Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Karmické vztahy - Nikdy neříkej nikdy

22. května 2016 v 11:43 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Znáte to, hodně z nás si určitě již v životě prošlo nebo stále prochází nějakým karmickým vztahem a to nemusí se vždy jednat pouze o partnerské vztahy mezi životními partnery - muž - žena. Tyto karmické vztahy můžou a jsou i mezi pracovními vztahy, dokonce sousedskými, ale i co se týče tak zasahují dokonce i do vztahů přírody.


Karmické vztahy nejsou dobré ani špatné, ale záleží z jakého úhlu pohledu se na to díváme. Jsou zničující, spalující, plné emocí, nevyřčených slov, ústrků, boje, kalkulace, rivality, ponížení, síly, rozdání se pro druhého atd. Jsou to jedny z nejemotivnějších vztahů prožitků vůbec. Díky karmickým vztahům v sobě nalezneme nezdolného ducha bojovat, proti či pro druhého. Ničí nás a zároveň je ale vyhledáváme. Jsou tedy dobré nebo špatné?No jsou nebezpečné nám i druhým, máme v sobě pocit, že je neustojíme, přesto se do nich často vracíme. Zde nefunguje zdravý rozum, zde funguje jen srdce a to z obou hledisek pole lásky i nenávisti a často zároveň. Jsou to nezdravé vztahy, ale já v nich vidím obrovský potencionál sebekázně, kde se od druhého máme co učit. Nezavrhovala bych je. Něco jiného je pokuď v partnerství se objevuje fyzické násilí, týrání či jiné lidské omezování nebo výhružky a manipulace. S manipulací se však setkáváme hodně ve vztahu a kdo manipuluje s druhým nemusí být i hned brán jako násilný člověk, může se jednat o velmi citového člověka, který jen něco nechce ztratit a neumí reagovat jinak než manipulací, zde bysme se však museli dostat k jádru samotného manipulátora. Máme totiž manipulaci a manipulaci. Jestliže člověk manipuluje s druhým od samého počátku a dělá to jen čistě ze sobeckého hlediska, ale bráno v potaz, že to prostě jinak neumí, neměl šanci se to naučit a sám si je často sám vědom, že to dělá špatně ... pak je ještě manipulátor, který ví moc dobře co dělá, a nechce s tím přestat, hledá v tom a nachází oběť, radost ublížit atd. To je ale zase na jiné téma a hodně dlouhé. Každopádně každý vztah prošel nějakou manipulací a je to hodně i o společnosti v jaké žijeme. Manipuluje se s námi totiž od dětství. - až to sníš, tak, až budeš mít samé jedničky tak, Jsou na nás kladeny od mala věci, které jdou v rozporu s našim myšlením a jsme v koutě už jako malé děti. Většinou manipulátoři nemusí být vysloveně špatný lidé, ale nenaučili se prostě sami říkat ne. Byli vždy většinou v roli toho slabšího a v domnění, že něco, někoho ztratí, zkoušejí stejné praktiky, které fungovali u nich, kde rodiče, škola, společnost s nimi manipulovala, aby z nich jejich dušiček dostali to či ono a je jedno či dobré nebo špatné. Takže tyto lidi zkouší stejnými, někdy i horšími praktiky dosáhnout toho na co si myslí, že mají právo. Jedno souvisí s druhým. Každý jsme někdy s někým manipulovali a děláme to i svýcm dětem a neuvědomujeme si, jaké následky to může i mít.


Takže manipulace je vždy špatná. U někoho však může být vysloveně chorobná a to je pak průšvich a od takového vztahu bych se asi určitě držela zpátky. Na druhou stranu já jsem věčný optimista a věřím, že se každý z nás může změnit, když opravdu sám v sobě bude chtít. V to opravdu věřím.

Karmické vztahy často vznikají vyřčenými, či právě nevyřčenými větami, působením tlaku duše. Ty budeš patřit mně a nikomu jinému. Žádná jiná tě mít nikdy nebude. Ve vzteku často řekneme mnoho věcí. Jenže někdy tyto naše věty, myšlenky jsou tak emočně silné, že se tu opravdu vryjí, vše se totiž zapíše do Akáši. Následovně s příchodem reinkarnované duše toto s námi vstupuje zpět do života. Někdy v tom jsou, ale životní úkoly, které se zde máme naučit. Pochopení, strach s odmítnutí, strach ze samoty atd

Pokuď někdo si teď říká, že s tím druhým by už nikdy v životě nechtěl být ani po smrti, tím snadněji jej prudí k životu v novém inkarnačním světě. Takže zde platí zlaté pravidlo, nikdy neříkej nikdy. Funguje to na Zákonu přitažlivosti. Často se jedná o různé formy odplaty, neopětované lásky. někoho hrozně moc chcete, vaše duše se táhne za touto osobou i do dalších životů a vždy se míjíte. On má někoho, když vy jste právě solo a naopak. Pak zase jsou karmické páry, kdy ani jeden není schopen toho druhého opustit a rozchází se a znova přichází. Občas vyzkoušejí nějaký ten jiný vztah, flirt a přesto znovu z nějakého důvodu se k sobě po čase vrátí. Nedokážou opustit, zapomenout, nechat plavat. Tyhle vztahy bych řekla, že jsou velmi silné, zhoubné, většinou se vždy jedná o provázání duší, kde jeden či druhý něco dluží. Myslím tím často slovně, duševně. Někdy stačí ono jedno slovo a je po všem a duše se konečně usmíří, a dojdou do klidové fáze. Ve většině případů i když řeknete to kouzelné slůvko, která ta osoba vlastně chtěla od druhého slyšet. Může to být omluva, nebo slovo miluji tě, jenže to je slovo čin a reakce. Často ta duše potřebuje slyšet v tu pravou danou chvilku, kterou vlastně vy za celou dobu svého soužití s druhým jste nenašli. I když se omluvíte tisíckrát nebo řeknete milujitě stokrát za den, ta duše pro svůj klid to potřebuje slyšet, říct, v jeden daný okamžik. A ten okamžik příjde jednou za život a vy ho můžete takhle donekonečna míjet. Nepoznáte to a můžete si tisíckrát říkat, ale vždyť já se už za vše omluvil. Jenže ona omluva je omluva a někdy opravdu v danou chvíli se trochu mine účinkem. Musíte vlastně jakoby najít stejný bod času teď kdy se to stalo i předtím. Najednou je po všem, nečekaně a okamžitě, až Vám je možná i líto, že už mezi sebou nesoutěžíte, není tam rivalita a nenaháníte se. Tuhle danou situaci můžete hledat bohužel po celá léta a je to sebezničující. Přitom je to maličkost. Právě proto říkám lidem, nelpěte na omluvě a na pochopení druhého. Zakládáte akorát na tom, abyste se znova setkali a prožívali hořké chvíle ve vztahu, které vás ničí, deformují. Karmický vztah je opravdu pro dobrodruhy totiž. Je to jako hledat jehlu v kupce sena. Když jej najdete je to velké zvolání Heuréka!!! .... Je to nádherný pocit, ale i pocit najednou zvláštní samoty, osamělosti. Najednou jste sami.


My lidi často tvoříme karmické vztahy s čistého egoismu. On se mi prostě neomluvil. On to prostě nepochopil. On mi ublížil. Když né on, tak já .... Často jde o mstu a odplatu za nějakou vinu, chybu a hřích. Buďme však pokorný, kdo kdy neudělal chybu, kdo kdy z nás neublížil. My nejsme svatý. Jsme lidi a jsme hříšný lidi. Tak to je. Někdy se jedná i o válečné vztahy, nebo majetkové procesy z minulých životů. jednou pro vždy lidi prosím Vás, ať už vaše situace byla či je sebetěžší a třeba právě kvůli chybě toho druhého, nemstěte se, prostě odpusťtě. nemá cenu si tyto věci, nenávist, bolest a smutek brát do hrobu. Nebudete šťastný ani když tuto zem opustíte a věřte mi nebudete šťastni a naplněni, ani když budete mít příležitost se v nových životech nebo skrze nějakou jinou lidskou duši pomstít. Prosťě odpusťte. nekažte sobě ani druhým život tím, že máte pocit, že se druhému nedostalo za dosti učinění.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama