojnost je špatná, že je to pokušení ďábla a být chudý je ctnost. Bohužel je to škoda pro nás, protože podobné postoje lidí způsobily, že andělé nám nemohou pomáhat tak , jak potřebujeme. Přitom andělé hojnosti jsou nádherné láskyplné bytosti světla, které nám pomáhají, i když na ně nemyslíme. Každý člověk, který drží v ruce jakoukoliv bankovku nebo minci, je v tom okamžiku s nimi ve spojení a andělé cestu peněz, které vydává nebo přijímá, mají pod svou ochranou přesně podle vesmírných zákon lásky a podle zákonů proudění energie peněz. Energie peněz je jednou z mnoha vibrací energie živlu peněz. Tuto vibraci vytvářejí andělé hojnosti společně s anděli univerzální boží lásky a naplňují jí lidi, kteří pracují s penězmi, obchodují nebo i ty, kteří jen po penězíchtouží. Každý bohatý člověk, který peníze skutečně miluje a váží si jich, má tuto vibraci ve svém biopoli, a to umožňuje andělům vytvářet v jeho životě další šťastné shody náhod, které mu do života přinášejí další peníze. Velká závislost na penězích však vytváří v energickém systému člověka negativní vibrace energie, které brání andělům naplňovat ho vibracemi energie peněz, a proto tak často naše touhy nejsou uspokojeny. Každý člověk má však právo žít v materiální hojnosti. S anděly však nelze obchodovat ve smyslu dej peníze prodám svou duši. Možná by bylo příjemné mít hodně peněz a neřešit, co na to duše, ale andělé hojnosti takto neobchodují. Naše duše jim není lhostejná. Pomohou každému, ovšem je třeba si to zasloužit tím, že člověk začne mít správné postoje k životu a pozitivní myšlenky. A když pak člověk přestane nadávat na špatný osud a začne děkovat i za zdánlivé samozřejmosti jako je běžná výplata, miniaturní desetikorunové výhry ve sportce nebo dluhy, které s emu vrací, dá tím andělům možnost naplňovat jeho auru větším množstvím vibrací energie peněz. A když navíc začne děkovat ještě sám sobě za to, že dal nějakou částku někomu potřebnému nebo že si koupil něco, co si dlouho odpíral, pak andělé mohou začít velmi intenzivně pracovat na šťastných shodách náhod.


Andělé hojnosti mají za úkol přinést do světa mír tím, že eliminují stres pocházející z nedostatku a omezení. Tito andělé podporují náš životní úděl tím, že nám pomáhají vizualizovat si naše přání. Vědí, že co si představujeme, to také dostaneme, a tak nám jemně připomínají, abychom si udržovali pozitivní, láskyplné obrazy, které si skutečně přejeme zhmotnit. Především z tohoto důvodu nás andělé vyzývají k tomu, abychom se drželi stranou od obrazů a filmů, které obsahují negativitu nebo násilí. Andělé chtějí, abychom se dívali na věci, které nám přinášejí radost, nikoli bolest. Naštěstí je vizualizace pozoruhodně jednoduchá k vysvětlení i praktikování. I když může být vizualizace prováděna i složitě, můžeme vás ujistit, že nejčastěji je to něco, co už dávno děláte.

více ve starším článku zde
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 25. října 2016 v 18:02 | Reagovat

To bych tedy ráda požádala....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama