Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Karma, Boží ruka zákona aneb když Vesmír trestá část 1

12. května 2016 v 11:00 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Karma, Vesmír, Bůh a Výšší zákony nikdy "netrestají" neboť je to pouze reakce na to, co jsme činili. Příčina a následek, akce reakce. Na druhou stranu se né nadarmo říká, Boží mlýny melou pomalu a jistě. Tak, kde tedy je pravda a jak tedy funguje karma.


Tohle asi není tak úplně lehké vysvětlit, a už vůbec né třeba lidem, kteří se v duchovnu nevyskytují, nebo nejsou moc dlouho zasvěcený Vesmírem, osvícený Bohem. Každopádně jestli bude číst tyto řádky nějaký zarytý ateista, kterým jsem já byla taky, a nebo to bude číst někdo, kdo cítí nějakou vinu, či tíhu, nebo má pocit, že se mu svět sype na hlavu, třeba mu to nějak pomůže, ...Já jsem teda už psala o tom jak to lze vše zvrátit, ale některé témata či články jsou celkem žádané a tak vím, že opakování je matka moudrosti.

Když se to kazí tak se to kazí ( použila bych jak se to lidově říká, ale ... )

Ano tak tenhle lavinový efekt známe snad všichni, a nesouvisí tedy jen s karmou, ale hlavně obecně z Vesmírným zákonem Zákonem přitažlivosti. Když Vám nefunguje budík a třeba zaspíte, zaručeně Vám ještě ujede autobus přímo před nosem, půjdete z práce a začne pršet jak z konve atd. A to zrovna velmi zjemňuji. Prostě když se něco kazí tak se to pokazí a nebo známe takové to, když nám odejde spotřebič, odejdou ještě další dvě věci, říká se do třetice všeho nejhoršího.

Jak to ale je s těmi Božími tresty. Opravdu Bůh trestá hříšníky. No není to lehké odpovědět, ano a ne, ale rozhodně se to neděje jen tak, takže je spíše vhodnější dotaz proč a za co a jak s toho ven. Karma je často vnímaná velmi mylným pojmem trest. Není to trest. Každý však může toto nazývat a vnímat jinak. Jednoduší by bylo se řídit pravidlem Miluj bližnýho, .... a nemuseli byste se pak ptát na karmu. Jenže my nejsme Andělé, ale lidi a my v tomto hmotném světě podleháme a chyby děláme.

Když trestá Bůh .... Karma, Vesmír ...

Uvedu Vám příklad .... Jeden z mnoha, může se to samozřejmě různit.

Karma sebevraha - Tak třeba člověk, který nezvládne svou situaci, těžkou situaci a podlehne smutku, depresím, tlaku, ztráta partnera, rozchod, smrt někoho blízkého ... říká se často, že takový sebevrah končí v pekle a nebo že už se znova nenarodí, že bude čekat na svoje nové já, kdy bude moc se inkarnovat mnoho tisíc let, atd, že bude zatracen atd.

Zase záleží opět na závažnosti celé situace, ale obecně ano sebevrah končí v tzv limbu a tam se může a bude odehrávat jeho peklo, pekelný souboj v jeho nitru. Budou za ním však stát andělé, duchovní průvodci a budou se mu snažit pomoc. Budou tam, i ale ztracené duše, které nemají klid, pouze proto, že neovládají Ego ani po smrti, lidé co lpěli na majetku, nebo nějakých osobách, tyrani, vrazi atd. Jsou to všechno duše co prostě na dobře míněné rady ve hmotném světě moc nedbali a teď setrvávají mezi sebe samím, což jsou jejich výčitky ( člověk sobě je největším soudcem), jsou tam se svými vinami, se svými bolestmi, traumaty, se svou zlobou na někoho a toto všechno jim brání, aby dostali nové tělo, aby mohli jít do Nanebevzetí a mohli se tam vyléčit a třeba inkarnovat. Tyto zbloudilé duše právě můžeme potkávat v astrálu. Proto až tak nedoporučuji astrální cestování jen z dětského rozmaru, vyzkoušet si něco dobrodružného. Tyto duše se rádi přivtělí na Vaše tělo a chtějí a berou Vám veškerou energii. některé tyto duše se stávají duchy, stíny, poltrgeisti atd.


Sebevrah v tzv limbu bude samozřejmě jak sám určí, pořád i tam na druhé straně máme svobodnou vůli. Dostane později tělo, ale je velmi pravděpodobné, že může dostat tělo handicapovaného člověka. Teď ale nemyslím handicapovaného od narození, ale spíše tak, že pokuď si nevážil svého těla, karma mu ukáže to, proč si těla měl vážit a ukážemu to ano, třeba i tím nejtvrdším zásahem, že třeba se mu stane těžký úraz a on zůstane nechodícím ... třeba. Je to jen velmi jednoduše řečené, je to složitější, ale takhle maličko jen k pochopení dané situace.

Budete se někomu vysmívat, že vypadá tak a tak, že nemá to či ono, můžete přijít k takovému úrazu, zranění že budete po celý zbytek svého života třeba silně znetvořený. Obličej, aby jste se viděli a vše pěkně tvrdě na sobě den za dnem ve společnosti lidí pociťovali. Opět uvádím, né všechno úplně takto do puntíku je, protože my si tu realitu kolem tvoříme sami a tak různě měníme a děláme věci jinak, ale jen o něco málo. Osudu a karmě jako takové opravdu neutečete. Jsou to jen příklady. Bohužel velmi reálné. Zdá se Vám to šílené a kruté, říkáte si, že Bůh je sadista a karma ta největší svi...ě na světě? Omyl. Oni jsou pouze takovým prostředníkem toho co jste si nadrobili,

Skrze utrpení dojdeš k poznání

Když někoho zabijete, někdo zabije Vás. Když někoho opustíte, on opustí Vás. Nejde tu nějak o pocit viny, který pak máme, když si začneme věci uvědomovat, ale jde o ono prožití. Až prožijeme vlastně daný osud onoho člověka, oné duše, které jsme svým bezcitným chováním ublížili tak jak činíme druhým to se nám vrací a to ve všech směrech. Pokuď jsme někoho ponižovali třeba ve vztahu, že je troska, že je pijavice, že nic nedokázal, že je k ničemu, že to a to .... co myslíte, že se stane takovému člověku, co tohle dělal někomu, kdo ho silně miloval, bez ohledu na to, zda dřív ona "oběť " něco dříve udělala .... je to v podstatě takový kolotoč. Dokuď si neodžijeme jakési utrpení toho druhého, pocitové utrpení to je pro nás, karma tomu říká Boží ruka, Vyšší zákony. Jinak zase poznamenám. Nemáme být viníky ani obětmi, ale pro nás materiální svět zde tomu tak je. Píšu to jen, aby zde nedocházelo ke slovíčkaření. A zase jak dlouho v tomto budem je náš problém a nejhorší je, když pak tyto věci nabalujeme ještě na druhé a snažíme se je očernit a vlastně ukázat prstem, za to můžeš ty .... S tím to člověkem, kterého jsem uvedla v příklad, to nedopadne dobře a nedopadne to dobře s nikým , kdo podobné vzorce chování má a dělá ostatním a nejen ve vztahu, ve všech rovinách života. Takový to člověk bude pak sám ponížen, takový to člověk sám bude tedy tou troskou a pijavicí v očích jiných a právě v tech, které třeba tato osoba miluje. Jde o prožití stejného. O pochopení celé záležitosti. Samozřejmě že my se bráníme a čím více se bráníme a můžu říkat klientům nechte to proplout, plno lidí zazmatkuje a udělá v afektu právě onoho božího zásahu ještě horší věci a přileje tím akorát olej do ohně.


Sám Buddha řekl utrpením dojdeš k poznání. Není to kruté, je to pravdivé a poučné. Ano jen skrze prožitky i ty nejbolestnější teprve můžeme vidět to jak a co jsme komu napáchali za vnitřní bolesti. Jestli si někdo myslí, že může někomu upírat, brát, ponižovat a ubližovat ať už vědomě či ne, čeká ho prostě to, co si nadrobil. Kdo jinému jámu kope sám do ní padá.

Proč to trvá tak dlouho. Spouštěč osudu zapnut

říkáte si třeba, že jste až tak někomu neublížili a že to třeba trvá moc dlouho ono utrpení, ona karma - trest. Jste si opravdu tak jistí, že je to dlouho? Uvědomte si, že třeba to není jen jedna osoba, které jste ublížili a teď nemluvě o tom, že to jsou třeba celé zástupy duší lidí, kterým jste kdy co udělali. Kdo je bez viny nechť hodí kamenem první. ....

Takže zde by se dalo říct, že se spouští tzv řetězová reakce a to je to, když se to kazí tak se to kazí, začne působit Zákon přitažlivosti a tento zákon reaguje na vibrace. Něco bylo započato a už se to veze a navaluje jako sněhová koule. Máte pak pocit, že se všichni a všechno proti Vám spiklo. No dostalo se prostě onoho signálu, který řekl, budiž spuštěno. Ten spouštěč jste však udělali Vy sami. Když někomu ubližujete třeba ve vztahu tři roky, nedostanete to naservírováno okamžitě, to ani nejde, ale často se to započne tím, když sami dáte takové to poslední třešínka na dortu. Pak se to spustí. energie nabalená zlostí a bolestí toho druhého či přímo kolikrát ta Vaše sehraje zásadní roli v tomto nezvratném stavu událostí.

A i když se budete snažit s toho utéct tak se Vám to nepodaří. A ani to není vhodné. Co jste si nadrobili to si s papinkejte. Navíc nic netrvá věčně a i když se Vám to může zdát, že to nemáte pod kontrolou vy, ale osud tak jste na omylu. Vy právě toto vše řídíte. Problém spíš nastává jak s toho ven. Někdo trpí třeba 30 let, to jsou šílená čísla, že ano. a Kord, když třeba je to opravdu karmický problém, o kterým Vy nemáte páru a dějí se Vám utrpení celý váš život a vy víte sami za sebe, že jste přeci nic tak hrozného tady v životě neprovedli. Tady bych doporučovala regresi, hypnozu cokoliv co by Vám mohlo pomoct najít onen bod spouštěče. Vždy radím lidem. Jestli chceš dojít ke konci vrať se na samotný start. Mnoho lidí si to pojme po svém a nechce začínat něco co začalo a chce to mít už u cíle u konce pomalu na lusknutí prstů. Proč by se člověk měl vracet? No je to hledání stop, dané indicie, které jste neviděli záměrně a nebo neviděli jen během daných událostí a jestli potřebujete něco najít po té cestě, která vede k vám a má vést k cíli, protože na ní stojíte vy sami, vše ostatní jsou kulisy, tak se vrátit musíte a musíte hledat ony drobečky na cestě. Musíte jít jakoby opačně. Obraťte si ty slova Začátek je Cíl. Cíl je začátek ... až dojdete k cíli započne něco nového. To, ale na té cestě vašeho života musíte hledat vy sami. Mnoho lidí na této cestě má právě tendenci obviňovat a hledat chybu v druhých, ve společnosti, v rodině v bývalých partnerských vztazích atd. Jenže to jak a co se Vám dělo jste si nastavili sami. Ano máte právo se zlobit, to je srpávná reakce. Nemáte však právo zlobu přenášet na druhé. Vím lehce se to řekne a hůře dělá. Vím to. Nebyla jsem jiná. Člověk si tím prostě projít musí a může to trvat několik desítek let, kdy je možné, že to třeba i vzdá v tech nejhorších stavech. Příkladem toho je, když nešťastný člověk, kterému se vše podle něko kazí, nic se mu nedaří spáchá další a další zloby na druhých. Tím s toho kruhu opravdu neodejtete nikdy.

Karma spíše učí, ano je to bolestný proces, ale vy si nemáte pamatovat bolest ale máte najít v dané věci klíč kam Vás přenesla a co jste získali a co jste ztratili, když najdete to co jste ztratili, potřebujete sebe najít či něco atd nebo si uvědomíte, že to co pro Vás bylo špatné a bolestné vám zase až tak nevadilo a pomohlo vám to atd atd. Každý si doplňte co potřebujete. Nejhůře na tom jsou karmické vztahy, tam je ten tah duše velmi silný, svírající, milujete a nenávidíte zároveň a tyto dvě silné emoce se vmíchají a jste závislý na těchto věcech, vadí vám to nevadí vám to chcete nechcete a pořád se motáte v jedné věci. Přitom hlavní problém není ani tak v partnerovi, ale ve Vás samotných.


Jak z toho ven - Může se to zdát nemožné, protože některé životní útrapy jsou tak zničující, že se už bojíme cokoliv udělat, aby jsme si neřekli abych si nekazil Karmu. O tomto ale není. Chybami se člověk prostě učí a mohli byste najít nespočet slovních obratů, které nám dokazují, že nic není nakonec tak hrozné. Problém je v nás a to zase dosvědčuje to, že jak říkám My lidé nejsme žádná monstra, jediné co chceme je mít lásku. Problém je naše Ego. Lásku si pleteme jako holinky a hodinky. Každopádně naše srdce jsou osamělá toužící a hladová po lásce a souznění. Často když najdeme lásku tak si jí nevážíme, nevidíme, obviňujeme toho druhého, za to a to, chceme pro sebe něco lepšího a přitom jsme si do života vtáhli jen to a toho, koho jsme nakonec opravdu potřebovali, buď za naší cestou růstu ducha a nebo jako životně důležitého partnera. Klientům říkám jednu věc, že za lásku by se mělo bojovat. Musí se uvážit ale stádia věcí, proč s tím druhým být nechceme a co se tam ve skutečnosti děje. Pokuď Vás partner bije a týrá tak asi není o čem se víc bavit a volba je jasná. Jestliže je problém v komunikaci, nebo v nevyléčených bolestech většinou se to ještě někde zachránit. Říkám situace je u každého jiná. Někdy veškeré rány hojí právě čas, někdy ani čas všechno nevyléčí a musí přijít smíření a to je možná ten nejdelší a nejbolestnější stav uzdravení. Proto mnozí po zklamání v lásce pak volí volbu být sám. Je to logické, ale špatné. To Vás od problému nevyléčí, spíše Vás nakonec stáhne do propasti a ještě většího osobního problému. Touhu po lásce tím totiž ještě víc dvojnásobíte a když jí nemáte a sami si jí upíráte, budete žít v bolesti ještě větší než kdyby jste šli dál i za tu cenu, že někde se zase spálíte nebo že vás život hodí do situací zpět abyste si je odžili a pochopili. To je někdy takové to vztahové karmické propojení párů, kteří od sebe stále odcházejí a zase přicházejí. Dokuď se nenaučí nějaké dané věci, kterou jeden či druhý či oba si mají vzájemně dát tak je to bude tam házet stále dokola.


Jestliže Vám dával vztah právě tento pocit, tak vztah byl správně. Pokuď Vám toto vztah nedával udělali jste dobře, že jste šli tento pocit hledat jinám.
Pokračování příště .... Dariya Iczkova


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Renata Renata | E-mail | 12. května 2016 v 12:21 | Reagovat

moc  krásně  napsaný  ,  poučný .  Děkuji :-)

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 12. května 2016 v 17:04 | Reagovat

;-) Já děkuji

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama