Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak se spojit s Anděly - Jak poznám zda je to opravdu Anděl?

23. října 2016 v 16:45 | Český Tarot |  ASK Dariya
O Andělech jsem toho napsala už celkem dost, ale je to téma stále vítané a často mi chodí na email atd různé otázky. Jedna z častých otázek je, jak poznat zda jste se napojili opravdu na andělskou sféru a né tu démonskou. (protože jak se píše už v samotné Bibli, tak i satan se může převléci do roucha beránčího. Víte asi když se budete napojovat k andělův o pomoc, tak je jasné, že vždy někde bude čekat i ta temnější strana, ale všechno je to o nás a čím více budete spolupracovat s Anděly nebo pracovníky světla, ochránci atd tak budete o něco moudřejší a poznáte to. Mezi jeden takový fígl, jak to poznat a co jsem ze začátku používala já a co mi pomáhalo je jedna věc, když jsem šla s nějakou žádostí, prosbou, modlitbou tak nikde uvnitř mně a hlavy nekolovolai pochyby či nějaké divné vtíravé otázky, zda to mám udělat či ne, zda činím správně či ne atd. Nebyl tak takový ten našeptávající hlas, který něco zkoumá a dotazuje se. Když jsem se napojila správně tak vždy bez otázek, vtíravých myšlenek v nitru hlavy.
Prostě jsem se nebála ničeho a nebyla tam pochyba žádná. Nad ničím jsem nepřemýšlela a nic mi nedalo pocit nejistoty. To je taková moje rada a snad by mohla někomu napomoc až se bude chtít spojit se světelnými bytostmi. Jakmile byste sami cítili nějaké pochyby, vtíravé otázky, mám, chci, a co kdyby a nebo co hůř třeba i nějaké věci jak někomu uškodit atd je prostě většinou práce těch temnějších sil. neříkám vždy. Mně tohle ale hodně pomáhalo. Víte myslím si totiž, že jestliže potřebujete Anděla tak za ním prostě určitě jdete z čistým srdem a bez bázně a Anděl ví přesně proč se s ním spojuje, anděl nepotřebuje žádné otázky a odpovědi, proč tak činíte, proč to a to chcete, proč to žádáte. On sám vše ví mnohem dopředu a vždy vám pomůže už jen samotným vyjevením nějaké situace, či nějakého důkazu, který jste potřebovali v tu chvíli vědět. Anděl by se určitě nikdy neptal a nevyzvídal. to není jejich práce. Kdyby věděl rovnou, že máte nekalé myšlenky, nezjevil by se vám. Démon a temná strana čeká právě na ony pochyby a strach, který ve Vás dříme, i když třeba vše myslíte dobře, ale ďábel a jeho síly vědí, přesně za co vás chytit a za co vás falešně chlácholit. ... a proč by si mu mněl pomáhat, když on ti ublížil, proč by ses měl modlit za dobrý vztah, když se chová jak ... proč mu přát to a to, když ti udělali to a to ... Asi víte na co narážím. Tohle by anděl nikdy neudělal. nechal by Vás přijít s čistou modlitbou čistou myšlenkou, nezasahoval by Vám do nitra myšlenek a nezpochybňoval by vaše modlitby ...Dalším jevem býá už třeba špatný pocit, strach a obava. jestliže cítíte jakýkoliv špatný pocit, tak ukončete proces andělského navázaní a zkuste to jindy a nebo si přímo najděte nějakou chvilku, kdy se na to opravdu budete cítit. Ono to poznáte a naučíte se to rychle rozlišovat. Jak víme andělé jsou vlastně taky démoni, ale ty padlí ty jsou prostě otravný jak mouchy, dožadují se a chtějí, pospíchají, nechávají vás v nejistotě a strachu a to je onen signál, že něco je jinak, než jste chtěli.

S Anděly se můžete nejlépe shledat v brzkých ranných hodinách hned po probuzení ráno, to je jeden z časů, kdy můžete svého Anděla hned spatřit a nebo dostanete přímé důkazy jako jsou zprávy v tv, nebo nějaký titul v novinách, nebo si sednete s kávou k počítači a tam hned uvidíte nějaký článek, který Vás zaujme a často titulek může obsahovat právě navázání, kontakt andělů a jejich odpověď a slova k vám ...

Jednoduché cvičení ´Jak navázat kontakt s Anděly.

Zapalte bílou svíci, ale můžete klidně použít, žlutou, oranžovou a i slabounce červenou, nebo spíše do růžova. Žlutá a oranžová Vás uklidní a uklidní Vám myšlenky, Žlutá barva vám pomůže soustředit se a srovnat si myšlenky. Oranžová je barvou přátelství a raodsti ze života.

Po zapálení svíčky (já používám klasicky ikeácké ve skle s aromatickou vůní) a nebo svíčky značky F and F (tesco) ve skle. Ke svíčce si můžete položit klidně vykládající kartičku Archanděla Michaela, či Gabriela aby Vás při samotném navazování chránil a požádat jej o to. Pak už stačí jen chvilečka vašeho času. Zkuste jen chvilku sedět u svíčky, přemýšlet nad tím, proč vzýváte Andílky či světelné bytosti. Buďte stručný, nelžete o ničem, prostě řekněte to tak jak to je a proč chcete a s čím pomoci. Stačí si to jen pouze myslet v hlavě a nebo můžete mluvit přímo. Vždy poděkujte na konci promlouvání, to oč jste žádali se dostaví vždy.

Kdyby jste měli jakýkoliv špatný pocit, že v místnosti s vámi je ještě někdo, nebo měli nějaký jen špatný pocit nebo vtíravé divné myšlenky, tak jen v klidu sfoukněte svíčku a zkuste to jinou hodinu, či jiný čas, který budete chtít.

Andělé vám pomohou kdekoliv a kdykoliv - vše, co musíte udělat, je požádat je s láskou a vírou ve svém srdci. Ať už potřebujete najít láskyplný vztah, získat bohatství a úspěch, ujasnit si své naděje a sny do budoucna, najít sílu, kuráž a zplnomocnění ke svým zápasům nebo najít samoregeneraci, vnitřní mír a vyrovnanost, andělé vám mohou poskytnout milující pomoc.

 
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 24. října 2016 v 10:58 | Reagovat

To je nádhera, moc bych chtěla poznat Anděla, protože vím, že jsou....

2 Magicmax Magicmax | Web | 24. října 2016 v 14:21 | Reagovat

Andělé jsou prostě kouzelní. Proč píšu: Tvuj článek je podle statistic nejčtenejší - http://blog.cz/zebricky

3 Sarah Sarah | E-mail | 4. března 2018 v 8:03 | Reagovat

Je to už delší dobu, co jsem v knize od Lorny Byrne četla, že když požádám anděla strážného, aby se mě dotkl na určitém místě, že to můžu cítit. Ve čtvrtek večer před spaním jsem si na to vzpomněla natáhla jsem ruku a zavřela oči. Po nějaké chvíli jsem cítila jemné brnění jakoby šimrání na dlani,i když jsem se soustředila na dotek na konečky prstů. Takže nevím, co to bylo. Ale! Zároveň jsem (za zavřenýma očima nebo v duchu) uviděla nádhernou fialovou látku která mi vlála odzadu od temene hlavy dopředu před mé oči a té látky bylo čím dál víc a víc. Nebyla zdobená, vyšívaná ani tak jemná jako šifon. Bylo to prostě jako obrovský kus nařaseného roucha, který mi povlával před očima a za zavřenýma očima mi zaplnil velkou část zorného pole. Nevím nic o andělech, nikdy jsem žádného neviděla, neumím ani meditovat (to hned usnu), ale tohle bylo tak silné, krásné a přitom jednoduché,ze přemýšlím, pokud to nebyl anděl, tak možná nějaký vzkaz. Zkusím si vyhledat nějaké fialové oblečení, třeba mi to přitáhne nějaké super energie. Na netu jsem vyčetla, že fialový je prý Archanděl Zadkiel, ale to si zase nedokážu srovnat v hlavě,proč by se mi dával poznat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama