Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Andělský výklad karet - výklad karty pro tento den

24. července 2016 v 14:03 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Tvořivé psaní

Udělejte si čas na zapisování svých myšlenek do deníku; napište článek nebo knihu. Doplňující vzkaz: "Vaše duše touží po tvůrčím vyjádření prostřednictvím psaní. Mohu vám pomoci naplánovat si tuto aktivitu. Respektujte jakékoli vnitřní impulsy, které vás ke psaní vyzývají. Psaní pro vás může být zábavou nebo očišťujícím zážitkem sebevyjádření. Je možné, že při své práci s psaným slovem obdržíte Boží instrukce, abyste psali články nebo knihy a publikovali je. Kdykoli mě můžete zavolat, abych vás tímto procesem provedl."


Tvořivé psaní


Garbiel říká - Udělejte si čas na zapisování svých myšlenek do deníku; napište článek nebo knihu.Jak nám Gabriel pomáhá jak nás může vést - Jak pracovat s archandělem Gabrielem: Jako archandělský poslíček pomáhá Gabriel s láskou spisovatelům a novinářům při psaní léčivých poselství. Jako milující učitel vás bude nabádat, abyste věnovali psaní svůj čas a energii. Když Gabriela požádáte o pomoc s publikováním svých článků a knih, otevře vám ty správné dveře. Hlavně ale napomůže tomu, aby vás psaní bavilo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simča Simča | Web | 25. července 2016 v 15:52 | Reagovat

Moc děkuji, archanděl Gabriel by mi mohl pomoci...

4 Charlescic Charlescic | E-mail | Web | 23. října 2017 v 16:46 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama