Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Astrální bytosti - Duchové lesa - Zelený vlci

8. května 2016 v 20:31 | Český Tarot |  Astrální cestování
Seriál astrální bytosti, který zde budete moc spatřit v podobě kraťoučkých článků na mém blogu Vás zavede do Astrálního světa a jejich zajímavých bytostí, entit a postav, duchů, elementárů a jiných zajimavých bytostí, které můžete a budete potkávat při svých cestách v Astální říši.

Zelený vlci

Tyto zelení vlci jsou skoro neviditelný a umí se dobře maskovat. Mají velmi ůzké a osobní vazby s rostlinami a přírodou celkově. Jejich aura léčí rostliny a rostlinné bytosti a jejich sliny plodí a léči vše v přírodě.Z jejich stop v zemi - otisku tlápot rostou nejkrásnější rostliny. Jsou divocí a nenávidí člověka a ostatních tvory z naší dimenze, které často zkazili přírodu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maria maria | E-mail | 29. prosince 2017 v 21:31 | Reagovat

Můj život se stal zničeným po 20/12/2017, když mi poslal můj manžel balení, po osmi letech, kdy jsme byli spolu. Byla jsem ztracená a bezmocná poté, co jsem zkoušela tolik způsobů, jak se vrátit mému manželovi. Jednoho dne jsem přišel na svědectví ženy nazvané joyce, která svědčila o tom, jak dr Agbalaka přivedla svého manžela do 72 hodin. ona dala e-mailovou adresu velkého kouzelníka, který jí pomohl dostat svého manžela zpět, nikdy jsem nevěřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na výběr, abych se dostal do kontaktu s kouzelníkem, který jsem udělal, a požádal o mé informace a to mého manžela, aby mu dal kouzlo a já mu poslal detaily, ale po dvou dnech mi moje máma říkala, že můj manžel přišel prosit, že mě chce vrátit, nikdy jsem tomu nevěřil, protože to byl jako sen a měl jsem abych spěchal na místo mých matek a až na moje největší překvapení, můj manžel poklekl před mnou prosící o odpuštění, že chce mně a toho dítěte domů, byl jsem velmi šťastný za náhlou změnu svého manžela a dal mi to jasně že můj manžel mě bude milovat až do konce světa, že nikdy neopustí můj pohled. Teď se můj manžel opět vrací a má
začal dělat příjemné věci, které předtím neudělal, dělá mi šťastný a
dělej to, co má dělat jako člověka bez otrav. Prosím, pokud potřebujete
pomoci libovolného druhu, prosím obraťte se na DR AGBALAKA o pomoc a můžete se k němu dostat
prostřednictvím e-mailu: (dragbalakaofemu94@gmail.com). můžete ho také kontaktovat, pokud ano
mít tento problém
(1) Ovoce z drobky
(2) Charm, aby vaše podnikání rostla
(3) Propagace na pracovišti
(4) Rakoviny jakéhokoli druhu
(5) Pokud chcete vyhrát loterii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama