Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Žijeme v Matrixu a Bůh je mimozemšťan.

3. května 2016 v 16:20 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Jo čtete dobře a nemyslím si, že bych se zbláznila. Za tohle tvrzení by mně asi poslali ve středověku rovnou na hranice, teda kdyby znali pojem mimozemšťan a matrix. Každopádně myslím své tvrzení zcela vážně a nějak mi to i do všeho mého myšlení celkem zapadá. Mimozemštany známe každý, mohli bysme použít jakýkoli slovní termín pro bytosti z jiné dimenze, než v které žijeme my a víme, že to co žije nad námi, v hlubokém vesmíru je prostě mimozemšťan - mimo zem
Bůh i Ježíš byli nadpřirozené mimozemské postavy a o tom nepochybuji. Bůh byl stvořitelem a vytvořil tento fungující svět, vytvořil i jistý plán.Boží plán. Může se nám zdát, že jsme nesvobodný a že si s námi jeho božský plán jen krutě hraje, ale to není tak. My jsme se dobrovolně odpojili od systému, a zůstali tedy "svobodný" nazí už mimo vytvořený onen mýtický Ráj. Jedeme na sebe jak jsme chtěli sami. Matrix je termín slova podle sci-fi filmu z konce devadesátých let, který nám poukazuje na to, že žijeme jakýsi uměle vytvořený život a že pravý život a svoboda vlastně ani pořádně neexistuje. Všechno je do detailů udělané a dokonce i naše chování nějakým způsobem uměle funguje v umělém světě v kterém žijeme apo požití jedné z tabletek, který Morfeus dal Neovi se naráz ocitl ve skutečném světě, kde není ničím a nemá nic, má jen život bez pořádné budoucnosti, peněz, prestiže. Jen život uprostřed bych já řekla vlastně nicoty. To je Matrix, aspoň tak nějak se nám tvůrci filmu snažili vysvětlit život reálný a život v onom Matrixu uměle vytvořeném životě. Takže buď máš všechno a nějak funguješ jak máš, chodíš do práce a plodíš potomky a nebo nemáš vůbec nic , ani práci, ani prestiž .... Termín život v Matrixu se hodně převedl do esoterického smýšlení, a subkultury kyberpunku. Jak já ráda říkám, na každém šprochu pravdy trochu a když si to tak trochu rozumě poskládáme dává nám to prapodivnou, ale celkem hrůzostrašnou představu o našem bytí. Já bych to však tak černě neviděla.


Ano je Bůh - Vesmír - zdroj - jedna velká přenádherná substance tvořící částičky molekul, života, energie a všeho co svět dělá světem, včetně naší planety, sluneční soustavy, hvězd, ale i lidského tvoření a samotného myšlení. Bůh je stvořitel takže stvořil něco a tím jsme my a vše kolem. Nevěděl třeba věci do extrémních detailů jak se my lidé budem chovat, věděl však že naše skutky, naše činy mají akci reakci a nějaké frekvence, to všechno se prostě zapisuje automaticky do Akáši. je to taková vesmírná mega data banka - prostě obří božský hardisk, jen s tím rozdílem, že žádné formátování disku, by zde nebylo nic platné. Jakmile my uděláme nějaký krok, je prostě zapsán do naší budoucnosti. Když se naučíte tento základ, zjistíte totiž jednu fakt báječnou věc, že život ale vůbec není tak těžký žít, když se řídíme tzv. desaterem, v Novém zákoně už od prostili od deseti a nechali jen jedno. .... Miluj bližnýho svýho - Miluj. Protože, když miluješ neubližuješ, nepokradeš, nesesmilníš atd. Je to v podstatě takový božský manual hráče - herní postavy. Když se řídíš manuálem tak jsou ti hvězdy nakloněny, nesmíš sejít ze správné cesty.


Máme tu i samozřejmě nepřátelské postavy - bytosti proti kterým máme bojovat. Démonické postavy všeho druhu, zlý duchové, zlý skřeti , astrální larvy, paraziti, atd jo a jejich šéf je ďábel, to je hlavní postava všech tech špatností, ale tu nezničíme, a možná ani nesmíme zničit, udržuje tu bizardní rovnováhu dobra a zla. Protože bez zla by jsme nepoznali dobro a naopak. Je to takový opak Boha - něco jako jing a jang, velmi zjednodušeně řečeno. Proti démonům a d´blovi bojujeme v tomto vytvořeném světě psychicky a někdy dojde i na fyzický střet, ale aby se udržovala rovnobáha virtuálních světů tak oni nemaj co líst k nám a my k nim, aby bylo jasno.


Máme tu pak vytvořené Anděly, ty nám pomáhají, uzdravují a ochraňují, ochraňují všechny bytosti světa v tom tzv Matrixu, ale někdo k nim má bližší vztah, někdo menší, a někdo žádný, ale každý člověk, lidská bytost má ať chce či ne, řpiděleného svého ochránce v podobě strážného Anděla a také duchovního učitele - Průvodce. To se často může různě lišit někdo duchovního učitele - průvodce nalezne mimo naší žijící dimenci nalezneho v meditacích v Astrálu, snech a někdo ho nalezne zde na Zemi jako duvhovně vyspělou bytost, která Vám radí, ví co jak. Mimochodem co já vím, tak se často jedná o jakési vyvržence v našem světě, kdy měli na výběr buď zatracení a nebo šup s ním na Zemi a pomáhat a být misionář lidských bytostí a těžko říct co je horší, protože nejhorší je srážka z blbcem a jak všichni víme. Člověk je chytrý - lidi jsou blbý. Vyberte si. Naopak to pak jsou třeba už i vyspělé duše, které sem šli pomáhat dobrovolně a nebo mají mimozemské předky. To však už bych hodně předbýhala budoucí článek, který budu věnovat duchovním průvodcům.


Berme to jako, že život, který žijeme je opravdu vytvořený a my jsme jen postavy jakési hry, plánu, záměru, ale máme svobodnou vůli a můžeme se v tzv virtuální hře rozhodnout vždy svobodně. Můžeme dostávat znamení od Andělů, můžeme dostávat i signály od démonů. Zase záleží na nás jakou stezkou se vydáme. Máme dokonce univerzální stručný manuál v podobě desatera. Máme i super schopnosti! Svým myšlením měníme svět, kulisy a děj celého našeho příběhu. Čím víc myslíme pozitivně dobře, tím lépe plníme danou misi. Jenže to je právě ono krásné, my nemáme předurčený úkol jako takový. Nikde není psáno, ani v Karmě, že musíte přesně to a tak. My nemusíme, my můžeme. Je něco předefinované, ale v částech různých levelů našeho života různě měníme náš život a třeba od dokonalého k nedokonalému a nebo v tom lepším případě případě od nedokonalého k dokonalému. Je jen na nás jak se naše postava bude vytvářet.


Berme Matrix a Boha - Vesmír, to je jedno jak to řekneme, všichni víme oč tu běží, že je to opravdu mimozemského, krásného a fascinujícího. Bůh je mimozemšťan a předával svoje nadpřirozené dary myšlení nám všem. Bohužel postupem let od dávných civilizací jsme tak trochu sešli nějak z osy a plánu a místo tvoření - jsme začali ničit a myslíme si, že čím víc kolem toho zničíme, tak tím víc získáme. Pořád to říkám, lidi jsou fakt hloupí, každý člověk přeci ví, že když bude ničit abrát bude ničeno a bráno jemu a nebue nic ani pro něj ani pro ostatní.

Mimochodem chystám zajímavé články o tom, že egypťané stavěli pyramidy pro právě onu vesmírnou sílu a vibraci, a měli co dočinění právě z mimozemskou civilizací.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | 14. prosince 2016 v 5:23 | Reagovat

Ahoj máš pravdu, také to tak cítím. Škoda jen že 95 procent lidí se chová jako ovce, nic nevidím nic neslyším.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama