Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Posmrtná cesta duše 1 část

9. září 2016 v 15:36 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Když zemřete duše si hned zprvu neuvědomí, že jste vlastně mrtvý. Protože pro svůj život duše tělo nepotřebuje, duše žije i bez těla, tedy aspoň co se týče nehmotného světa. Jenže ono uvědomit si, že už nejste ve hmotném světě chvilku dušičce trvá. Proto se třeba ještě dva měsíce můžete nedopatřením setkat s někým mrtvým a on samozřejmě s vámi. Můžete pak velmi dlouho po smrti někoho z okolí, či přímo vašeho blízkého cítit, opravdu vysloveně cítit jeho energii ba dokonce i jeho vůni, jeho oblíbený parfém, vůni jeho vlasů a nebo slyšet jeho specifickou chůzy, dupání, klapání atd.
Tohle je možná malinko těžší na pochopení ale v době kdy se toto děje, duše bývá na dvou až třech místech zároveň, proto si často ani neuvědomuje, že je stále ještě ve hmotě. Když zemřete je to takový obdobný proces jako když zrovna usnete, procházíte různými sny, sféry a místami, aniž by vám to přišlo nějak divné a nelogické, procházíte ze snu do snu, do světa jednoho či druhého a vše vám skvěle zapadá, do té doby než se vlastně probudíte. Procitnete v posteli na místě, kde jste usnuli a uvědomujete si, kde jste, kde žijete ale jedna myšlenka vám možná hlodá v hlavě a to ta, co kdyby jste se neprobudili, víte že jste zemřeli? Ne. Právě to nevíte a dozvíte se vlastně vše až když nastane ten správný čas.


Cesta do POSMRTNÉHO SPÁNKU

Duše má různou dobu na svou rekonvalescenci. Jak jsem již psala, z počátku tak ěnjak bloudíte ze světa do světa a nic vám nepříjde divné, je to pocit jako když spíte a i během tohoto "posmrtného" spánku si můžete útržkovitě uvědomovat, že asi není něco tak úplně v pořádku, že něco nesedí, něco je jinak a cití te se jinak. Vysvětlím : Když spíte a třeba i hluboce sníte i tak aniž byste se probudli můžete cítit a víte, že prostě sníte, že se nacházíte ve snu, ale prostě probudit se vám nechce a přepnete zpět znova na fázy spánku. To samé je v tomto posmrtném spánku, cítíte že vlastně se nejedná o spánek,a že je něco jiného než bylo by normálně, než kdyby jste doma spali. Jenže mávnete velmi rychle nad tím rukou a zase šup do "snění" ....


Cesta do ONOHO SVĚTA

V této fázy můžete být zhruba dva měsíce než se začne přirozeně rozpouštět váš obal schránky duše. jak nám je známo nemáme tělo jen z fyzického těla. Schránka se jakoby začne odlepovat, odlupovat a Vás to začne táhnout zcela samo jinám a teď je právě otázka kam. ..... každá kultura, každý národ má své vlastní nebe.Křestaňané, muslimové atd my máme obecně dané jaké si Nebe / ráj ... u Vikingů je to Valhala atd. Prostě každý národ má něco jiného, jinak se to jmenuje, jinak to vypadá ale je to ten "ONEN SVĚT"

Cesta do OČISTCE

Ty lidé, kteří jsou tzv obtěžkáni hříchem, nebo spáchali sebevraždu, vraždu, či nějak lpí na majetku, pěnězích a i třeba jen lidech a jsou nepřipraveni, zůstávají v tzv OČISTCI. Očistec se ještě dělí na různé skupiny,ale tím vás nebudu v jednom krátkém článku zatěžovat. Věřím tomu, že však určitě budete chtít, abych se o tom v nějakých svých článcích více rozepsala, takže zatím to necháme neuzavřené. Případně mi napište na cesky-tarot@seznam.cz , kdo by měl zájem o nějakou přednášku, či projekci nebo konverzaci .......

Očistec jak víme je jakési peklo, ale ono tomu tak úplně není. Jak jsem říkala přicházejí sem lidé zcela nepřipraveni se očistit a jít se čistit do vyšších dimenzí. Každý může vnímat očistec jinak a každá kultura či národ ho také uvidí jinak, tak i každý jednotlivec vnímá očictec jinak. Každopádně nečekejte zde kotlík a rohaté vidle ďábla. To je zase o stupeň něco jiného. Bacha,peklo ale opravdu existuje. To nezlehčujme,ale očistec je spíše takový mezisvětí mezi peklem a nanebezvetím. ( laicky řečeno) Představte si výtah a různé patra. je všem logické, že Nebe, Nanebevzetí bude v horních patrech a Peklo dole, očistec je cca zhruba 4 patra od pekla. Jen laicky vysvětleno.

Jak jsem psala, očistec vnímáme každý jinak. Není to však vůbec příjemné místo, je to těžké zahuštěné nedýchatelné místo, kde jsou velmi nízké energie. Často se zmiňuji termínem, že člověk je sobě tím nejpřísnějším soudcem a zde na samotném člověku je, jak dlouho bude pobývat v tzv očistci. bude prožívat pekelné věci, zlé, traumatuzijící a nejen ty co provedl ostatním, ale hlavně co páchal sám na sobě. Víte i když se třeba z nějakého důvodu vy sami nemáte rádi a nemáte rádi své tělo ve kterém jste se narodili a trálíte se až do depresí zato jaký jste, aniž by byl nějaký radikální důvod tak tam v očistci můžete vidět sama sebe jako obtěžující zlou obludu, něco co vámpříjde nechutné zvrácené a nahání Vám to strach a bude vás to velmi dlouho otravovat a trápit a to klidně o 100 000 x více než jste se trápili na Zemi. Do té doby než si uvědomíte a pochopíte, že se trápíte zbytečně a že jste nádherná bytost. v podstatě se musíte probudit z tzv Limbu.


LIMBUS

Limbus je tvrdý spánek. Limbus ale je i místo nebo spíše psychické místo v očistci jistý stupeň. Tak jako jste ještě posmrtně snili na Zemi, tak zde sníte už Astrálních rovinách nízké frekvence. tzv Limbu. Lidi jsou zde v různých kokonech jakoby vajíčkách a tam spí. Jsou v limbu a jejich děsivé představy a dlouhost těchto nepříjemných pocitů je opravdu jen na nich samotných. Nikdo je tam nedrží. jsou tam však duše, které nikdo dodnes nepřemluvil k tomu, aby vystoupili ze svého utrpení, ze světa bolesti, záště, marnosti atd dosa´dme si co chceme a budou i našeptávat těm v Limbu aby zůstali a budou je oběžovat tím co napáchali, co udělali špatně a nebo kdo jim v životě ubližoval. Naštěstí tu jsou a to si prosím zapamatujte( mysl je nesmrtelná, takže jestli čtete moje řádky, zkuste si v nejhorších chvílích a třeba i v očistci upomenout na to co Vám zde píšu !!!) Existují pracovníci světla.PRACOVNÍCI SVĚTLA

Pracovníci světla - nejsou však Andělé a nejsou to ani duchovní ochránci a učitelé, ale když je tak budete nazývat zlobit se nebudou. Pracovníci světla nesou světlo a naději i těmto "ztraceným" duším. Aby se probudili z nepříjemného Limbu a mohli pokračovat dál. Je jich tam dost, takže nebojte se, že se na Vás nedostane. Chce to mít jen srdce a mysl pořád otevřenou. Nevedou tam však boj o vaší duši. ten tam vedete vy sami se sebou, takže pokuď se rozhodnete být v tomto svém bolestném světě, nebudou vás přemlouvat. Nechají Vás být. Říkáte si asi, že by nikdo nechtěl dobrovolně zůstat na takovém místě, kde trpíte. No to tak bohužel není, protože, ten kdo ubližoval někomu a nebo tomu komu bylo hodně ubližováno žije a je obalený právě onou nízkou energii a ona ta nízká energie na vás parazituje a v podstatě vy i na ní. Tohle je opět trochu složitější k pochopení do jednoho článku. Každopádně v Limbu je zcela jedno jestli jste oběť nebo jestli jste viník. Máte tatáž energii, tudíž stejný směr cesty. Když nastoupíte do vlaku taky nevíte s kým jedete, je tam mnoho lidí a vypadají stejně jako vy a mezi nimi jsou lidi s různými osudy, bolestmi, strastmi. někdo je vrah a nemusíte o tom vědět, někdo třeba masový vrah atd a někdo třeba člověk, který by nikomu nikdy neublížil, ale žije ve své vnitřní bolesti. jak je známo z učení "Tajemství"Zákonu přitažlivosti, tak Vesmír nezajímá co chcete nebo nechcete, plní pouze toho čeho je víc ( energie) zde je to přesně tak. Takže jste li naplněny nízkou energii, bolestí, záští, nepochopením od druhých, ale třeba i vraždou atd tak nastoupíte právě na tuhle cestu do tohodle vagonu a nastoupíte tam dobrovolně.


Pochopit, že vlastně nikdy nikdo neni viník ani oběť je hodně těžké, zprvu, ale pochopení se Vám dostane nakonec vždy. Pracovníci světla vám pomáhají se probudit a jít dál. Neobviňovat druhé nebo sebe atd. Většinou nakonec mnoho lidí pochopí, i když někdo za kratší dobu a někdo za tisíce let, že se trápit už nesmí a že má jít dál. Pracovníci světla Vám vlastně pomáhají udělat onu tlustou čáru. To co se děje v Limbu každé duše není hezký pohled, ale trápíte opravdu jen sami sebe. Na druhé straně je jedno co jste komu udělali nebo kdo vám. A nebojte peklo ano to opravdu je, ale to funguje jinak než se zdá a je mnohem i silnější a zákeřnější. Stejně jako Nebe vysílá na zem Andělé, aby lidem pomáhali, tak v opačném případě je tu Peklo, co má také své pracovníky, aby lidi lákali, trápili, nabádali, ale je to mnohem víc. Je to celkem složitá politika. Jenže peklo by neexistovalo bez nebe a Nebe zase bez Pekla. Tyto dva důležité světy spojují všechen ten svět, ve kterým jsme i my a jiné říše.


pokračování článku už brzy ...


Info: jestli se vám moje články, můj blog líbí můžete se velmi jednoduše registrovat pro odběr novinek a neunikde vám žádný můj článek, či nově vydané video. vše vám bude chodit jako oznámení o novinkách na blogu přímo na emailovou adresu. Pod menu rubrik tohoto blogu najdete kolonku odběr Novinek, stačí pouze registrovat Váš aktivní email a budou vám už chodit pravidelně články přímo na email.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | E-mail | 9. září 2016 v 18:31 | Reagovat

těším se na další článek

2 jana Kuerová jana Kuerová | E-mail | 9. září 2016 v 19:22 | Reagovat

teším sa aj ja na ďalší článok,veľmi ma to zaujíma

3 Daniela Daniela | E-mail | 9. září 2016 v 19:43 | Reagovat

:-?

4 Lucie Lucie | E-mail | 9. září 2016 v 21:59 | Reagovat

Velmi zajímavé!

5 stana stana | E-mail | 9. září 2016 v 22:39 | Reagovat

Pěkné. Těším se na pokračování.

6 Saša Saša | 9. září 2016 v 22:42 | Reagovat

Mě by vážně zajímalo kde ste na to přišla ? Vy ste si tím prošla? Pokud vím tak nikdo za tím neprokázal co se vlastně děje s duši po smrti. Vsechno psané o teto tematice , jsou jenom dohady .

7 Jan Jan | Web | 10. září 2016 v 8:23 | Reagovat

Tak tohle je opravdu hodně zajímavý!!!!

8 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 10. září 2016 v 11:14 | Reagovat

Ahoj všechny bytosti světa, je to složité všechno ani nedokážu tak popsat slovy a nedokážu to ani moc vyjádřit, každopádně se o tom ještě hodně rozepíšu. Jinak hodně věcí o setkání s tím jaké je to po smrti (vlastní zkušenost) plus za roky nasbírané info od lidí, praxe , povídání si mě stále uvádí k různým závěrům. Vždyť už jsme tady byli, víme to a jen se nám vše opakuje

9 Daniela Daniela | E-mail | 10. září 2016 v 12:32 | Reagovat

Velice zajímavý článek, jsem zvědavá na pokračování.

10 Nadinka Nadinka | E-mail | 10. září 2016 v 15:52 | Reagovat

velice zajímavé téma, a ještě více zajímavá otázka: Jak to všechno víš? Prošla jsi tím, bylo Ti to zděleno abys to předala dál nebo jak víš,že to tak je?

11 Bob Bob | 10. září 2016 v 16:28 | Reagovat

Neexistuje presný opis astrálneho sveta. Patrí k planéte a má s ňou spoločný vývoj a i osud. Ten svet poskladaný z jemnej hmoty je variabilný, je ľahko premenlivý s pomocou psychickej sily. Preto obsahuje mnoho rôznych variant, každá duchovná silnejšia bytosť si tvorí oblasť podla vlastných predstav. Preto osud ľudí po smrti tela je nejednoznačný. Ich duše patria tomu, na koho sa ich myšlienky upínajú. Povaha človeka je skresľovaná. Preto podľa toho určované pôsobisko je kamuflované. Je snaha hádzať vinu na iného, aby pravý vinník nemusel za svoje skutky pykať. Preto mnohí si stav utrpenia v pochybných oblastiach astrálu nezaslúžia. Sú v tom podvody...

12 Hana Burkhardová Hana Burkhardová | E-mail | 10. září 2016 v 17:05 | Reagovat

zajímavé

13 Astaer Astaer | E-mail | Web | 10. září 2016 v 21:00 | Reagovat

To je všechno hrozně pomíchané dohromady.
Lepší bude nalít si čistého vína.
Stručně:
Po smrti odchází duše každého člověka před Boží soud. Písmo svaté říká: „Jest určeno lidem jednou zemříti a potom (následuje) soud…“ (Žid. 9, 27) Boží soud je dvojí: 1. Soukromý neboli tajný, hned po smrti a 2. veřejný neboli poslední, na konci světa.

Při soudu soukromém je souzena jen duše, a sice každá zvlášť. Při soudu veřejném neboli posledním bude souzena každá duše ve svém vzkříšeném těle, a to veřejně před všemi lidmi. Po soudu soukromém přijde duše ihned buď do očistce, do nebe nebo do pekla. Smrt, soud, nebe nebo peklo jsou čtyři „poslední věci člověka“.
(KKC)

Velmi zajímavě o těch věcech pojednává tahle krátká knížka:
https://gloria.tv/text/kDqd69K4h5WBJnARJt9qQGXjS

14 Matěj Matěj | Web | 11. září 2016 v 15:39 | Reagovat

Tak snad se každý dostaneme tam, kde si zasloužíme :)

15 GW GW | 15. září 2016 v 10:31 | Reagovat

Dariyo, kdo potom jde do pekla, když všichni projdeme očistcem? Po očistci jsou všichni čistí ne? Takže do pekla nikdo nepůjde?

16 Matej Matej | Web | 15. září 2016 v 13:08 | Reagovat

Pořád vidíme náznaky, že něco mezi nebem a zemí přece jdn bude

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama