Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Říjen 2016

Záhady a magie úplňku

30. října 2016 v 18:40 | Český Tarot |  Magie
Ahoj všechny bytosti světa, mám zde pro Vás zajímavé video a to na téma úplněk. Při úplňku je prostě vše jinak. Lidé i zvířata se dostávají do zvláštních situací, a to jak po stránce psychické, tak i fyzické. Obecně platí, že bychom se měli šetřit a být na sebe opatrní. Úplňkové dny si zkuste naplánovat jako dny určené pro odpočinek a relaxaci.Práce s kyvadlem - Jak pracovat s kyvadlem

29. října 2016 v 23:36 | Český Tarot |  Magie
Ahoj v malém videu o kyvadle bych Vám ráda představila, dvě své kyvadla, kyvadlovou mapu, atd.Jak najít duchovního partnera

29. října 2016 v 23:18 | Český Tarot |  ASK Dariya
Ahoj všechny bytosti světa, pojďme si pokecat na téma Jak najít duchovního partnera?5 způsobů jak vnímat andělské signály

29. října 2016 v 22:57 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
5 způsobů jak vnímat andělské signály .... Když se obvykle lidé snaží navázat kontakt se svým andělem strážným, chtějí poznat nějakou formu důkazu, že se to opravdu stalo. Stejně jako na jiné věci, které nemůžeme spatřit, se snažíme dotazovat "Pokud jsou reálné, proč je nemohu vidět?" Když se však se svými anděly spojíte, začnete pociťovat jasné známky jejich přítomnosti.5 způsobů jak vnímat andělské signály
za odběr kanálu na youtube budu moc vděčná, děkuji

Enigma, Záhady života, Historie a jiné mé časopisy

29. října 2016 v 22:33 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Ahoj všechny bytosti světa, ráda bych Vám ukázala v tomto videu nějaké fajn časopisy s tématem duchovna, esoteriky, záhad atd.
Praktický výklad z karet minerálů pro všechna znamení - Listopad 2016

29. října 2016 v 22:19 | Český Tarot
Ahoj všechny bytosti světa, mám zde pro Vás nový měsíční výklad a to na měsíc listopad 2016. Výklad je z karet minerálů a to na 4 karty. Výklad je pro všechna znamení.


Praktický výklad z karet minerálů pro všechna znamení - Listopad 2016Konopná terapie úspěchy

28. října 2016 v 15:54 | Český Tarot
Zde v tomto krátkém svém malém článku se Vám chci pochlubit s malými krůčky svého úspěchu na zaléčení praskající suché ruky s náznaky popálení pokožky z dezinfekčních přípravků.


Fyzioterapie a terapie pro seniory v Liberci

28. října 2016 v 15:10 | Český Tarot
Zdravím Vás, od října 2016 mám v provozu soukromou fyzioterapii a terapii. Fyzioterapie se skládá z terapie jako je Aromaterapie, terapie pomocí léčivých kamenů, colorterapie a zooterapie a stromoterapie, muzikoterapie. Za pomocí dle výběru vaší terapie Vám mohu pomoci se zdravotními problémy jako jsou trávicí - zažívací problémy (bylinková terapie - konzultace). psychické problémy, úzkosti, deprese - zooterapie, stromoterapie, colorteapie ... , problémy se zády a pohybovým aparátem - terapie pomocí minerálů, medových zábalů a aromaterpickými masážemi či zábaly.


Malý andělský výklad pro tento den

27. října 2016 v 11:34 | Český Tarot
Fuel - Andělský vládce vod a měsíčních sil (přílivu a odlivu), planety Neptun, akvamarínu, moře a zeleného paprsku
Karta emocionálního klidu, stability a rovnováhy
Fuel vám připomíná, že voda v sobě skrývá mnohá tajemství a oplývám noha náladami. Uvědomte si moc Měsíce nad oceány a přílivem či sílu vodopádu ve srovnání s klidnou hladinou horského jezera. Naše emoce jsou jako pozemské vodstvo - někdy rozbouřené, jindy harmonické. Pro někoho jsou jako horská dráha, z jednoho extrému do druhého, pro jiného připomínají zamrzlou řeku.Uplatněte chladivou modrozelenou energii vody a smyjte si z těla veškerou vnější negativítu - sprchujte se, koupejte se a plavte s tímto úmyslem. Fuel vám také pomůže ovládnout ozdravnou sílu vody a využít ji k vyrovnání emocí, ať už vašich vlastních nebou ostatních. Zejména se zaměřte na solár ní čakru, sídlo emocí.Používejte uklidňující malachit nebo akvamarín, což je kámen emocí (někdy se též nazývá "mořská voda" a považuje se za talisman cesty k moři). Přivolejte si Fuela a představujte si při tom čistý akvamarínový proud či paprsek, jak vás prostupuje shora, od korunní čakry až dolů, do nejspodnější čakry. Poproste, aby vás očistil od veškerých traumat a zraněni. Procitujte, jak vámi shora dolů proudí chladivá energie, jak se z těla uvolňuje vše negativní a spirálovitým pohybem to odchází nadobro pryč, aby Matka země mohla vše očistit a neutralizovat.

Požádejte o peníze a hojnost

24. října 2016 v 21:05 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Mnoho lidí se bojí si opravdu říct si o peníze, tvrdě pracuje a výsledku se mu jakoby nedostává, snaží se, je přející a přesto žije od kuruny ke koruně, peníze né a né přijít. Ano je mnoho takových lidí, kteří se s tím potýkají a žijí téměř z ničeho pak jsou rodiny, které materiální hojnosti mají nadbytek. Víte já vždy říkám, že každému je dáno tak jak unese,a nic není konečným stavem.


Jak se spojit s Anděly - Jak poznám zda je to opravdu Anděl?

23. října 2016 v 16:45 | Český Tarot |  ASK Dariya
O Andělech jsem toho napsala už celkem dost, ale je to téma stále vítané a často mi chodí na email atd různé otázky. Jedna z častých otázek je, jak poznat zda jste se napojili opravdu na andělskou sféru a né tu démonskou. (protože jak se píše už v samotné Bibli, tak i satan se může převléci do roucha beránčího. Víte asi když se budete napojovat k andělův o pomoc, tak je jasné, že vždy někde bude čekat i ta temnější strana, ale všechno je to o nás a čím více budete spolupracovat s Anděly nebo pracovníky světla, ochránci atd tak budete o něco moudřejší a poznáte to. Mezi jeden takový fígl, jak to poznat a co jsem ze začátku používala já a co mi pomáhalo je jedna věc, když jsem šla s nějakou žádostí, prosbou, modlitbou tak nikde uvnitř mně a hlavy nekolovolai pochyby či nějaké divné vtíravé otázky, zda to mám udělat či ne, zda činím správně či ne atd. Nebyl tak takový ten našeptávající hlas, který něco zkoumá a dotazuje se. Když jsem se napojila správně tak vždy bez otázek, vtíravých myšlenek v nitru hlavy.


O duchovním růstu (půstu)

21. října 2016 v 19:53 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Každý poslední dva tři roky chce děsně moc duchovně růst, zajímá se o Bibli, nejí maso a nebo jí zásadně pouze Bio potraviny nebo chodí na různé "duchovní" přednášky a každý den se dívá na film The Secret. Myslím si, že tohle je kravina a brzo s tohodle s cvoknete, to mi věřte. Co to je vlastně žít duchovním životem? Musíte být vegetarián, abyste mohl psát někam do internetového facebookového fóra jinak Vás vyloučí za to, že jste si dal k obědu kachnu ze zelím? Tak to jste buď na blbých stránkách o duchovním růstu a nebo sami jste nepochopili smysl "duchovního" růstu. Duchovní růst by se totiž neměl stát duchovním půstem, co se týká odpírání si jídla, nějakých normálních zvyků, nebo snad dokonce sexuálního života. Dokonce znám i ženy z privátů co se živí tím nejstarším řemeslem na světě a přesto mají v sobě kolikrát Boha víc, než někdo, kdo chodí denně do kostela se zapálenou svíčkou.


Jak se nebát poprosit

19. října 2016 v 17:24 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Každý z nás se někdy dostal do situace, která pro něj byla těžká, závažná či snad i kritická, kritéria toho co je málo co je hodně se nedají nějak počítat a brát, poněvadž on každý má jinou míru jisté životní snesitelnosti. Takže každého problém, i když by tedy pro jiné mohl znít banálně je problémem. Například moje dobrá kamarádka už dva měsíce řeší pračku, je sama s dítětem, rodiče však má i když se nějak nepodílí ... a byla a je s toho vysypaná dodnes, protože nepracuje a peněz teda rozhodně na zbyt nemá. Mně odešla pračka dnes, sedla jsem k počítači a na stránkách elektra Datart jsem objednala novou. Jsem sama na hošíka od samého těhotenství a rodiče nemám. Teda mám žijícího otce, ale ten mě po 35 letech viděl 2 x v životě, takže já žiju zcela sama bez nikoho. Práci mám. Mám dvě práce , peněz však taky na zybt nemám. To je však zase irelevantní, protože já mohu říkat jiný názor na peníze, že jich mám málo oproti třeba mé kamarádce. Každopádně i já několikrát za život padla opravdou hubou na zem a to opravdu silně, někdy svou vinou, někdy jsem k věcem přišla takříkajíc jak slepá k houslím.


Nenechte se pohltit špatnými emocemi či zažitými vzorci, vždy můžete poprosit ...

Nekonečná lidská přání - Tajemství pozitivního myšlení

16. října 2016 v 21:49 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Každé knihkupectví je plné knih o motivaci, o Zákonu přitažlivosti, o knize Tajemství, o síle pozitivních vibrací atd. Opravdu to jde, změnit svoje myšlení a tím i změnit svůj život? Když jste se třeba narodili chudí, máte pocit, že zemřete chudí a že i když budete sebepozitivněji myslet, že stejně zůstanete chudí ... A nebo opravdu to lze změnit myšlením. Jak to s tím pozitivním myšlením vůbec je.


Svět se žene do záhuby?

13. října 2016 v 13:41 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Na internetu můžete shlédnout mnoho pěkných a zajímavých videí, kde se mluví o tom jak vlastně svět se žene do záhuby, jak ničíme vše kolem, jak naše děti nebudou moci dýchat kyslík, jak se rozpouštějí ledovce, jak hynou deštné pralesy atd atd atd. Všichni o tom víme. Je tedy, ale nějaká spása, pro lidstvo? Opravdu je svět - naše planeta na tom tak hrozně?


O duchovním odpuštění

10. října 2016 v 22:36 | Český Tarot |  Něco o mně a tomto blogu
Všude se píše a všude Vás učí na duchovní cestě spokojeného života jak je velmi důležité odpustit těm, kteří nám ublížili. Jak se nám hrozně moc uleví, když jim v srdci odpustíme a že to neděláme pro ně, ale spíše pro svůj vlastní klid. Ano, ano ano, tohle je sice pravda a já jí rozhodně nenamítám, ale ten, kdo tohle píše a říká tak asi opravdovou bolest nikdy nezkusil a nebo je opravdovým Guru. Já jsem člověk, obyčejná žena, která se snaží žít "duchovně" co vždy jde trochu mimo proud a né proto, aby někoho naštval, ale aby ukázal nedostatky a v nich je ta přirozenost a naše síla něco právě dělat dál … Já Vám upřímně řeknu, že já třeba všechny bolesti taky nemám ve svém životě zpracované. Naopak zase věci, které mně opravdu boleli, dnes mi jsou opravdu úplně jedno a já už ani při nějaké debatě se nerozklepu, nerozbrečím, prostě jsou mi úplně putna.


Lidová magie a čarodějnictví

8. října 2016 v 15:34 | odkaz http://druidova.mysteria.cz/ |  Magie
Pod pojmem magie se většinou rozumějí praktiky, jimiž mají být ovládány nadpřirozené síly. Toto slovo je odvozeno od označení perských kněží, což ilustruje skutečnost, že prostředky k tomuto ovládání byly součástí kněžské praxe nejen perského, ale snad i všech ostatních náboženství. Tyto praktiky byly také kněžskou vrstvou uchovávány a pořádány do spekulativních systémů.12 základních duchovních pravidel od Steva Rothera

6. října 2016 v 22:00 | Český Tarot |  Knížky a knižní recenze
Umění mistrovství. Všechny životní lekce jsou zaměřeny na zvládnutí situací uvnitř sebe sama. Lekce přijetí není o přijetí lidí kolem, ale o přijetí sebe sama. Dosažení mistrovství znamená, že pokud zpracujeme konkrétní atribut, přestane pro náš život přinášet problém. Rozdíl po zvládnutí lekce bude v tom, že je člověk dobře rozpozná a bude vědět, co potřebuje, aby v určité situaci změnil směr energie. Nikdo není dobrý nebo špatný člověk. Jedná se pouze o způsob, jakým na sebe jejich životy vzájemně působí. Dívka může mít na čele napsáno: "Mám slabé hranice. Pojď mi je narušit." Po zvládnutí lekce bude vysílat tu samou zprávu, ale nebude ji už možné zmanipulovat a nebude to pro ni představovat jako problém.

Výklad karet pro dnešní den 6.10.2016 Archanděl Jeremiel

6. října 2016 v 16:01 | Český Tarot
Vše je v pořádku Všechno probíhá přesně podle plánu. Skrytým požehnáním brzy porozumíte. Doplňující vzkaz: "To, co vypadá jako problém, je někdy skrytou odpovědí na vaše modlitby. Když žádáme o pomoc, mohou Nebesa odstranit staré pořádky a udělat tak místo novým. Během těchto změn praktikujte relaxační techniky, jako je jóga, hluboké dýchání, cvičení a meditace. Požádejte mě, abych učinil tento přechod snadným a harmonickým pro všechny zúčastněné. A vězte, že tato změna je změnou k lepšímu!"


Bolí smrt? Vy se ptáte já odpovídám 1

5. října 2016 v 15:45 | Český Tarot |  ASK Dariya
Bolí smrt, jak dlouho umíráme než si pro nás smrt příjde ... ? Bolí smrt vykrvácením, nebo je lepší utonutí ...

Dnes jsem konečně po delší době mohla usednout více již k dlouhodobě rozepsané serii článků s názvem Posmrtná cesta duše a vydala jsem již třetí díl zde . Mezi tím se mi nakupilo na toto téma mnoho otázek co přicházely na můj email ( cesky-tarot@seznam.cz ) a ptali jste se na různé otázky týkající právě těchto vydaných seríí.