Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Fyzioterapie a terapie pro seniory v Liberci

28. října 2016 v 15:10 | Český Tarot
Zdravím Vás, od října 2016 mám v provozu soukromou fyzioterapii a terapii. Fyzioterapie se skládá z terapie jako je Aromaterapie, terapie pomocí léčivých kamenů, colorterapie a zooterapie a stromoterapie, muzikoterapie. Za pomocí dle výběru vaší terapie Vám mohu pomoci se zdravotními problémy jako jsou trávicí - zažívací problémy (bylinková terapie - konzultace). psychické problémy, úzkosti, deprese - zooterapie, stromoterapie, colorteapie ... , problémy se zády a pohybovým aparátem - terapie pomocí minerálů, medových zábalů a aromaterpickými masážemi či zábaly.
Tyto služby nabízím jak seniorům, tak, ale i handicapovaným lidem, dětem, či jednotlivcům s uvedenými problémy.


Ceník :

Nejdříve je nutné před vstupem jakékoliv započaté terapie konzultace zravotního problému , výběr a náplň terapie, jednotlivé hodiny terapie.

- konzultace - 110 - 160 kč / hodina
- hodinová terapie dle vašeho výběru - 200 kč / 90 min terapie

Pro úspěšnost terapie doporučuji aspoň 4 - 5 hodin, ale není nutností. Služby provádím u klientů v jejich domácím prostředí. Nemusíte nikam dojíždět. Proto je služba převážně poskytována nemohoucím, starým a handicapovaným a nebo malým dětem, či nemocným lidem s pohybovým aparátem.

pro zájem o nějakou terapii si prosím pište na uvedený email - cesky-tarot@seznam.cz / předmět emailu / zprávy - terapie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marie Marie | 28. října 2016 v 16:35 | Reagovat

Nějak jste se předběhla říjen 2017 bude???

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 28. října 2016 v 17:21 | Reagovat

Ahoj, ano je to špatně, oprava je sice vidět 2016 ale pouze než se článek otevře celý, v editaci to však je správně a i aktualizované s opravou, ale blog systém prostě nereaguje. Děkuji za upozornění. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama