Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Citát pro dnešní den - pondělí 23.května.2016

23. května 2016 v 11:07 | Český Tarot |  Motta a citáty
Ahoj všechny bytosti světa, ... mám pro Vás dnešní citát a je velmi citový, tedy pro mně.
Jedná se vlastně o shrnutí mého vztahu s ex. Nedávno mi totiž psala klientka a setkala jsem se s tím už vícekrát, že mi moc děkují za to jaká jsem, že toho dělám hodně a že jsem lidem dost pomohla. Nazvali mě duchovním učitelem. (no haha .... já?)

Já jsem nebyla vždy člověk, z kterého byste si měli brát příklad. Ano i já byla manipulátor ve vztahu, i já byla něčí tyran, nebyla jsem čestná vždy. Vím jedno, že jádro uvnitř mě bylo vždy velmi dobré, jenže potřebovalo vytáhnout na venek, aby vše zlé odešlo.

To dokázal jediný člověk v mém životě. Ten člověk mě vlastně dovedl svou nevědomou agresí k činům protiboje. Než partneři jsme spíše byli konkurenti a oba velcí kariéristi. Dnes jsem nahoře v tom svém a on zase čeká na tu svou vlastní příležitost. Někdy i záporné věty, činy a slova od druhých co nás bolí, nás dokáží vytáhnout nahoru. Jak říkám facka ve správný čas má velké účinky, více než plato prášků. Byli a jsme klasický karmický pár, který se nenáívidí a miluje zároveň, příchody a odchody, co bolí oba. Jsme jing a jang. Byli jsme si tak podobný a přesto každý z nás mluvil zcela jinou řečí. Já snílek, stále ve hvězdách, stále ve snech malé holky co se chce dotknout hvězd a on zemitý člověk, co hledal ve všem řád a nepřipouštěl si city a snílkovství, kterým já jsem žila a žiju dodnes. Přesto všechno zlé i dobré bylo mnoho co jsme si dali. Naučil mě jednu dobrou věc. Nevzdávat se. On teď prochází těžkým obdobím. Já vzlétla do oblak a on se teprve nějak hledá. při té cestě najít mně ztratil sám sebe. To se někdy stává. .... On jednou tu svou cestu najde.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama