Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Čistička přátel aneb zatočte s věčnými stěžovateli

25. května 2016 v 16:07 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
K tomuhle mému mini článečku mně přivedlo to, že na facebooku, ale může se jednat samozřejmě i o real, což je třeba i horší nevím, můžete a setkáváte se s tzv lidmi stěžovateli. Jsou to lidi co si pořád stěžují, že nemají tohle, že nikdy neměli tohle a mít nebudou. Někdy záměrně pomlouvají, nebo záměrně píšou nesmyslné statusy, častokrát vymyšlené a zcestné o tom, co se jim zase tak hroznýho stalo, Jak je to hrozný co si třeba dovolí prodavačka v supermakretu, nebo jak jim někdo poblil rozhožku u dveří, atd atd.
Tak na tohle nějak moc nemám náladu a tyhle lidi často končí prostě buď někdy v blokaci, když je to fakt děsný a nebo často je prostě smáznu a v reálu se takovým negativním lidem prostě vyhýbám. Co Vám dá takový člověk s nízkýma vibracema nic. Oni ani pomoc nechtějí, jen chtějí aby jste vyslechly jejich trápení. Neříkám, že tohle nikdo z nás někdy nepotřeboval a kord v partnerství, tam to beru tak nějak za normál, kord když se jedná třeba o nějaké traumata co člověka trápí. Jenže když se jedná o chorobné si stěžování, že je zase hnusné počasí, že jsou zase nemocný, že nemají peníze, že tohle a támhle to a často to okoření ještě vymýšlením, tak od toho dávám ruce pryč. pomoc nechtějí začnou se ohrazovat a začnou se i urážet.

Nedržte si u těla tyhle stěžovatelé, ať si jdou svůj baťoh hnoje dát někam jinám. Pomáhat druhým ano, ale jen do jisté normy. Navíc jak říkám, tyhle lidi pomoc stejně nechtějí, oni tím žijí a živý tím svoje negace do maxima.Tak ať je živý.

Všimli jste si, že se na Vás ještě naštvou, jsou pak hrubý a nebo si Vás raději hned bloknou a pomluví za rohem ... Co jste si to tiž dovolili jim radit, že se musí změnit a začít u sebe. Já chci být veselá ne smutná, já chci mít energii a né aby mi jí druhý bral, takže volba je jasná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lola-J Lola-J | Web | 25. května 2016 v 18:21 | Reagovat

Takové čistky jsem už párkrát prováděla, vážně je to občas třeba, protože člověk je pak zahlcen obrovskými množstvími zcela adbytečných informací. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama