Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak se naučit vzývat Anděly ...

24. května 2016 v 19:58 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Na základě vaší okamžité situace budete nasměrováni k určitým strážcům Nebes - Andělům. Pokud je budete vzývat s prosbou, aby vám pomohli s konkrétním problémem ve vašem životě, budete postupni cítit jejich energii. Vše je o praxi a cvičení. Někdo cítí tyto energie, bytosti dobré či špatné citlivěji, než by třeba sám chtěl. Což jsem asi já. Od raného dětství se umím velmi snadno napojit, ale i k těm negativním.
Cvičte, učte se. Naučíte se to. Každý však napojení cití jinak a neexistuje dané pravidlo jaký pocit je ten správný. Všechny jsou správné, někdo cití vibrování v těle v podpříšku, tlak či takový jakoby šál kolem hlavy, že mu někdo uvazuje, někdo to citít vibrací v nohách, někdo teplým pohlazením přes páteř nejčastěji oblast ledvin atd atd. Naučte se rozeznávat tyto pocity.

Pokaždé když budete se napojovat na Anděly mělo by to být z čisté lásky, přímo ze srdce, ale to určitě nemusím připomínat.

- Už jen vyslovení jejich jména Vaším srdcem je modlitba a vzývání
- Jestliže Vaše prosba pochází z vašeho vnitřku srdce, touhy, emoce, bolesti, žalu reagují neuvěřitelně rychle.

Můžete to třeba zkusit následovně jednoduchým cvičením.

- Zavřete oči, přemýšlejte nad daným problémem tak, aby jste tuto záležitost mohli vidět jako obraz ve Vaší mysli (vizualizace je velmi důležitá)

- Zavřete oči, vnímejte sebe jako část celého Vesmíru, modlete se. Řekněte jméno Anděla, kterého k sobě potřebujete svolat. Někdy ani není důležité jméno, ale prosba. On nám Bůh stejně vždy sešle toho pravého o to se bát nemusíte.

- Ve jménu lásky, Boha a víry prosím tě .... (Můžete zkusit toto a nebo sami něco vymyslete, nic v tomto směru není omezeno)

UŽITEČNÝ STARŠÍ MŮJ ČLÁNEK ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama