Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Andělská komunikace - Jak s náma Andělé hovoří

9. června 2016 v 11:11 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé s námi komunikají neustále, různými signály, indiciemi. Stačí jen mít otevřené srdce a budeme vidět vše a rozumět všemu co nám chtějí sdělit. Andělé svou komunikací nám zpříjemní život, rozveselí, pohladí na duši, ochrání a někdy nám jejich komunikace může i zachránit život. Pojďme nahlédnout na to, jak s námi tyto světelné bytosti komunikují.
Komunikace s Anděly není zase až tak těžká. I když né zase každý všemu přesně tak porozumí co nám chtějí Andělé říci. Těch signálů jak s námi tyto bytosti mluví je hodně, skrze sny, během meditace, někdo je může vidět i v astrálních rovinných vyšších dimenzí, někdo je prostě vidí a slyší.


Nebeské indicie
Často používají různé druhy signálů, abychom si všimly něčeho, posílají nám různé znamení toho, že tu s námi jsou, že si třeba máme dát na něco, někoho pozor. Posílají nám různé nebeské indicie. Né nejsou to žádné náhody. Poletující bílé pírko, pírko třeba na místě, kde by vůbec se nemohlo nikde objevit, můžete vidět mrak ve tvaru Anděla, nebo dokonce nějaké dané situace - třeba auto, zvíře atd. Někdy je to velmi opomíjené, ale kdybychom si dávali větší pozor a více vnímali svět kolem sebe, viděli byste, že toto nejsou náhody a tyto indicie - komunikace by byla schopna nám zachránit i život v některých situacích.Někdy se mohou ukazovat Andělské indicie například skrze knihy či články nebo zapnutou Tv. Udám příklad. … Ráno vstanete, půjdete si čistit zuby a máte puštěnou Tv a najednou se třeba začne v nějakém pořadu mluvit o Andělích a vizích, nebo uvidíte nějaký zajímavý článek v ranních novinách na stole, které jste právě otevřeli. Nebo je tam nějaký titulek, kterého si okamžitě všimnete aniž by jste se právě o tuto rubriku zajímali. Těchto signálů je mnoho. Někdy i skrze internet na Vás vyskočí nějaký zajímavý post. O něco jste se zajímali, na něco jste hledali odpověď a bum článek, stránka, pořad …. Andělské bytosti nám dávají nespočet signálů o tom, že tu s námi jsou. Andělé nejsou žádnou americkou komercí a žvásty sluníčkářů. Andělé tu jsou a ty citlivější jedinci je vnímají velmi intenzivně.


Andělé uzdravují
O tom, že Andělé i léčí je také velmi známo a mohlo by se o tom psát mnoho, mnoho knih. Já sama si pamatuji, že zhruba před půl rokem jsem v práci dostala šílené křeče v břichu, ale opravdu šílené a z ničeho nic. Byla to šílená bolest, držela jsem se za břicho a vůbec jsem nevěděla proč a od čeho. Myslela jsem, že se snad upadnu na zem. Měla jsem zrovna pár minut do konce pracovní doby, takže jsem si říkala, že to bude v pohodě a půjdu domů. V pohodě to nebylo, bolesti se ještě zvětšili, nemohla jsem se ani na rovnat, v bolestech jsem nějak skrčeně dolezla do koupelny a tam jsem se rozbrečela jak malá holka. Brečet bolestí se mi opravdu nestalo velmi velmi velmi dlouho … Najednou jsem pocítila velmi zvláštní pocit, kolem mého těla se rozprostřelo teplo, začalo mě to teplo jakoby oblíkat, jako kdyby na mě někdo dával teplý závoj, který mě celou přikryl. Největší vlna onoho tepla byla kolem zad a něžně šla k břichu, které jsme si držela. Narovnala jsem se a bylo úplně po bolesti. Jako když mávnete nějakým kouzelným proutkem , hůlkou a čáry máry fuk bolest nikde. Někdy, když Vás přestane něco bolet, tak ještě to pobolívá než to úplně zmizí. Tohle bylo okamžité.
To teplo, ten kontakt nebyl ničím jiným, než Andělskou pomocí. Ano Andělé nás uzdravují. Věřím, že máte hodně podobné zážitky jako já, kdy vám pomohli, kdy jste je slyšeli a vnímali celou svou bytostí.

Článek bude mít další pokračování :-) Těšíte se ... ?

Další připravované články do serie Andělská komunikace

- Andělská telepatie
- Andělské písmo ( Andělské runy, Andělská abeceda)
- Andělské pozdravy
- Andělská numerologie a zázraky ukryté v číslicích

a další ....
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama