Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Posmrtná cesta duše 3 část

5. října 2016 v 14:23 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Ve druhém díle mého psaného seriálu jsme se dozvěděli, něco o Nanebevzetí, o odkrytívašeho života na plátno, o tzv. Zapomenutých světech, řídící centrále a nakouslo se Sepsání životního plánu. K sepsání životního plánu se chci dnes v tomto díle věnovat hlouběji, je to dlouhé a složité téma, které by možná potřebovalo samostatnou kapitolu a vydalo by to třeba i na samotnou knihu ....Jak jsme psala, je Vám v Nanebevzetí odkryt Váš život, plátno vašeho života, jak jste si vedli, jak jste co dělali, kudy jste šli, z čeho jste vycházeli, jak jste se k věcem dopracovali, jak jste uspěli, neuspěli atd atd. Každopádně i chybné kroky, mylné cesty měli také význam a netřeba jich litovat. Váš obraz života to naplnilo.

OBRAZ ŽIVOTA - Obraz života Vám je ukázan v Nanebevzetí v řídící cenrále, ještě před tím, než e rozhodnete pro nový osud, život a následovně inkarnaci. Laicky zase zkusím vysvětlit. Ukáže se Vám před vámi plátno, kde nabíhají v podstatě nejdůležtější části,úseky vašeho života, chybné či správné kroky, jede to něco jako filmové scény nějakého traileru na film v jednotlivých políčkách / puzzlíkách a ty vyplňují před vámi teprve celé vaše životní kroky, váš život. Vypadá to jako mapa vašeho života, kde se pojí země na zemi, což jsou dílky / puzzlíky těch důležitých částí života, pro vás třeba i nedůležitých a vy pak s údivem vidíte co třeba mělo ona věc za vliv a kudy pak šel váš život.Ta mapa se zaplní dílkama. Červeně značené dílky by mohli být pro vysvětlení ty "chybné" a modré třeba dobřea správné kroky. To je jen pro pochopení, nic vyznačenho není však potřeba, všechno při projekci totiž sami pochopíte ..... V obrazu života si vlastně pro nový život nevybíráte ty dobré, protože ty jsou odžité naučené, ale jen vám v nové inkarnaci můžou pomáhat jako dasažená dovednost, ty červené špatné dílky označené jako chybné si poskládáte jakoby před sebe na stůl a vidíte zásadní chyby ve vašem životě, které jsou třeba dané povahou, špatnýma nerozumným jendáním, atd. takže si řeknete třeba byl jsem lakomý, další dílek bude, že jste byl sobecký v milostném životě a další a další dosaďte si co chcete ... a tyto špatné vlastnosti, chyby je třeba tedy napravit.Je to na Vás. Nikdo Vás do toho rozhodně nenutí, abyste se znova rodili a odžili si zase kus života na zemi,ve fyzickém těle, kde je to 1000 000 těžší něco napravovat přes sílu hmoty. Jenže my lidé jsme ješitná stvoření a chceme prostě jít tam nahoru jednou opravdu očištěni a naučeni, být prostě lepší, někdy jsme si i předali ve hmotném světě slib, že někomu pomůžeme, že někomu budeme na blízku atd, nejsou v tom jen chyby které máme napravit, ale často tomu tak je a naše náprava začne tím, že nám jsou sesbírané z mapy života - obrazu života dílky, kde tedy si vedeme špatně. je to něco jako opravdná zkouška, nová mise.


ZABÍJENÍ DUŠÍ

Ty dílky s různými negativními vlastnosmi se dají jakoby do takového džbánu, či trubky, neumím to popsat, a s toho vám v podstatě vyjede přesně nadefinovaný úkol,skrze jaký čin a život byste to mohli napravit, či se přímo naučit. Tam nahoře se nám to však zdá jako brnkačka a řeknete si Pche už jsme jeden život zmáknul a předtím desítky tisíc životů také zmáknu to teď také, přeci nebudu sám, budu mít své ochránce, své duchovní průvodce atd. jenže to si říkáte nahoře a všechno se zdá opravdu lehčí a ty jedinci s vyšším "egem" což jsme zrovna já si řeknou klidně ještě o něco navíc, aby šup šup, mohli odžít třeba ještě další život a sami si přiloží, aby byli statečnější, rozumnější, moudřejší, respektovanější, aby mohli odčinit to a to, naučit se tomu a tomu. Nikdo Vám to nezakáže. Jenže pak často když se narodíme s předem nadefinovanými čístmi, body a úkoly, které prostě pro náš duševní vývoj máme zvládnout neboť jsme si jej vybrali sami a nikdo nás nenutil, je mnohem těžší. Najednou se narodíme do hmoty a my nic nevíme. V podstatě ani nevíme často, že máme nebeskou ochranu, to vše zjištujeme právě až duchovním růstem a často lidé s velmi těžkými úkoly a ranami života nacházejí teprve duchovní svět, až když právě jsou na dně, nebo už prostě nemohou pak začínají zjišťovat, že je něco víc než hmotný svět. ( Samořejmě i já třeba od velmi ranného věku, jsem věděla nějak vnitřně, že něco zde je, že mámúkoly atd a že to prostě dokážu, vnímala jsem třeba mnohem intenzivnějši nehmotný svět atd, jenže uvědomit si a zapasovat si to do života ve hmotě je hodně hodně hodně moc těžké a pro ostatní lidé, kteří toto mají uzavřené je divné a vy jste divný a máte pak nálepku totálního mimoně a trpíte pak tím, že se prostě odlišujete atak chcete být často " normálníů jdete s davem a snažíte se neupamatovat to co si vlastně stejně vnitřně pamatujeme. Už jsem na tohle narážela v jednom ze svých starších článků a to je jak společnost, lidem, kterým věříme od mala a mají pro nás být vzor nás utrvzují, že duchovno prostě není a že musíme jít z davem, což jsou právě často už učitelky v mateřských školkách, kteří tímhle zabíjejí vlastně zdraví rozum malého dítětě, dušičky co se sem přišla učit. Musíš být takový a takový nebo, tohle nedělej nebo. Zabíjejí talenty, touhy a sny malých dušiček, pak raději sami zapomínáme a jdeme s davem v domění, že to je normální to je ta správná cesta a to vnitřní správnou cestu v sobě většinou úplně zamykáme, máme před ní i strach, jen proto, že tomu komu jsme věřili a byl pro nás vzorem a autoritou nám řekl, tohle je špatně, duchové neexistují, kdy už vyrosteš z těch pohádek, stůj pevně nohama na zemi atd. Možná se vám nezdá, že by těmito větami někdo mohl zabíjet dušičku, ale vřte mi že mohl a zabíjí dodnes, dělají to školy,media atd atd.


Dělají z nás ovce, protože někdo z nich tak kdysy byl umlčen, zakřiknut ve svém osobním duchovním růstu, mohli to být neuvědomělí rodiče, společnost do které patřili a jen teď jdou v cestě oné masové společnosti, která krom dobrých a správných pravidel má i tyto zažité konvence, že prostě duchovno je jen pro šamany a blázny támhle někde v pralese, když věříte na víly a duchy přírody tak jste nevyzrálí atd . Každý jsme tím určitě prošel. Uvědome si hlavně, že v Bibli se píše Nezabiješ a nejde přeci jen o fyzickou smrt, ale i duševní, můžete zabít i duchovně, duševně, zabít jeho plány, sny a naděje, jeho víru atd. Říkám tomu násilné zabíjení duší. Je to snad horší jak zabití fyzické.


Z vybraných vlastnostní a chyb si sestavíte duševní plán, čemu se naučit, kudy jít atd.Podle toho vlastně se vám navrhne i místo děje, lidé jakožto okolní herci, kteří mají hlavní role ve vašem příběhu i role vedlejší, ale jak by se básnicky řeklo, není malých rolí ... a on každý má nějaký vliv na váš život.

1 část zde ,
2 část - zde

V další části mého povídání se podíváme na to, jak a kdo Vám pomáhá s napsaním plánu duše, jak se rozhodujete při sepisování a jaký má vliv na Váš budoucí život nedoléčené záležitosti ( nízké a vysoké vibrace - láska, nenávist, křívdy atd. ) věřte je toho ještě hodně co psát )

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama