Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Andělské znamení a zprávy - Čísla jsou všude

15. května 2016 v 13:30 | Český Tarot |  Andělská čísla a znamení
Čísla nás provází na každém našem kroku - pořád a všude je nějaké číslo, nějaká kombinace nějakého čísla. Víte však co ty čísla znamenají, ... ? Různé číselné kombinace jsou pouze odpovědi z Vesmíru od Andělů, jsou to ukazatelé, zprávy a poslání. Napadlo Vás někdy, že znamení andělů k nám někdy mohou přicházet v podobě čísel? Taková číselná znamení přicházejí k lidem ze všech různých stran. Nejběžněji si jich můžeme všimnout na hodinách, budovách, v telefonních číslech, v sumě na účtenkách, v emailech - v počtu odeslaných či přijatých a podobně.


Pokud si všimnete opakujících se čísel ve Vašem životě, pak zkuste zjistit, jaký vzkaz k Vám andělé vysílají. Síla číselných znamení je velká. Utěšují, pomáhají, vedou ke změnám v životech lidí a jejich blízkých. Radost z přijímání takovýchto vzkazů od andělů či z Vesmíru je největší, když je společná a velká. Andělské vzkazy můžeme obdržet také v dalších podobách, například ve formě barev, peříček,…Andělé a čísla - Andělská čísla často obsahují kombinaci dvou nebo i více čísel. Čísla kolem nás přináší poselství a na ledacos nás upozorňují, nebeská poselství jsou příležitostí k růstu a učí nás lépe pochopit životní lekce na naší cestě. Každá kombinace čísel má specifický a jedinečný význam. Když uvidíte více čísel pohromadě, pak se nejlépe soustřeďte na to prostřední z nich nebo na to, které z nějakého důvodu nejvíce přitahuje Vaši pozornost. A jak je to významem jednotlivých čísel nebo číselných řad?

Nula nebo tři nuly v řadě jsou připomínkou toho, že jste sjednoceni s Bohem. Ve svém nitru byste měli cítit lásku svého Stvořitele. Nula symbolizuje uzavření kruhu, znamená, že určitá situace oběhla celý okruh.

Nula v kombinaci s číslovkou jedna, tedy např. 001, 010 symbolizuje, že jste vedeni mocnou božskou silou a andělé Vás nabádají ke změně svých myšlenek. Tato kombinace je odpovědí na Vaše modlitby. Andělé i Bůh ví, že řešení, jež hledáte, se rodí ve Vaší hlavě právě v těchto momentech. Požádejte Boha, aby vedl Vaše uvažování tím správným směrem a podpořil Vás.

Nula v kombinaci s dvojkou, tedy 002, 020 symbolizuje přítomnost Boha, neobávejte se toho, že Vás snad Bůh opustil. Není tomu tak, Stvořitel Vás hluboce miluje a připravuje novou fázi Vašeho života. Promlouvejte k němu, důvěřujte božskému načasování. Je možné, že někdy musejí teprve nastat ty správné okolnosti, abyste mohli dosáhnout svého vytouženého cíle. Pevně trvejte na svých myšlenkách, mějte pevnou víru a pak nic nemůže zabránit naplnění Vašeho snu.

Kombinace nul a trojek znamená, že byste se měli soustředit na to, zda neexistuje nějaká rada nebo doporučení z poslední doby, kterou jste ignorovali. Pokud ano, pak můžete mít pocit, že jste právě ve slepé uličce, poslouchejte Božské výzvy a podnikejte kroky, ke kterým jste nabádáni.

Kombinace nul a čtyřek je výzvou k uklidnění, andělé i Bůh Vás velmi milují. Na chvíli se zastavte, prožijte a uvědomte si tuto výzvu a lásku, je odpovědí na Vaše otázky a pomůže Vám s řešením problémů.

Kombinace pětky a nul, to je důležitý vzkaz, že změny ve Vašem životě jsou naprosto v pořádku a jsou darem od Boha, v souladu s Vaším vyšším já a božskými plány.

Šestky a nula přináší informaci o tom, že by bylo vhodné poněkud se přestat soustředit na materiální svět a hledat naplnění spíše skrze duchovní cestu.

Kombinace nul a sedmičky jsou povzbuzením a pochvalou. Bůh chce, abyste ve své skvělé práci pokračovali.

Kombinací nul a osmičky dostáváte vzkaz, že Vaše modlitby byly vyslyšeny a blíží se konec určité životní fáze.

Nuly a devítka, to je znamení, že náhody neexistují. Nedávná změna, ke které ve Vašem životě došlo, je v pořádku, bez obav vstupte do nové fáze Vašeho života.


Andělské číselné kombinace - Obecný význam číselných kombinací

Andělské číslo 0 Číslo nula se vztahuje k Bohu, znamená, že k Tobě promlouvá Bůh. Toto číslo se všeobecně vztahuje k modlitbám nebo meditaci. Boží zdroj je nablízku.

Dvě nuly Boží vzkaz, který symbolizuje, že máš jednat bez zbytečných průtahů. Dvě nuly jsou symbolem zdůraznění tohoto poselství.

Andělské číslo 1 Všichni jsme jedním a všichni jsme ve spojení, pozoruj své myšlenky a věnuj svoji plnou pozornost svým tužbám a přáním, neoddávej se strachu.

Andělské číslo 2 Číslo dva všeobecně dodává odvahu. Měj víru a Tvé modlitby se zhmotní. Jakkoliv to zatím není viditelné, neztrácej víru, vše je již přichystáno.

Andělské číslo 3 Nanebevzatí mistři jsou nablízku a připraveni Ti pomoci.

Andělské číslo 4 Obracej se se svými prosbami k andělům, budeš vyslyšen, neboť andělé jsou nablízku a připravení k pomoci. Přítomnost andělů zvyšuje lásku a pocit bezpečí.

Andělské číslo 5 Číslo pět značí změnu a alchymii, právě teď probíhají v Tvém životě významné změny a jsou to změny k lepšímu.

Andělské číslo 6 Číslo šest se vždy vztahuje k hmatatelným a uchopitelným věcem, například k majetku, k naší planetě a podobně. Číslo šest nabádá k tomu, abys pečlivě zvažoval své myšlenky a starosti o hmotné záležitosti s vírou a duchovním nadhledem.

Andělské číslo 7 Toto číslo ukazuje, že Tvoje cesta je správná a dílu, které jsi započal, se bude dařit. Bez obav pokračuj na své cestě.

Andělské číslo 8 Toto číslo znamená, že finanční hojnost je již blízko.

Andělské číslo 9 Toto číslo předává vzkaz, že smysl Tvého života tkví v Tvých přirozených vášních a nadáních. Věnuj se svým zájmům a budeš úspěšný.

Andělské číslo 10 Prostřednictvím myšlenek, nápadů a přímého poznání skutečnosti k Tobě přicházejí zcela zásadní informace pro Tvůj život. K poselstvím, která k Tobě přicházejí, zaujímej pozitivní přístup.

Andělské číslo 11 Myšlenky a nápady, které k Tobě přicházejí opakovaně, nejsou zbytečné. Věnuj jim patřičnou pozornost. Číslo jedenáct se také vztahuje k tvořivosti.

Andělské číslo 12 Opakovaně se objevující myšlenky a nápady povedou k zlepšení Tvého života.

Andělské číslo 13 Udrž si pozitivní postoj, všechny své obavy a pochybnosti odevzdej, jen tak se můžeš uzdravit a proměnit. Třináctka je symbolem posvátného ženství a intuice.

Andělské číslo 14 Toto je vzkaz, že andělé Ti pomáhají se zhmotňováním Tvých myšlenek.

Andělské číslo 15 Povznes se nad negativitu.

Andělské číslo 16 Myšlenky jsou tvůrcem reality. Drž se pozitivních myšlenek a očekávání a všechny potřeby se naplní.

Andělské číslo 17 Jsi na správné cestě, buď optimistou!

Andělské číslo 18 Tvé myšlenky se uskutečňují a zhmotňují, proto mysli na prosperitu a hojnost.

Andělské číslo 19 Pomáhej sobě i druhým. To ti pomůže vést klidnější a zdravější život, o svém poslání smýšlej pozitivně a s optimismem.

Andělské číslo 20 Neztrácej víru.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miroslava Prekslová Miroslava Prekslová | E-mail | 16. května 2016 v 20:42 | Reagovat

Mně se hodně objevují čísla 22.22 a to u hodin.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama