Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Romové a jejich magie

17. května 2016 v 12:50 | Český Tarot |  Magie
Zanechejme teď nějakých předsudků. všichni jsme boží děti a pocházíme z jednoho a všichni jsme všechno. Romové mají svou magii také. Cikánské ženy velmi často předpoívdali budoucnost z karet, kávy a rukou. Jejich věštby často byli říkány dost na tvrdo a nic nezaobalovali, prostě je řekli. Jestliže nějaká cikánka viděla v rukou ze kterých četla blízkou smrt řekla to okamžitě. Romové mají svou divokost a mají svůj zvláštní šarm.
Cikánská magie je stará a často si to předávali ženy dál mezi sebou. Uměly uhranout pohledem i slovem, ale málo kdo to z nich dělal. Romové jsou často velmi pověrčivý a neradi dělaj něco zlého druhým, bojí se, aby se jim to nevrátilo. Většinou takové uhranutí mohl zrušit sám uhranutý člověk tím, že konal dobrý skutek, což když bysme mluvili o české magii tak tak nic takového příliš není. Většinou kletby už zůstavali na dotyčném a jeho rodu. Češi jsou totiž velmi hrdý a egoistický národ, neradi odpouštějí. Tady to však ale nemělo moc společného z magií, ale spíše o vyřčeném slově či větě, která mohla mít ěnjaké špatné či dobré účinky. Já na kletby rodů moc nevěřím, ale setkala jsem se s pár případy, kdy opravdu jedna zlá věta od nepřejícího přinesla nějaké rodině smůlu, to ano. Jinak opravdu v klasicky prokletý rod nevěřím, věřím v těžkou karmu, věřím, že co člověkdělá s emu vrací a věřím na zakleté věci, talismany atd, které třeba v oné rodině jsou aniž by o tom měli zdání.

Cikánská magie a zvyky / s mnoha zvyky těmito podobnými se setkáte i v naší domácké kultůře

Zde Vám uvedu pár cikánských zvyků .... podotýkým cikánských né maďarských, maďaři ty měli zase spíše šamanistické vlohy, kdy uměly číst z kostí, střev, peří atd.

Magie olašských Romů - zde zajímavý článek


Magie a kouzla cikánů - Magie lásky

KAPKY KRVE Bodněte se čistou jehlou do pravého malíčku a tři kapky své krve přimíchejte do vína nebo destilátu, které potom nabídnete svému milovanému. Nebojte se, nic nepozná! Prý to funguje spolehlivě. V muži to vzbudí opravdový zájem o sblížení. Dejte si však pozor na své chování. Může se totiž stát, že vás po tomto obřadu bude čekat jen vášnivá noc a nic víc. Nebude-li vám však chybět pravá ženská diplomacie, můžete se brzo dopracovat až k vytouženému sňatku!

BOTY HO PŘIVEDOU V tomto kouzlení je třeba obratnosti i lstivosti. Je totiž nutné nenápadně "zcizit" boty svému vyhlédnutému idolu a nosit je na vlastních nohou po celých osm dní! Přitom je třeba stále myslet na onoho muže. To jistě půjde snadno zvláště těm ženám a dívkám, které mají nožky velikosti Popelky. Po osmi dnech se musíte opět vloudit do příbytku své lásky a boty mu vrátit. No a pak by se měly dít věci! Pokud si muž začarované boty obuje, neomylně ho přivedou před váš práh!

ČAROVNÉ JABLKO Kupte si hezké jablíčko a večer s ním ulehněte do postele. Položte si ovoce lásky na srdeční čakru, která je v místech, kde končí hrudní kost. Představujte si, jak se vaše láska přelévá do jablka. Vydržte s jablkem na hrudi nejméně deset minut. Tenhle rituál provádějte tři dny za sebou. Ve dne noste jablko u sebe v kapse. Po třech dnech vyhledejte svého vytouženého a nabídněte mu vitaminy. Pokud se muž s chutí do očarovaného jablka zakousne, máte vyhráno.

SLEPIČÍ PEŘÍ Tuto magii mohou směle provádět děvčata a dámy, které žijí na vesnici. Je totiž zapotřebí sehnat bílá slepičí pírka. Nejprve si ale musíte zjistit, který den v týdnu se váš vysněný idol narodil. Zda to bylo třeba pondělí nebo středa, sobota… V ten den pak seberete bílé pírko od slepice. Další týden uděláte totéž a třetí týden naposledy. Pak pírka přivážete na červenou šňůrku, pokud stojíte o vášeň, nebo na modrou, když se vám jedná o citovou stálost, bílá by vám měla přinést romantiku a fialová mimořádné zážitky. Šňůrku potom zavažte a peříčkový náhrdelník si pověste na krk. Nemělo by to trvat dlouho a váš idol vás určitě vyhledá.

JEHLA VE SVÍČE Opustil vás muž a vy si myslíte, že by se měl vrátit, chcete ho zpět? Pak je tu další kouzlo. Tentokrát budete potřebovat novou bílou svíčku a ostrou jehlu. Probodněte knot svíčky jehlou a pak svíčku zapalte. Zadívejte se do plamene a dejte se do zaříkávání: "Ohnivá jehlo, pronikni do jeho myšlení, ať jeho myšlenky putují ke mně, ať po mně znovu začne toužit, ať se mi vrátí." Toto kouzelné zaříkadlo opakujte, dokud knot neuhoří a jehla z něj nevypadne.

OBNOVENÍ VÁŠNĚ Obvykle po dvou letech vztahu začne vytrácet vášeň. Už to není, co bývalo. I tomuto problému se dá pomoci magickou cestou. Sežeňte si mořskou mušli, ve které, když ji přiložíte k uchu, je slyšet šumění moře. Položte mušli na místo, kde ji budete mít stále na očích, a promítejte si v mysli své milostné touhy. Nic nezkazíte, když svá přání do mušle i pošeptáte. Po týdnu umístěte mušli pod postel, na které spí váš drahý. Vášeň by měla vzplanout jako pochodeň!

ZAUZLOVANÉ PONOŽKY Opustil vás, moc vás nevyhledává? Musíte se k němu nechat pozvat na návštěvu. Když nebude dávat pozor, tak mu seberte ponožku (nebo obě), která ale není vypraná. Vezměte si lup domů, zapalte červenou svíčku a začněte dělat na ponožce uzel. Přitom říkejte: "Tak, jak vážu tento uzel, tak svazuji i naši lásku." Pak ponožku hoďte třeba do skříně a čekejte. Pokud neukořistíte ponožku, můžete totéž udělat s košilí. Do 14 dnů by se měl váš milý objevit a začne za vámi chodit a toužit po vás. Sám sebe se bude ptát, co ho k vám pořád táhne. SVÁZANÉ VLASY Chcete, aby za vám váš vyvolený běhal jako pejsek? Chcete, aby přelézal vysoké ploty jen proto, aby vás mohl spatřit a být s vámi? Potom si ze spánku odstřihněte pár vlasů a svažte je do kroužku červenou nitkou. Vyrobené dílko potom nenápadně vsuňte do náprsní kapsičky jeho košile nebo bundy, kterou nejčastěji nosí. A budou se dít věci! Dokud vlasy budou držet v kroužku, nebude mít váš milý klid a nebude chtít bez vás žít! Nutno ještě dodat: Než začnete s kouzlením, vyberte si vždy pouze jedno kouzlo a pokud nezabere, tak to další zkuste nejdříve za tři týdny! Pamatujte, že tuto magii nesmíte používat k pomstě nebo třeba v tomto duchu -když jsi mě nechtěl, tak teď za mnou běhej, ale já už se na tebe ani nepodívám. Vyvarujte se také toho, chtít očarovat ženaté nebo šťastně zadané muže, protože na utrpení jejich partnerek si své štěstí nikdy nevybudujet

Smrt - zvyk spojený se smrtí kdysi dávno když si lidé hroby museli kopat sami Vznikl jeden Cikánský zvyk týkající se tohoto tématu Cikáni věřili tedy ještě věří že Ti kteří jdou kopat hrob jsou v ohrožení života věří že smrt číhá všude a že je anděl smrti zaklel zlou kledbou ta kledba je v tomto znění Když smrt si vezme cikána tak hrob musí jít kopat tři však jeden stoho živí nevíjde vysvětlim cikáni měli ve zvyku že hrob musí jít kopat tři a prý že ten koho požádají jako třetího aby šel ten hrob kopat snima tak toho si do roka a do dne vezme ta osoba které ten hrob patří každopádně Z vlastní skušenosti vím že je natom částečně pravda Kdysi dávno když jsem byla ještě malá tak mi zemřel strýc v osadě tak vypuklo velké pozdvižení neboť byli vůdcem Cikánské osady vybráni dva A třetí byl můj Nevlastní bratr Pamatuji si že když šli ten hrob kopat tak matka plakala a prosila boha o odpuštění prosila aby ušetřil jeho duši bohužel však rok nato měl bratr tragickou nehodu namístě zemřel tento nekonečný řetězec skončil až když jsme odešli z osady a začli žít normální život

Zrcadlo - Cikánské zvyky jsou již po staletí dosti spojené ze smrtí já jich tu pár u vedu například zakrývání zrcadel vždy když někdo v cikánské rodině zemře tak cikáni všechna zrcadla a vokna zakryjí černými látkami proč to dělají?? dělají to kvůli Mulu (mulo=nemrtví) cikáni totiš věří že pomocí zrcadel se mulo může ukázat proto každý skleněný povrch především zrcadla zakrývají nedělají to proto že by se báli dělají to proto že ten komu se mulo ukáže stratí do roka dalšího člena rodiny nebo se stane nějaká tragédie mulo skrátka neznamená nic dobrého

Pomsta - Toto kouzlo slouží pro pomstu však varovat vás musí nikdy nevíte jaké to bude mít následky!! Kouzlo Nechť jen bolest a utrpení znáš Zlou kletbou tě zaklínám ať duchy všech cikánek teď kolem sebe mám osud tvuj já teĎ beru do hrsti a sním duši tvou teď házím do temné propasti

zde další pěkný zajímavý článek o romské magii Cikánská magie

Zaujalo mně zde

Jinak doporučuji ttyo cikánské karty s nima se mi věští velmi pěkně, hrozně dobře padnou do ruky, což je důležité a také dobře vypovídají. Ttyo karty si opravdu i hned napojí na člověka a nemusíte si an ně dlouho zvykat.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liliane Liliane | E-mail | 30. ledna 2018 v 12:28 | Reagovat

Byl jsem velmi zmatený, když můj milenec, který jsem si vzal před 11 lety, mi řekl, že potřebuje rozvod jen proto, že se zamilovala do chlapce, se kterou se setkala v bance, vzala všechny své věci a odešla z domu, i když jsem se jí jít, ale trvala a odešla. Nebylo to pro mě vůbec snadné, protože jsem měla bolesti a nemohla jít do práce, ani jíst, udělala jsem mnoho výzkumů na internetu, když jsem narazil na některé krásné svědectví, které sdílely doktor Isikolo, takže jsem se s ním rychle spojil a řekla mu můj příběh, nikdy jsem nevěděla, že doktor Isikolo by mohl být tak milý, řekl mi, že se můj milovník vrátí ke mně do 24 hodin a každá věc se stala právě tak, jak řekl a pak jsem dospěl k závěru, že jsem našel Boha na Zemi a budu nadále svědčit o něm až do Krista přijde. Můžu ho kontaktovat, pokud u potřebuje nějakou pomoc: [isikolosolutionhome@gmail.com] Nebo ho zavolat přímo na +2348133261196. děkuji moc za doktora Isikolo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama