Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Kniha Dariyi Iczkové - 30 let

16. května 2016 v 23:13 | Český Tarot |  Něco o mně a tomto blogu
Kniha s názvem 30 let je jakou si sondou do dětské dušičky citlivého malého děvčátka, které má různé vize, vidá Anděly, ale i duše zemřelých. Je to autobiografický příběh o tom, jaké je to se vyrovnávat a naučit se žít s darem, který člověk špatně snáší a nezapadá do společnosti. Do společnosti spolužáků a okolí. Vyprávím v knize svůj příběh pro všechny, aby se nebáli žít a přijali sebe tací jaký opravdu jsou. Nejsem jediná bytost na světě, která silně vnímá energie. Jen, když jste s tím sám, hodně Vás to izoluje. Narodila jsem se v roce 1979 v prosinci. Moje děství byli raná devadesátá léta, zažila jsem ještě komunismus a věřte mi, že tam nebyl prostor pro nadpřirozeno. Nějaké názvy křištálové, indigové děti neexistovalo, měla jsem nálepku totální magor. Svojí knihou Vám chci přiblížit obyčejně neobyčejný život jedné holčičky, která před pravdou co má v srdci utíkala bez mála 30 let. Zjistila jsem, že už dál nemohu žít s pravdou ve svém srdci a být a dělat ze sebe něco co nejsem. .... Buďte prosím sami sebou, neschovávejte se za svá srdce a svá myšlení.
Vážený a milý přátelé tak konečně se to trochu začíná hýbat, ale nechci to časově předběhnout (víte jak se věci mají, čas je občas proti nám). Připravuje se do oběhu moje kniha, která nejprve výjde jako e-book a ten bude zdarma pro Vás všechny.


Dnes se už žít nebojím. Nebojte se ani Vy.

Kniha se jmenuje 30 let - Je to v podstatě můj autobiografický příběh mím životem a tím jak jsem se prala se všemi těmi svými stíny, vizemi, vídání duchů, duší, Andělů a jak to poznamenává dětskou malou dušičku.

Připravuje se: Zatím vznikají první návrhy ilustrací do knižní předlohy mého díla s názvem 30 let. Kniha biograficky vypráví můj příběh. Příběh malého nevinného děvčátka co žije v dětském temném světě utrpení, hrubého zacházení, osamocení a se svými vizemi a jistými nadpřirozenými schopnostmi vnímat energie, vidět do budoucnosti atd. Kruté zacházení s nevinou dětskou dušičkou deformuje povahu malého dítěte. Malá holčička si přeje už ve svých osmi letech aby usnula a už se neprobudila, utíká stále víc od světa kterému mu nerozumí více a více do svého vlastního světa. Když vyroste neumí příliš žít, hledá útěchu tam, kde není. Vize, prorocké sny nezmizeli ani v dospělosti. Alkohol, útěky z domova, všude to s ní je. Jediné co bude muset se naučit s tím žít. Vztahy a lásky ani tam jí život nevychází. Dokáže to? Kdo jí ukáže směr jak žít a nebát se stínů. Kniha 30 let je inspirativním příběhem jedné malé holčičky, která přes svůj dar vidění velmi trpěla.Nakonec to co jí nejvíce trápilo jí vyneslo zázračnou kariéru, štěstí, úspěch, poznání, sílu a uznání. Naučila se žít. Kniha je jakým si posláním, aby se lidé nevzdávali i když můžou trpět. Plán duše je totiž velkolepí a vzdát se jej je nesmírná škoda.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | 17. května 2016 v 7:42 | Reagovat

JSEM ZVĚDAVÁ A TĚŠÍM SE NA KNÍŽKU .:-)Jitka

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 17. května 2016 v 22:37 | Reagovat

Já se taky těším, až to bude zamnou, je na tom mnoho mnoho práce ještě ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama