Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Červenec 2016

Vztah Anděla k člověku - Dariya Iczkova

26. července 2016 v 22:20 | Český Tarot |  Moje malůvky
Jak to vlastně takový Anděl či světelná energetická bytost má k nám lidským bytostem žijících ve hmotě. ....


Ať už vaše modlitby obsahují cokoliv, věřte v to, protože naděje ta umírá poslední. Buďte vděčný za vše co máte a jen díky vděčnosti můžeme dostávat nové ... Tento obrázek je věnován jedné velmi milé osůbce a její modlitbyčku a přání určitě chápete. Její přání ale je přáním mnoho z Vás a tak jej předávám aspoň takhle touto formou k vám všem ...

Citát - Jak Ježíš vidí naše hříchy

24. července 2016 v 21:47 | Český Tarot |  Motta a citáty
Tento citát mám moc ráda. Víte za život jsem udělala také mnoho chyb. Lituji jich a někdy jsou i pro mně samotnou nepochopitelné, protože sama ani nevím co mě k nim vedlo. Vím jedno, že i když jsem dělala co dělala zpět to nevezmu, mohu se jen poučit a jít dál a už to nedělat. I když Vám třeba někdo vaše temné činy neodpustí odpustí je Bůh a Ježíš. Oni vidí do jádra dané věci a vidí, že není jen viníka a není jen oběť ...."Ježíš vidí náš hřích jasněji, než kdokoliv jiný, přesto nás miluje víc, než kdokoliv jiný.."

Magický obrázek pro dnešní den - 24.7.2016

24. července 2016 v 14:22 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Rozhodla jsem se na svém blogu přikládat i pěkné magické obrázky pro daný den, jak to cítím, co bych vám mohla předat atd. pro dnešní den jsem vybrala tento obrázek a tak doufám, že se vám bude líbit a potěší Vás.


Krásnou neděli všem ...

Andělský výklad karet - výklad karty pro tento den

24. července 2016 v 14:03 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Tvořivé psaní

Udělejte si čas na zapisování svých myšlenek do deníku; napište článek nebo knihu. Doplňující vzkaz: "Vaše duše touží po tvůrčím vyjádření prostřednictvím psaní. Mohu vám pomoci naplánovat si tuto aktivitu. Respektujte jakékoli vnitřní impulsy, které vás ke psaní vyzývají. Psaní pro vás může být zábavou nebo očišťujícím zážitkem sebevyjádření. Je možné, že při své práci s psaným slovem obdržíte Boží instrukce, abyste psali články nebo knihy a publikovali je. Kdykoli mě můžete zavolat, abych vás tímto procesem provedl."


Tvořivé psaní


Garbiel říká - Udělejte si čas na zapisování svých myšlenek do deníku; napište článek nebo knihu.Jak nám Gabriel pomáhá jak nás může vést - Jak pracovat s archandělem Gabrielem: Jako archandělský poslíček pomáhá Gabriel s láskou spisovatelům a novinářům při psaní léčivých poselství. Jako milující učitel vás bude nabádat, abyste věnovali psaní svůj čas a energii. Když Gabriela požádáte o pomoc s publikováním svých článků a knih, otevře vám ty správné dveře. Hlavně ale napomůže tomu, aby vás psaní bavilo.

Andělé hojnosti - Hojnost je tu pro všechny, stačí si přát

24. července 2016 v 12:15 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé hojnosti mají za úkol přinést do světa mír tím, že eliminují stres pocházející z nedostatku a omezení. Tito andělé podporují náš životní úděl tím, že nám pomáhají vizualizovat si naše přání. Vědí, že co si představujeme, to také dostaneme, a tak nám jemně připomínají, abychom si udržovali pozitivní, láskyplné obrazy, které si skutečně přejeme zhmotnit. Především z tohoto důvodu nás andělé vyzývají k tomu, abychom se drželi stranou od obrazů a filmů, které obsahují negativitu nebo násilí. Andělé chtějí, abychom se dívali na věci, které nám přinášejí radost, nikoli bolest. Naštěstí je vizualizace pozoruhodně jednoduchá k vysvětlení i praktikování. I když může být vizualizace prováděna i složitě, můžeme vás ujistit, že nejčastěji je to něco, co už dávno děláte.


Osobní růst - Osm dobrých rad jak být úspěšný

20. července 2016 v 8:34 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Být úspěšný chce být určitě každý a je jedno v jakém ohledu života, zde pár malých rad jak an to ... Citace je ve slovenském jazyce, ale určitě to ničemu envadí ...


Jak si partnera (ne)přát!

19. července 2016 v 14:34 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Chybí Vám láska, vztah, ... Požádejte Vesmír, Boha či Andělské bytosti, ale třeba jen prostě o lásku a nevysvětlujte dál ...


Nikdo nejsme sám a i když občas každý zažíváme nějaké to lidské utrpení, zrady, rozchody a různé tragické události, které nás nějak poznamenají, nejsme tu na vše sami. Já jsem prožívala velké osamocení taky jednu sféru svého života a to po rozchodu se svým prvním letitým partnerem s kterým mám syna. Znali jsme se od střední školu po vysokou, dospívali jsme v dospělé lidi a pak byl konec. Měli jsme všechno a už v necelých 25 letech jsme oba vydělávali celkem slušné peníze, měli společnou domácnost, já měla byt, dvě auta jsme měli, a oba jsme byli za své pracovní usílí celkem dobře placený. Tehdy jsem pracovala ještě v nemocnici a měla tzv flexibilitu, která se u mladých lidí očekává. Největší osamění přišlo, když jsem měla malého, zůstala jsem sama už od samého těhotenství. najednou všechno co jsme si vysnila a nějak tak předpokládala, bylo pryč jak mráček. Velmi brzo jsem nastoupila pracovat a dostala jsem kancelář a křeslo, a dítě jsem měla pořád u sebe v kanceláři, kde jsem se věnovala své práci na plno a mohla jsem být i s dítětem. Nedařilo se mi špatně, ale cítila jsem se denně frustrovaná a zničená, že zatímco jiné matky sedí v parku s dítětem já pracuji. Ono když zůstanete sami nic jiného vám nezbývá, pokuď nechcete sedět roky na úřadu práce s almužnou.

Podle čeho si vybíráme své partnery - Vaše spřízněná duše

18. července 2016 v 11:04 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Všimli jste si někdy, jak lidé žijí v nejrůznějších světech, které se od sebe radikálně liší? Pro někoho je svět bezútěšné místo plné samoty a ústrků, pro jiného je ten samý svět zdrojem lásky a uspokojení. A ještě pro jiné býval prázdnou pouští, která se pomalu proměňuje v okouzlující oázu. Proč tomu tak je? Různí lidé vidí svět různýma očima, protože v hloubi duše věří různým věcem. Podle toho se pak různě chovají a také si různě vykládají to, jak jim svět na jejich chování odpovídá. Jinými slovy to, čím nám svět je, se dá přirovnat k zahradě, kterou jsme osázeli svými myšlenkami a činy. To samé platí i pro vztahy.


Dovolte si chybovat. Netýrejte sebe a své děti touhou po dokonalosti.

17. července 2016 v 22:52 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Mnoho rodičů, chce mít ze svých dětí druhého Alberta Einsteina. Děti nesmí být dětmi a chyby a prohřešky jsou nepřípustné. .... Nechejme děti být dětmi, učme je raději pojmu slova Láska, protože to ho ve škole nenaučí. Ve škole se učí milióny vzorečků v algebře a fyzice, učí se větné rozbory, vyjmenovaná slova, gramatika atd. Jenže to nejdůležitější dětem chybí. Naučit se žít, bude pro ně mnohem těžší oříšek.Citát pro tento den - Neděle 17. července 2016

17. července 2016 v 21:41 | Český Tarot |  Motta a citáty
Pro dnešní den jsem vybrala tento citát. ...


Démoni útočí - Jak se démoni snaží ovládnout lidské tělo a duši?

17. července 2016 v 13:45 | Český Tarot |  Démonologie
Celá zloba a nenávist satana se obrátila na člověka, který je obrazem Boha. Celá jeho zloba byla zaměřena na zatracení co největšího počtu lidských duší. Proto také využívá všechny možnosti a síly. "Ďábel vždy usiluje" - říká sv. Řehoř Theolog - "vyhledává, kde povalit, kde zranit a nalézt místo nechráněné a otevřené pro úder. Kde je víc čistoty, tam vkládá více úsilí pro zhanobení. Zlý duch přijímá na sebe dvojí tvář, když rozhazuje jednu nebo druhou síť. Je nejhlubší temnotou (zjevné zlo) nebo se též přeměňuje v anděla světla (pod maskou dobra provází úmysly potutelným úsměvem), proto je potřebná zvláštní opatrnost, abychom se místo světla nepotkali s temnou smrtí". Na potřebu zvláštní pozornosti a opatrnosti nás upozorňuje sv. ap. Pavel, když říká: "... sám satan se převléká za anděla světla; není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!" (2K 11,14-45). V boji s člověkem padlí duchové mají možnost působení na jeho tělo, na smyslovou, citovou a volní stránku. O charakteru působení na tělo člověka bylo již řečeno v 3. části, kde bylo výslovně ukázáno, že démoni mohou zabíjet lidi, uvrhnout je do nemoci a taktéž vcházet do nich (tj. opanovat jejich tělo). Poslední bod bude rozpracován podrobněji.


Světla andělů Andělé nám pomáhají - Diana Cooper - kapitola druhá

17. července 2016 v 9:56 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé v sobě mají tak obrovskou studnu lásky, že odpovědí hned, jak vyšleme volání vycházející z hloubi naší duše. Mají také obrovský soucit s planetou Zemí, a to je důvod, proč se objevují v takové hojnosti, aby nabídli svoji pomoc v tomto období neklidu, tísně a změny.


Následující dopis jsem obdržela od Patricie O'Flahertyové, která píše o příhodě, jež se jí stala v období hlubokého a naprostého zoufalství.

Tužebník jilmový - užitečná bylinka pro všechny

14. července 2016 v 8:37 | Český Tarot |  Bylinky
Tužebník je bylina, která miluje vlhké louky, břehy kolem olší a vrb nebo lužní lesy. Roste v Evropě, Asii a v Severní Americe. Sbírá se květ anebo nať v době květu. Tužebník je také nazýván "přírodní aspirin" a užívá se hlavně ve formě čaje. Má močopudné účinky a podporuje pocení, proto se čaj doporučuje na snižování horečky. Je vhodný pro ty, kdo trpí dnou anebo revmatismem. Prospívá i při nemocích ledvin a močového měchýře. Používá se i při výrobě mastí a v kosmetice.


Karmický výklad karet

13. července 2016 v 21:47 | Český Tarot
Dobrý den všem bytostem světa. Zpracovávám karmické výklady karet s jedním až maximálně třemi vhledy do vašich minulých životů.


K čemu je dobrý karmický výklad karet?

Většinou tu jsme pro nějaký daný úkol, proč naše duše sestoupila do pozemského hmotného světa a nám to může i komplikovat náš život, protože obsahuje naprogramované vzorce chování, někdy můžeme mít nevyřešené vztahy s partnery, můžeme se bát lidí, různých věcí a situací. karmický výklad Vám pomůže, kudy hledat cestu, jak se zbavit strachu, jak správně přeprogramovat svou mysl, najít opravdový smysl a tah vaší duše.

Cena tohoto výkladu je ... 450 kč. Více info o službách a cenách naleznete zde

Záhady a teorie 2. díl - Jidášovo Evangelium

13. července 2016 v 15:21 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Časopis National Geographic ve spolupráci se švýcarskou nadací Mecenáš pro antické umění (Maecenas Stiftung für antike Kunst) zveřejnil počátkem dubna 2006 obsah Jidášova evangelia. Vydání apokryfu ve třech světových jazycích (němčině, angličtině a francouzštině) bylo avizováno déle než rok. Práci na překladu se věnoval odborný tým pod vedením profesora Rodoplha Kassera z Ženevské univerzity. I přes veškerou snahu se vědcům nepodařilo obnovit celý text. Zrekonstruovány byly čtyři pětiny evangelia.Klášterní detox Thajská léčba závislosti dokument

12. července 2016 v 14:44 | Český Tarot |  Zajímavosti
Perfektní dokument, o člověku závislém na heroinu, beroucím i další drogy a jeho průběh odvykání v thajském odvykacím klášteře, který je celosvětově známý svou vysokou mírou úspěšnosti. Navíc je tato odvykačka zdarma !! Nás to stojí těžké prachy s nepostřehnutelnou úspěšností, a v Thajsku to dělají zadarmo s největší úspěšností. Je tak složité vybrat si ze všeho to nejefektivnější a zavézt do státu, nebo se je to "elitě" proti srsti ? Asi by si tolik nenakradli jak jsou zvyklí.Záhady a teorie 1. díl - Turínské plátno

12. července 2016 v 14:26 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Podle evangelií bylo Ježíšovo tělo po smrti zavinuto do plátna, obloženo vonnými látkami a položeno do hrobu. Po třech dnech vstal Kristus z mrtvých - vysvobodil se z tkaniny, která ho ovíjela, a vyšel z hrobu. Co se dále dělo s látkou, která ve skalním hrobě zůstala? Je to opravdu ono plátno, tkeré je dnes uchováváno v turínské katedrále Jana Křtitele, pečlivě ukryté za ozdobným oltářem z černého mramoru?
Online výklad karet - Doreen Virtue - výklad pro týden od 11. do 17.7.

12. července 2016 v 12:31 | Český Tarot
Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 11. do 17. července. Andělská čísla v tomto týdnu jsou velmi silná. Začínáme 11.7. Sedmička je v andělských číslech znamením, že jdete správnou cestou a že v ní máte pokračovat i nadále, i když třeba nevidíte, že byste se někam posouvali - protože se posouváte. A číslo 11 znamená, že je třeba zůstat pozitivní. Vždy, když vidíte jedničky, 1, 11, 111..., připomínají vám, že vaše myšlenky se zhmotňují do reality jako lusknutím prstu. A tak, ze začátku týdne bude důležité zůstávat optimističtí a udržet si svou víru ve svou cestu - a říkají, že také v cestu světa, protože se toho ve světě hodně děje, a když si nedáme pozor, může nás to stáhnout dolů. Jsme velmi soucitní a silně to na nás působí, takže můžeme upadnout do pesimismu a začít svět vnímat tak, jako by se rozpadal. Ale právě kvůli tomu jsme sem přišli - přihlásili jsme se do služby zde na Zemi v tomto čase, kdy věci opravdu jsou chaotické a znepokojivé, tak abychom zde udrželi mír a světlo a byli branami pro Boží léčivé světlo a lásku právě v tomto čase. 7-11 tedy znamená, že si potřebujeme udržet svou víru ohledně cesty, po které jdeme jako lidstvo, a vidět v lidech to dobré, i když je to někdy opravdu těžké. Když nosíte dobro ve svém vědomí, vnášíte ho i na Zemi.Motto mého života - Musíš! Proč? Protože musíš!

10. července 2016 v 17:15 | Český Tarot |  Motta a citáty
Každý z nás má nějaké životní motto, něco co ho vede dál. I já mám jedno životní motto, co vede moje kroky dál i v době, kdy už nemám sílu ... Moje motto vzniklo už hrozně hrozně dávno.
Bylo mi deset let a byla jsem po těžkém úrazu dlouho v nemocnici (pád z výšky druhého - třetího patra) Nemohla jsem nic a dost jsem se nudila, byla jsem vždy vynalézavý človíček, co se nikdy nevzdával a teď potřebuji tuhle sílu předat dál, a to hlavně teď synkovi, který leží v nemocnici po těžkém úrazu nohy. Nevíme jak to bude dál a je to doma hodně složité, všechno jde nějak do kopru, i má práce atd, ale nesmíme se vzdát nikdo. Není nic důležitější, aby to malej nevzdal a měl sílu to vše zvládnout. Čeká nás dlouhodobá -letitá práce, aby mohl zase chodit. Nebude asi moc nikdy běhat a lítat jak byl zvyklý, bude plno překážek a omezení, ale budeme rádi, když to zvládne aspoň do úrovně, kdy bude moc chodit o berlích a pak je třeba jednou zahodit, i kdyby jen jednu.
Tak se prcku drž a jdi dál .... a to motto předávám všem, ať už momentálně bojují z jakoukoliv situací .....

Nepochybujte a mějte víru

9. července 2016 v 18:14 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Nepochybujte o své víře a nepochybujte v sílu Vesmíru.

Právě procházím hodně těžkým obdobím. Tenhle rok je těžký a bude těžký i ten další. Máme rok opice a příští rok máme podle čínského znamení rok Kohouta. Né každému tyto znamení jejich charakter padne, ale opice 2016 je opravdu tzv Hard. Já jsem rozená v koze a jsem typická něžná, milá, slaboučká, citlivá a ustrašená koza a když se naštvu dokážu pořádně kopnout a zabodnout rohy a nepustit.