Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Andělská komunikace - Andělé ve zvířecí a rostlinné říši

13. června 2016 v 16:37 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
O napojení na Anděly se píše celkem dost, ale dneska bych to chtěla vzít trochu netradičně. Na andělské bytosti nejsme napojený jen my lidé, ale Andělé fungují i v rostlinné a zvířecí říši. Nejen, že třeba psy a kočky a jiné velké zvířata dokáží se velmi snadno napojit na "světlo" tak ale i rostliny dokáží telepaticky komunikovat se světelnými bytostmi. Andělé pomáhají na různých vrstvách života.

Už jsem psala o Andělích mnoho, ale tohle je téma, které mě asi nikdy nepřestane bavit a hlavně je toho tolik. Však vy víte. Dneska bych chtěla přidat další článek do takové mé série o Andělech - Andělská komunikace - Napojení.
O napojení na Anděly se píše celkem dost, ale dneska bych to chtěla vzít trochu netradičně. Na andělské bytosti nejsme napojený jen my lidé, ale Andělé fungují i v rostlinné a zvířecí říši. Nejen, že třeba psy a kočky a jiné velké zvířata dokáží se velmi snadno napojit na "světlo" tak ale i rostliny dokáží telepaticky komunikovat se světelnými bytostmi. Andělé pomáhají na různých vrstvách života.


V přírodě můžeme světelné bytosti nazývat třeba vílami, i když víla samotná nepatří vysloveně k andělům, mají velmi podobný význam a to chránit, opatrovat, milovat, … Andělé jsou napojeny většinou velmi silně na přímé duchy lesa, na samotnou matku přírody Gayu. Vědí o všem co se v rostlinné a zvířecí říši stane.


Když nám třeba doma odejde náš milovaný zvířecí kamarád pejsek, kočka, morčátko, králíček, papoušek, potkánek a nebo třeba i rybička tak Andělé se vznášejí k nám na zem a pomáhají s odchodem zvířátka na druhou stranu. Nechtějí aby se báli a trápili, stejně jako to nechceme my. Pomáhají zvířátku spočinout v klidu a doprovází ho na druhou stranu.
Ta je však jiná, nesetkáme se tu s žádným převozníkem, ani branou, ano třeba nebeskou váhou, kde se váží lidské srdce … Jak známe z Egyptské mytologie. Zvířátka jdou rovnou do nanebevzetí. Nejprve se tu léčí, uzdravují svoje těla a i své dušičky. Ta svůj "krátký" život toho také hodně zkusili. Někdo méně někdo více. I zvířátka si mohou vybrat své duchovní úkoly. I když z největší části mají duše společné, jednotné a pudové své dané rase. Tzv. kolektivní. Ale to je jen věc instinktů. Jinak duši mají.

Inkarnují se také do dalších těl. V Budhismu se pravý, že zvířata mohou se inkarnovat do lidí, a lidí do zvířat a také do stromů, rostlin. Někde se říká, že člověk do člověka a zvíře do zvířete, rostlina do rostliny. Já si myslím, že ona pravda je tak na půl. Myslím si, aspoň co jsem takhle mnoho načetla, že ono projít musíme stejně veškerou říší. Jestli je to postupně od kamenů až po nadliskou rasu dejme tomu, je stejně nějak jedno. Projdeme tím stejně.
Zvířátka se inkarnují jen o něco rychleji než my, protože nejsou obtěžkaný hříchy, neduhy, nelpí, nepožadují, nejsou připoutáni ke hmotě jako my lidé. Takže jejich čištění je mnohem rychlejší. V samotném čištění jim pomáhají jejich ochránci, jejich andělé. Nemusejí mít ani křídla, přesto však patří do skupiny světelných bytostí, chránící duše. Zvířátka se na druhé straně ničeho nebojí, jsou klidná a vyrovnaná. Čekají na to, až se budou moci zase narodit. Někdy se narodí do milované rodiny a bohatým životem, někdy zase okusí život plný nástrah, ale za to zajímavější. Někteří zvířátka mohou i trpět. Ano je to velmi velmi zlé a kruté. Na druhou stranu oni nás učí lidskosti. Je to paradox, že? Že zvíře učí člověka lidskosti. Jak se chovat jako člověk, né jako zvíře. Některé trpící zvířátka mají toto vysloveně za úkol. Nebojte však, taková dušička zvířátka je ihned po smrti brána do "nebe" do zvířecího ráje a sama si vybere zda bude chtít pokračovat nebo ne. Většinou si zvolí stejnou volbu jako my. I když vědí, jak je život těžký jdou do toho stejně jako my. Nebojí se. I oni vědí, že mají své ochránce.I doma a na zahrádce květiny, rostliony a stromy cítí přímé napojení na světelné bytosti z z nebes.Ochraňují se navzájem.


Zvířata je vidí, slyší, vnímají, a my díky svým domácícm mazlíčkům je můžeme vnímat také. Zvířata nám propůjčují svůj zrak. Věřme jim a milujme je, ochraňujme je. Oni jsou tou čistou cestou, která vede k nebesům.

Dariya Iczkova 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 WaclawQ WaclawQ | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 12:53 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama