Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Srpen 2016

Denní výklad karet online - Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu.

29. srpna 2016 v 10:26 | Český Tarot
Dobrý den všechny bytosti světa, dlouho jsem nevykládala karty online pro Vás všechny. Ty co mě sledují tak vědí, že mám hošíčka po těžkém úraze a tak bojujeme o každý krok a snažíme se cvičit atd. A za posílanou energii k nám moc děkujeme. Abych Vám mohla všem nějak poděkovat, vkládám pro Vás malý denní výklad.


Snad jsem se trefila právě na to co potřebujete slyšet, vědět, znát či pochopit.

Krásný den ... Dariya Iczkova


Léčení s Anděly - Léčivá moc nemá hranic

29. srpna 2016 v 9:54 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy, a to nejen v reklamách a obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi stále narůstá. Andělé jim v při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života. Proč se andělé tolik ukazují v blízkosti Země právě nyní? Zčásti se to děje díky našim modlitbám za nebeskou pomoc, zčásti pak proto, že Bůh a andělé vědí, že je na čase, abychom uzdravili sebe, své životy a svůj svět. S tím, jak vstupujeme do nového tisíciletí, pomáhají nám andělé zdolat výzvy a potíže, jež nám brání žít podle svých nejlepších možností. Andělé jsou zde, aby nás učili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následků 10 strachu. Jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím více budeme anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes.


Zákon Přitažlivosti - Podobné se přitahuje

23. srpna 2016 v 16:15 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI je magnetická síla působící v celém Vesmíru.Všechno kolem nás je ZP ovlivněno. Je to podstata všech projevů, které vidíme. Vrána k vráně sedá, rovného si hledá a smolné dny jsou důkazem ZP. Všimněte si, že ten, kdo mluví o nemocech, je nemocný, kdo mluví o nedostatku peněz, je chudý. Proto vždy mluvme o zisku, bohatství, přátelství, zdraví……zkrátka o všem, co chceme získat.


Klíčem je vybírat si to, čeho si všimnete. Ze začátku ještě budeme přitahovat něco z toho, co se nám nelíbí díky myšlenkám z minulosti, ale po 30 - 60 dnech se bude v našem životě vyskytovat jen málo věcí, které se nám nelíbí. O čem přemýšlíme, to si přitahujeme. Přitahujeme si všechno. Bez výjimky. Ať už vzpomínáte na něco z minulosti, sledujete něco v současnosti, nebo si představujete něco z budoucnosti, myšlenka, na kterou se soustředíte, ve vás vyvolává vibrace a ZP na ně odpovídá. Všechny nežádoucí věci jste si přivolali, protože jste si je vytvořili nevědomky soustředěním na onu nežádoucí věc nebo na její podstatu.

Boží rodinu má každý z nás

20. srpna 2016 v 17:31 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Už jsem dlouho nenapsala nějaký ten svůj autorský článek, protože syn byl na druhé operaci nohy a stále ještě nechodí a máme doma dost velkou práci kolem všeho tak nějak. někdy si člověk potřebuje nějak odpočinout i od toho co má rád a dělá pro druhé, což je třeba můj blog, který rádi čtete. ...
Víte z mích článků, že nemám rodinu, že jsem byla v pouhých dvou letech odebrána, a že jsem žila v náhradní péči a dnešní článek se právě dotýká slova Rodina. Nemám vlastně moc ráda slovo rodina, je to takové v mém případě šlápnutí na kuří oko a je to něco co mě bolí a bolet bude a nikdy to úplně asi nedokážu v sobě dostat pryč a vlastně i na co. pořád se snažíme s něčím uvnitř sebe bojovat a já si myslím a říkám to i lidem s kterými pracuji, že člověk by ve všem neměl jít proti a bojovat ono kolikrát když se něčemu moc bráníme a jdeme proti je to jen horší ... neříkám, že v sobě něco utlouct je dobré, to vůbec. Ale jít proti vlastní bolesti a zlobě je stejně násilné jako jí tvořit jestli mi rozumíte. Někdy musíme věci prostě příjmout, odžít je a stotožnit se s tím. Tento článek bych vlastně chtěla věnovat všem, kdo se cítí občas hodně sami a mají k tomu i své důvody, jsou třeba stejně opuštěnými dětmi jako jsem byla já, nebo mají za sebou jiné opuštění od dětí atd. Snad se v tom najdete.miluji svého psa už i proto, že pochází ze stejné země jako já a má krev :-) Zvířata jsou pro mě někdy i více než lidi, pro dědečka zase byli víc rostliny je jendo v čem nalezneme rodinu jen nesmíme se podat špatným pocitům)

Meditace pro všechny

16. srpna 2016 v 15:42 | Český Tarot |  Meditace
Tímto cvičením můžeš získat spojení se zemí, popř. s energiemi se země vycházejícími. Tvá pozornost je soustředěná na spodní části těla a čakra kořene může být aktivována. Probíhá energetická výměna se zemí. Země přijímá staré energie, proměňuje a předává to, co v daném okamžiku potřebuješ, k tobě zpět.


Překlad Channelingu od Karen Bishop

10. srpna 2016 v 9:06 | Český Tarot |  Channeling
Zdravím Vás!
Toto je rozsáhlý email, a má trochu sladce hořkou příchuť, neboť je to poslední co Vám píši. V něm najdete: informace o Srdci v noci a jak si ho můžete objednat, pokud si tak zvolíte (již ho připraven k objednání); Nejnovější a poslední planetární zprávy; a informace o zrušení e-seznamu.Srdce v noci
Moje nová internetová stránka je nyní živá. Nenachází se na mém původním serveru jako minule, takže je rozsah mnohem více limitován. To znamená, že pokud se pokusí připojit příliš mnoho lidí najednou, dojde k vyvolání chybové zprávy a někteří z Vás se nebudou moci připojit. Za poslední měsíc jsem rozšířila pásmo na maximum, ale i přesto, když nebudete moci získat přístup, prosím, zkuste to později. Popřípadě, když se příliš velké množství lidí se nebude snažit získat přístup ve stejném čase, tak to snad nebude problém.

Zákon mágovi vizualizace

6. srpna 2016 v 22:01 | Český Tarot |  Magie
Schopnost přesně si představit věc, osobu, zvíře, situaci, ... do nejmenšího detailu je první věc, kterou byste se měli naučit. Bez schopnosti vizualizace je prakticky nemožné zasahovat do astrální říše (vědomě, nevědomá je ve spánku). Vizualizace je ve své podstatě představivost. Začínejte tím, že v mysli si utvoříte představu, která po chvíli nabude do trojrozměrného objektu, později v sérii představ a učíte se uvádět věci do pohybu, situace a lidi tak, aby se vaše představy udály v hmotném světě.


Záhadná tvář Vesmíru

6. srpna 2016 v 21:55 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Naše Země a vesmír existují bezpochyby pět či šest miliard let. Zdá se to nepředstavitelně dlouhá doba, avšak jen z hlediska pomíjivého lidského života, jenž končí, sotva se zrodil. Z hlediska vesmírných hodin, které tikají někde mimo naše chápání, je to čas krátký. Pět šest miliard let se objektivně jeví spíše jako rychlý proces zrání hmoty, jejíž produkty zdaleka ještě nevychladly. Pozemské hodiny stvořil člověk, aby vyjádřily zanedbatelnost jeho života. Kosmické hodiny jsou zajisté časomírou objektivnější a vesmír je podle nich mlaďounký jako panna. Slunce neustále vysílá do kosmu nepředstavitelné množství tepelné a světelné energie a zahřívá i naši planetu.

Nápady, dekorace, inspirace - Balkóny, zimní zahrady a terasy

5. srpna 2016 v 11:38 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Balkony a nebo verandy, zimní zahrady nebo třeba altánky či nějaké jiné místo nemusí vypadat nudně, staře a fádně. vybrala jsem pár malých inspirací jak oživit vaše balkony, terasy atd. Tak co Vy na to libí.Jak jsem nenáviděla Boha a našla jeho lásku

4. srpna 2016 v 22:36 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Někdy se Vás na vaší duchovní cestě, může někdo optat, proč vlastně věříte v Boha, kde se ve V ás bere víra, vždyť přeci kdyby byl Bůh tak by zlo nikdy na světě nedopustil a neumírali by malé děti, nětýrali by se zvířata, nebyli by války. Víte tohle vše je hrozně špatně chápano. Bůh nic s tohodle nevytváří. Bůh je prostě velmi jednoduše řečeno všechno kolem nás a i on je dobro a zlo, bohužel to tak je. Vím, že semnou mnozí teď nemusejí vůbec souhlasit, ale je to můj názor, moje zažitá domněnka.Jasnovidectví a věštění - Výklady karet po telefonu

3. srpna 2016 v 14:39 | Český Tarot
Otázky týkající se budoucnosti v oblasti - financí, zdraví, partnerů či dětí

Napište si o výklad - cesky-tarot@seznam.cz


Hrad Houska a jeho záhady

3. srpna 2016 v 14:29 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Hradní kaple stojí přímo uprostřed hradu, zatímco hospodářské budovy jsou umístěny mimo areál. Tento fakt vzbuzuje otázku, proč tomu tak je. Mnoho historiků se domnívalo, že je zde ukryto něco, co se nesmí dostat ven. Po celá staletí se na téměř bezvýznamný hrad, který ležel mimo všechny obchodní stezky, sjížděli významní čeští páni. Tajuplnost kaple ještě podporuje fakt, že její zdi jsou neustále vlhké a porostlé lišejníkem, ale okolní stěny jsou naprosto suché.


Každá studna má své tajemství

3. srpna 2016 v 11:09 | Český Tarot |  Bájné bytosti a tvorové
Studny představují životní sílu a vždy je v nich ukryt nějaký duch. Jsou zároveň vchody do světa duchů, kam mohou lidé zajít pohovořit si s vílami či duchy, věštit nebo přinést oběti. V mnoha studnách se po vykopání našla spousta darů v podobě ozdobných brožích, keramiky, bronzových šperků a podobně. Vodní víly mají schopnost uzdravovat a lidé v Británii je do dnes žádají o pomoc prostřednictvím obětin v podobě mincí, které házejí do studny. Jedna studna poblíž Penrhosu ve Walesu prý dokázala léčit rakovinu. Pacient se musel omýt ve vodě, proklít svou chorobu a hodit do studny špendlík. Některé stromy, nazývané hadrové stromy, které rostou u posvátných studní, mívají na větvích kousky hadříků, jejichž prostřednictvím lidé žádají duchy o požehnání a uzdravení.


Andělská terapie - Výklad karet online - karta dne 3.8.2016

3. srpna 2016 v 10:41 | Český Tarot
Andělé chtějí, abyste důvěřovali svým pocitům. Vaše srdce je moudré a volá po důležitých změnách. Věřte jeho moudrosti, protože vás nezklame. Pokaždé, když se vzpíráte svému vnitřnímu cítění, vznikne ve vašem srdci malá trhlina. Uzdravte své srdce a své vztahy tím, že budete dbát na své city. Pokud jste například s něčím nespokojeni, znamená to, že něco není v pořádku a že je třeba začít jednat. Požádejte anděly, aby vám poskytli odvahu a podporu k uskutečnění prospěšných změn doma i v práci. Tato karta vás také vyzývá, abyste otevřeli své srdce lásce. Možná jste byli v minulých vztazích zraněni a máte se na pozoru proti další bolesti. Andělé vás ujistí, že vás i vaše srdce ochrání, tudíž můžete bez nebezpečí pociťovat lásku a ostatní emoce. Jak toho dosáhnout, se dozvíte níže.


Partnerské výklady - partnerské horoskopy

2. srpna 2016 v 23:05 | Český Tarot
Máte problém v lásce? Zajímá Vás jestli o Vás Váš partner opravdu stojí, chcete vědět co brání ve vašem vztahu, co přinese Váš nový vztah. Zkuste partnerské numerologické výklady spojené s výkladem karet. Neváhejte, nebojte se a napište mi. Zpracuji Vám partnerský rozbor - výklad a budete vědět na čem jste. Kontaktujte mně na oficiálních stránkách Českého Tarotu - www.ceskytarot.webnode.cz a nebo přímo si pište na email cesky-tarot@seznam.cz


Cena partnerského výkladu je 310 kč do 500 kč maximálně, ceny mám stále stejné, základní partnerský výklad a vhled je 310 kč, někdo využivá pak ještě možnost dootázek ... to je už na Vás samotných. Ve výkladu se často dozvíte kam směřuje váš vztah, kam oba cílíte, zda jste vhodnými partnery, co je jádro problému, co vás naopak dokáže spojit atd Může zahrnovat i intimní události ve vašem partnerském soužití atd. Partnerský výklad je ve vaší režii, já jen vykládám s kartičkami a snažím se co nejlépe interpretovat slova karet.

Věštění budoucnosti

2. srpna 2016 v 22:55 | Český Tarot
Zdravím Vás všechny bytosti světa, jak víte zdarma dělám na youtube online výklady karet, ale mám i rozšířené služby (placené). Výklady se často zaměřují na partnerské vztahy, ale také na finance a zdraví.


Máte-li nějaký dotaz, hledáte odpověď, chcete nahlédnout do budoucnosti, poodhalit co Vás čeká, potřebujete poradit v tématech zdraví, vztahy, či peníze? Ráda Vám pomohu. Ceník a služby naleznete na placeném hostingu zde . Tento blog je stále aktivní a slouží pro moje články. Kontaktovat mě můžete přímo emailem cesky-tarot@seznam.cz

Vykládám z karet:

Osho Zen Tarot
Crowley Tarot
Tradiční cikánské karty (mám nejraději)

Pracuji s ...

drahými kameny, kyvadlem, virgulí, věštecká koule, kostky, částečně runy

dále pracuji s Archanděly, průvodci, světelné bytosti. Napojení na minulé životy, řešení karmických úkolů, bloků, odvádění nežádoucích entit, oblast zdraví pouze bylinky - čaje, mastě, poradenství. Pracuji také s astrálnimi rovinami a přechody do jiných dimenzí ( pouze očistné rituály, bílá magie, ochrana atd)Silné afirmační terapie - 10 silných afirmací, které vám pomohou nechávat věci jít

2. srpna 2016 v 22:07 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
10 silných afirmací, které vám pomohou nechávat věci jít "Když si dovolíte žít teď a tady, dovolíte životu, aby se děl, namísto abyste věci nutili k pohybu násilím." Autor: Melody Beattie.


Každý den můžeme požádat Boha a Vesmír o léčivou energii a přijmout ji. Otevřete svá srdce a dovolte této energii, aby k vám a skrze vás proudila a šířila se i k druhým. Když žijete svůj život teď a tady, nemusíte si od života vynucovat výsledky a kontrolovat je. Když se vzdáte své lítostí nad minulostí a svých strachů z budoucnosti, můžete ze svého přítomného dne získat maximum.