Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Kouzlo pro přivolání blahobytu

18. září 2016 v 21:23 | Český Tarot |  Magie
Naučte se nové kouzlo s mincemi k přivolání blahobytu. Toto kouzlo se hodí pro den, kdy je Nov. Vyprázdněte kapsy, peněženku a náprsní tašku a najděte co nejvíce mincí s označením 2004, ty budou pro vaše čarování obzvláště silné a odložte je stranou. Těmito mincemi začnete své kouzlo. Pokud žádnou takovou minci nenajdete, vezmete si jakékoliv jiné mince.
Do čisté sklenice vložte jednu minci, nejlépe přijímací rukou, to je ta ruka, kterou nepíšete. Naopak dominantní rukou, to je tou, kterou píšete sklenici přikryjte a řekněte: "Žádám tě, osude, ať mi nový rok přinese blahobyt, nechť je každá mince symbolem hojnosti." Soustřeďte se na svoji ruku a až v ní ucítíte chvění nebo slabé pálení nebo také chlad, přidejte další minci s představou, že každá mince zvyšuje váš blahobyt. Po přidání mince zaklínadlo zopakujte. Mincí může být od tří do deseti. Tyto mince, jakékoliv hodnoty nechte nějakou stát v místě, kde spíte nebo vaříte, až do příštího Novu. Teprve potom si je můžete znovu nasypat do peněženky. Budou k vám přitahovat další peníze a bohatství.


Jmelí je léčivá bylina. Štěstí, odvahu a lásku přinášejí křehké větvičky jmelí, pod nimiž se lidé líbají, když přichází nový rok. Tento zvyk přišel z Anglie. Zelenými větvičkami jmelí lze nahradit tradiční podkovy a prasátka. Zelené jmelí jsme si schovali, protože je budeme používat celý rok na magii. Zvyk používat jmelí se traduje z pohanských dob, kdy keltští druidové připisovali jmelí léčivé vlastnosti a v době starého Říma se jmelí považovalo za posvátnou rostlinu, které se směli dotýkat pouze kněží. Také ve středověku se věřilo, že jmelí pomáhá proti blesku, ve stájích chránilo dobytek. Čerstvé větvičky jmelí se používaly při svatbách, je to afrodisiakum. Působí na krevní tlak, má protirakovinové účinky a působí proti nemocem srdce. Jmelí čerpá živiny z hostitelského stromu, čerpá z něj vodu, v níž jsou rozpuštěné minerální látky, ale zase dodává zpátky jiné látky, které potřebuje hostitelská rostlina. Bílé bobule přenášejí ptáci, které se zachytí na stromech a tam potom rostou. Je zajímavé, že druidské legendy hovoří o jmelí na dubech, které se sbíralo o slunovratu, ale právě na dubech jsme ho s Ravenem nikdy neviděli.

Zdroj: Ariana a Raven Argoni
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 19. září 2016 v 8:26 | Reagovat

To  s mincemi bych mohla vyzkoušet, i když, je blahobty a blahobyt...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama