Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Posmrtná cesta duše 2 část

10. září 2016 v 22:47 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
V minulém dílu, části 1 s názvem Posmrtná cesta duše jsme skončili u termínu Očistec a také pracovníci světla. očistec je dost mylně chápán asi jako termín karma se dodnes bere trochu jinak než je jejím pravým úkolem. Někteří lidé si termín karma pojednají tak, že je to trest, což není, je to pouze vrácení energie energií, co zaseješ to sklidíš. termín očistec zase je často chápán jako Peklo. Peklo je však vysloveně dimenze jako je třeba Onen svět - Nebe, ráj ... Očistec je spíše psychické prostředí, které patří k rekonvalescenci duše na onen svět.Neznám člověka - lidskou duši, co by očistec přeskočila a šla rovnou do nanebevzetí. Viníky a i obětmi jsme totiž každý z nás, takže nedělejme si nějaké ideály o tom, že je někdo lepší a v očistci si nepobude. pobude,ale ten čas může a bude o mnoho menší, ono teda spíš záleží na celkovým uvědomování si věcí. Takže i ten co třeba někoho zabil, může přijít do nanebevzetí dříve než třeba samotná oběť. Když zemřeme, zbude nám pouze jaká si datová schránka -úschovna našich myšlenek a veškerých prožitků, dobrých i bolestných. Čím více lpíme na vlastní bolesti, či křivdách, zlobě atd, tak tím déle v očistci budeme. je důležitý, aby jsme si uvědomili a prozřeli a odpustili ostatním i sobě. na druhé straně opravdu není nikdo vinen, a nikdo neni obětí. To vše bude trvat pouze tak dlouho, dokuď my sami dovolíme. Až tak jednoduché to však není. Očistec se různě dělí a má různé levely zkoušek a období. Ten, kdo nedokáže jít může setrvávat v očistci velmi dlouhou, opravdu dlouhou dobu. My se dokonce můžeme modlit i za tyto "ztracené" dušičky, aby jim bylo na druhé straně pomoženo. Byla nám však dána svobodná vůle a jestli někdo nebude chtít pomoc, třeba už jen z čiré pýchy tak tam bude setrvávat dále,a déle než si třeba myslí.

Pracovníci světla nám tam pomáhají a snaží se vám pomocí svých lucerniček ukázat lepší "svět" trochu nám poodkryjí ty dobré stránky, naše i těch druhých. Jen si sami vzpoměňte, bolestné věci ci pamatujeme mnohem více a déle, než ty krásné. Což je hrozná škoda. Když se někoho na něco optáte, vždy si spíš vzpomene na prožitou bolest, nedorozumění, křívdy atd než na to, že měl z něčeho radost a cítil se spokojený. Pracovníci světla se snaží, aby v naší duši nevyhasl plamínek naděje a pomáhají nám znova rozhořet náš plamen života, který nás vždy v těch nejhorších chvílích vedl.
Když jsme připraveni jít s nimi, čeká nás ještě velmi dlouhá cesta ....
Cesta do Nanebevzetí - Jak psal slavný Chico Xavier - brazilský spisovatel nám známí pod filmovým snímkem Náš domov - Nosso Lar, měl pravdu o různých světech a dimenzích na cestě za inkarnací a znovu narozením do hmotného světa.i když zase z mého pohledu já to vidím zase ještě o něco jinak, ale to je růzností kontinentů anárodnostího myšlení. Jak říkám on má každý kus své pravdy,jen u každého se názvy,místa můžou lišit.

Nanebevzetí je místo, kde můžeme na dlouhou dobu najít klid, duševní klid a můžeme se zde i setkávat s rodinou , blízkými známími a jinými "lidmi" Zde se o nás bedlivě starají ochránci, naši duchovní učitelé a průvodci.A nemáme zde jen jednoho ku pomoci. Opět nejsou to Andělé, Andělé řídí zcela jinou část dimenze než je Nanebevzetí, jsme však už blízko. Berme to jako jednu s důležitých centrál, řídící jednotka jsou pak Andělé, mistři, atd. Ta hiearchie je složitá, a dlouhá. Například do mistrů i učitelů se může počítat Ježíš, Budha atd, zase je to různě rozdělené podle národů a učení. on každý člověk, každý národ tu najde své vlastní. Proto se Vám může zdát, že třeba my máme Ježíše, někdo zase ve stejné míře má Budhu. jako kdyby to ybla jedna osoba jen pro jinou danou kulturu a jiný časový úsek. I když rozhodně Ježíš není to samé co Budha atd, ale mají stejný tok energie mistra a učitele ... To jsme však trochu odbočili. V Nanebevzetí máte čas si odpočinout a je Vám ukázán váš život od samotného dne narození až po vaší fyzickou smrt. najednou vám dá vše smysl, dokonce i věci, kterým jste za celý život neporozuměli a třeba je vnitřně instinktivně tušili. Nakonec veškerá pravda, všechny otázky jsou zodpovězeny. Je to asi jako když před vás dají velké plátno a na něm nic není, a z molekul a atomů, jsou dílky jako puclíky (Puzzle) Jste tam Vy, vaše touhy a přání, bolesti i radosti a najednou se před vámi plátno začne měnit v obraz a ten obraz jste Vy. vy a váš život dobrých i špatných skutků. Vidíte , kde jste mohli věci udělat jinak, ale nakonec výsledek by byl stejný. Vždy by udělal jednu velkou komplexní věc se stavenou tak, aby dávala smysl a nic nevyčnívalo. Vše bezchybně zapadalo.

Najednou před sebou vidíte odkrytý svůj život a sebe samotného v něm jako hlavního hrdinu, herce, který je zároveň i svým vlastním režisérem celého onoho lidského příběhu. Začínáte se nezlobit na ostatní, najednou začínáte vidět smysl i proč některé věci události byli tak či onak. ......to se však nestane ze dne na den.Hodina projekce vašeho obrazu, který mi spatříme v jednom hotovém celku by trvala x pozemských let. / Jinak koho by zajímali ty různé časy planet třeba naleznete jej na mém kanálu youtube ve videu zde ( Za případný odběr či sdílení děkuji )
V Nanebevzetí máte čas o všem přemýšlet tak dlouho dokuď chcete a máte i různé mezi údobí. Vaše cesta je k odpuštění. V tomhle jsem opravdu hlavně zvědavá na sebe. Dělá mi velký problém odpustit a jednu z velkých bolestí si nesu přes třicet let to mám v sobě jak zaraženou třísku. Není ostuda si umět přiznat, že třěba někoho nenávidíte a nemáte rád a že se třeba i bojíte shledáním na druhé straně. Věřte mi však, že na " ONOM SVĚTĚ" na to vše již budete koukat jinak a hlavně budete tam mít zástup nebeské ochrany. Budou tam vaši původci něco jako vlastný bodyguardi. Každá dušička zde bude mít své zastupitele a učitelé, aby nedocházelo k nevědomím reakcím.

Hlavně lidi s kterými se nechcete setkat a je to pro Vás velmi bolestné se objeví zcela v jiných podobách než právě v tech , které znáte ze Země. Doba rekonvalescence se různí, ale nikdy zde nezůstáváte na věky. Většinou sami co nejdříve budete chtít opustit tento "svět" a budete chtít prozkoumávat další světy. o kterých jste vlastně vždy věděli, že jsou a měli jste třeba i strach ve hmotném světě je říci nahlas, s tím, že by Vás hnali k Chocholouškovi na léčnu psychiatrických onemocnění)
ZAPOMENUTÉ SVĚTY
Zde se plní přání každému. .... Jestliže jste už viděli svůj život a byl vám odkryt váš život, teď Vás nic nedrží. Najednou jste volný a máte teď svůj čas. Laicky to pojmenuji jako osobní volno. znáte to z táborů atd. všichni se těšili na osobní volno. Takže jestliže jste celý život měli víru, že existují víly a jednorožci tak ano existují a navštívíte dimenze s těmito duchy přírody. Věřili jste celý život v duchy jiných civilizací od bájné Atlantýdy, po různé jiné kultury, bytosti atd ano existuje to. Všechna ta stvoření, bytosti existují. vše co jsme mohli spatřit ve filmech a pohádkách tu najdeme. Je to jedna z výpovědí, kterou instinktivně vnímáme i při zrodu do hmoty, víme, že jsou různé světy a dimenze. Víme to, protože jsme je viděli, známe je, protože jsme je poznali. Každý z nás někdy viděl nějakou tu bytost, nebo spatřil odstín času nějaké té dimenze, vše to ve vzpomínkách máme a ty se nám často odráží ve snech. Když čtete určitě moje řádky věřím tomu, nějak vím, že mnohé duše teď křičí, ježiš vždyť to proboha vím, jak jsem to jen mohl/a zapomenout.

Byla nám smazána pamět? No to né tak doslova. To je zase až na další části tohodle psaného seriálu -zapomněli jsme to a nezapomněli. ...


Takže jak jsem teď psala po očistci následuje pobyt v Nanebevzetí a tam se můžete a často i setkáváte s lidmi, které jste znali jak v předchozím životě v minulých životech dávno předtím. Jsou to rodinný příslušníci, tak třeba i duchovní učitelé, rádci, ochránci atd. Je Vám zde odkryt kompletně Váš život, Váš osud - obraz vaší duše, vašeho plánu, který jste si předem než jste na Zem do těla vstoupili sestavili a posléze odžili. Nelitujte špatných kroků ve svém životě, přišli by jiné události, takové jaké by měli za příčinu a následek toho, co jste si nastavili, aby jste se to naučili. V Nanebevzetí Vás učí stejně zapomenout a nemyslet už na to co jste mohli udělat a nebo neměli udělat. už to není důležité. V Nanebevzetí se musíte očistit, uzdravit se. Laicky řečeno je to něco jako lázně, ozdravný pobyt se vším co vy jste ve svém životě brali za víru. Jestiže jste věřili v Jednorožce , Gayu atd tak se budete setkávat ze zástupci této říše atd.
Myslíte, že Diana Cooper, Doreen Virtue, Chico Xavier, Teal Scott, atd atd atd byli jsou blázni, že ty co Vám vypráví a píšou o astrálním cestování, o skřítkách a vílách či dokonce mimozemšťanech jsou blázni. Vůbec! Ano, to vše tam najdeme. A najdete tam i vesmírné koráby o kterých třeba mluvila Kačenka z Liberce ( ps: Né neznám jí ač jsem Liberečák :D ... ) Ano tyto Vesmírné koráby existují, je jich víc a mají i různé úkoly, záleží ke komu patří, ve většině případech však bedlivě hlídají hranice říší. Stejně jako my lidé nesmíme nikomu narušovat vzdušné hranice - prostory tak to dělají i oni. Pak tu jsou zase koráby skenující Zemi ( ten důvod je ale co se týče ochrany né útoku) Ano jsu to mnohdy ty vesmírné ufo talíře, kteří záhadologové a ufologové "vídají" O těchto korábech a hranicích světa se chystám napsat také článek, bude hlavně pro ty co se Ufologií zajímají. Prostě věřte, že všechny tyto úkazy prostě existují a jsou a my nejsme žádný blázni. O to, ale zase v jiném z mích článků.
Všechny tyto světy můžete ve většině případů procházet, můžete buď sami a nebo se svým průvodcem, nebo zvířecím silovým zvířetem. Trochu mladším lidem co čtou můj blog to přirovnám třeba ke hře WOW ( World of Warcraft) Procházíte fantazy světem se svou " bestií"Bestiář zvířat je opravdu pestrý a to nejenom zvířat. Kam myslíte, že pohádkáři chodili pro inspiraci, kde se vzali úpíři, vlkodlaci, atd ... Ty jsou teda zase ve většine z nepřístupných zón, ale tak známe se všichni, jsme zvědaví a když můžeme vše se snažíme prozkoumat, třeba i přes klíčovou dirkou.Navíc vlkodlaci a upíři nepatří vždy do negativních sil, ale o tom jinde a jindy.
Když projdete světy a říše vracíte se na jakou si řídící centrálu. to co by trvalo x měsíců ba i let ty vaše výlety po zónách světů, tak se většinou stane v jedné či dvou hodinách. Ten čas není důležitý to poznáte sami,ale ze začátku s tím můžete budete mít problémy. Budete se cítit omezováni, že zase něco nestihnete.Průvodci Vás však utěší, že nesmíte počítat čas. Ten tam totiž neplatí,i když se některé věci zdají nekonečné či příliš krátké. To taky znáte z fyzického světa.Těžké chvíle máte pocit, že trvají celou věčnost a modlíte se, aby už byl konec a naopak ty nádherné chvíle utečou jak voda a nechcete aby skončili. Tyhle pocity budete mít i nahoře, než se opravdu ujistíte, že čas nic neni, čas neexistuje, existujete jen VY!
ŘÍDÍCÍ CENTRÁLA
Zde se vše řídí a zařizuje a všechny Pomocníci světla, duchovní učitelé a průvodci, mistři zde dohlížejí na přesná řád, vidí do mnoha určených dalších středisek, a mají nastarost i středisko inkarnace. tedy pouze chce-li duše znova se učit, doznat nových poznatků, být čistější, rozumnější, někomu pomoci, něco pochopit, něco si odčinit či někomu být na blízku. Pomáhají Vám i najít sám sebe takže hledají hlavní body vaší duše, to co Vás bude vždy nějak držet nad vodou, co budu vaše pevné cíle a i pevné charakteristické vlastnosti, body, které vám vlastně budou nápomocny. Zde Vám duchovní učitelé, rádci a rada řídící centrály bude napomáhat v sepsání vašeho nového příběhu, vašeho života a vámi určených životních lekcí. Není to vůbe jednoduché a trvá to velmi dlouho, když budeme počítat čas, ale nepočítejme ho. Čas není a to brzo v dalším z mích dílů pochopíte proč to píši.
SEPSÁNÍ ŽIVOTNÍHO PLÁNU
Sepsání nového životního plánu trvá a musí naprosto vše zapadat. Samozřejmě v realném fyzickém životě nám je to zakryto a máme pak pocit i jisté nespravedlnosti osudu, těžkosmi, konfrontací atd. Když to pak však spatříte, jakož jsem to již mnohokrát posléze spatřila já, dnes už se nezlobím, je mi lépe, ale netvrdím, že je to lehlé.
Když budete sepisovat Váš nový příběh, životní osud budou tam hrát roli různé vlivy a faktory a i planety. to známe s astrologie - numerologie a jiných dalších nauk, jaký mají vliv planety na narození človíčka. Protože každé horoskopické sluneční znamení má svou specifickou povahu a charakter, který nám dává povahu, a třeba i sílu překonávat překážky, lépe se s tím popasovat, samozřejmě dává nám i horší vlastnosti, ale ty do našeho životního plánu také patří.

Udám Vám hned příklad sama na sobě. Jak mnozí víte. Jsem nechtěné dítě, jsem třetí z dětí, posledníček, jako dítě mě nikdo nechtěl, ta situace je složitější, rodiče oba cizinci žijící v čechách byli příliš mladý a nezodpovědný a také závislý na alkoholu. Jako děti jsme byli já a moje biologická o rok a půl starší sestra Anie vzati do kojeneckého ústavu. Náhradní rodinu jsem měla cca od necelých třech letech a nic jiného než náhradní rodinu si nepamatuji. S biologickou rodinou se nestýkám. Měli po nás ještě dvě děti, starší prvně narozený syn, co byl před námi šel do výchovy babičce ... rodinu jsme poznala až po 35 letech. / k tomu však někdy jindy, ale co je důležité. Narodila jsem se jako střelec. Střelci nejsou fixováni na rodinu skoro nikdy a už jako děti se vyznačují samotářským stylem života, mají mnoho přátel a jsou kamarádští a čestný, nejsou však vysloveně závislí na rodině, často vyrůstají jako kůl v plotě i když rodinu fungující mají, rádi se osamostatnují už velmi velmi brzo a třebas už jako školkévé dítě se rádi trhají máminy sukně. Chtějí si vše jen sami ozkoušet, jsou velmi tvrdohlavý a velmi velmi houževnatý, nikdy se nevzdají, jsou to rodilí bojovníci a takový samohojící lidičky. Takže určitě velká výhoda toho co jsme si do osudu napsala. kdybych se narodila jako například panna velmi byhc se trápila, že nemám rodinu, nezvládla bych to, panny jsou pro rodinu jako třeba Váhy atd. Střelečkové prostě jsou takový free, na druhou stranu střelečkové neumějí mít dobré partnerské vztahy a utíkají často i ze vztahu, nemají rádi otěže. Další co na Vás bude hrát velký význam charakteru je další znamení a to třebas to čínské, vždy to totiž musí být jakoby vyrovnané silou. takže já ač jsem střeleček, který je rád nezávislí a nelpí na rodině jsme v čínském znamení koza, což je naprosto zase pravý opak střelce. Koza je rodinný typ, chce mít vzorný život, partnera a je takový hýčkaný ochránce dětí atd. Takže aby to nebylo jen o tom, že se díky střelecké povaze dobře vyrovnám s nefunkční rodinou a aby mi to neudělalo až tak šílení díry v mezi lidských vztazích bude mí dána povaha právě kozy. Chápete to již, že ano. Je to vždy vyvážené. Další co bude hrát roli je váš datum narození, den a místo atd. A zase nic není dobré a nic není špatné. Vždy je to vyváženo a je jen na nás a na naší svobodné vůli, které z těch vlastností, které budeme mít příjmeme za větší míru. Kdybych byla jen střelec nebyla bych až tak super rodič, střelci jsou dětmi celý život a představa rodičovství je trochu víc děsí (neznamená to, že děti nemilují, vadí jim spíše ta odpovědnost) Moje biologické matka byla střelec také, ale bylo na ní co u ní z vítězí. Ona si vybrala nejvíce střeleckou povahu, což je bohémský život, večírky, přátelé a děti už šly stranou. Nesmíme vidět věci jen z jedné strany mince. nikdy není nic jen bílé nebo černé, zlé nebo dobré. Vše na naše narození a později právě i pro samotný život má vliv. Život si sepíšeme, ale žijeme ho my sami a nemůžeme mít pak nikomu nic za zlé. Samozřejmě pak existuje ještě termín neosobní karma, ale to teď rozebírat nechci.
Pro svůj život osud si napíšete dané lekce - ty, které jsou pro Vás nějak důležité, nebo dokonce i důležité pro jisté situace, když chcete někoho v onem dalším životě nalézt. Poznamenám střelci bývají často dobrými cestovateli a je teda možné, že si vyberete nalézt partnera přes půlku zeměkoule, protože prostě proto, buď je pro Vás nějak důležitý, nebo jste si to slíbili prostě, těch důvodů naleznete určitě sami hodně. Samozřejmě to bohužel funguje trochu i v té negativní věci. Takže pokuď se narodíte jako střelec, máte velké předpoklady k tomu, že budete schopny se třeba plavit po moři za člověkem, kterého pro naplnění svého osudu potřebujete. Střelci jsou většinou skvělými cestovateli ........... Prostě Vám to půjde snadněji, budete mít i mnohé různé talenty a větší předpoklady pro úspěšnost oné životní mise.
Říkám,píšu to velmi laicky a zjednodušeně, není to však zcela lehký princip a všechno do detailu musí sedět, aby se později až se zase jednou vrátíte do Nanebevzetí, kde vám bude poodkryt celý váš životní příběh, žádný dílek - puzzlík nechyběl a vy jste mohli spatřit celý svůj život. Skvělý a dokonalý život. Píšu skvělý protože bez ohledu na chyby, které v životě uděláte to není totiž vůbec důležité jaké chyby to jsou a kolik jich je. Šanci vždy dostanete a máte jí pořád. Zázrakem je onen život, naše velká touha žít a budovat. Buďme proto pokorný i k těm, kteří né vždy udělali vše dobře.


V příštím díle navážeme na Sepsání životního plánu, to je dlouhé téma, ale věřím, že mnohem lidem třeba i nějak pomůže najít odpověď na to co hledají.

PS:Přátelé neumíte si představit jak jsem zase lehčí, když to jde ze mně ven, tyto řádky, které píšu pro Vás ... případné dotazy pište na cesky-tarot@seznam.cz
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 11. září 2016 v 12:12 | Reagovat

Parádní článek, oba díly, moooc díky!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama