Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Květen 2016

Kresba - dárek pro Vás - Přej si co chceš

31. května 2016 v 16:10 | Český Tarot |  Moje malůvky
Ahoj všechny bytosti světa, měla jsem odpoledne volné a tak jsem se zaměstnala sama a chtěla jsem Vám udělat radost, předat něco svého, něco pro vás všechny. Nakreslila jsem jednorožce. Jak víme toto bájné stvoření ukrývá velké tajemství, velkou sílu, energii a v jeho přítomnosti se plní tajná přání od těch malých až třeba po ty největší.


Snad se vám obrázek bude líbit a bude plnit to, pro co je určen, pro radost a pro přitáhnutí toho co chcete ...


Anděl odpuštění

29. května 2016 v 12:26 | Český Tarot |  Moje malůvky
Ahoj, všechny bytosti světa. Právě jsem domalovala jednoho z dalších Andílků. Tento Anděl se zprvu zdá jakoby smutný, či zamyšlení, ale není smutný, to rozhodně ne. Jedná se o Anděla odpuštění, a někdy musíme odpustit i věci, které nám nejsou vždy pochuti. Je však důležité odpustit, jít dál a to vy víte. Tak doufám, že vám tento Anděl pomůže s odpuštěním. Je to někdy moc těžké věřte mi vím to.


Anděl uzdravení

28. května 2016 v 14:09 | Český Tarot |  Moje malůvky
Ahoj všechny bytosti světa, tak jsem právě domalovala obrázek pro vás a to Anděla uzdravení duše. Tento Anděl by měl symbolizovat uzdravovací procesy duše, bolesti, zklamání, a jakékoliv vnitřní bolesti a nesourodosti vaší duše s tímto hmotným světem. Tento můj nakreslený Andílek by Vám při uzdravovaní vaší dušičky měl pomoci, aby se vše dalo zpět do pořádku co nejrychleji.


Tak co libí se Vám ?

Návrat ke kořenům přírody

27. května 2016 v 21:26 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Věř životu, ochrání tě. V tom velkém procesu transformace, zákonu přitažlivosti a následně pozitivních vibrací je důležitá důvěra ve Vyšší Já v Universum samotné. Věřte životu, stejně jako dítě věří své matce, rodiči, nebo někomu kdo ho ochraňuje. Když je malé dítě věří svým rodičům naprosto, spoléhá na ně, že ho vždy ochrání, pohladí, že se můžou se vším svěřit. Život a Vesmír je náš rodič, pocházíme z něj, jako vše živé. Myslíte, že by chtěl ničit, zabít a ublížit něco co s tvořil. Miluje nás přes všechny naše chyby.Jak být šťastná ve vztahu. Nesetrvávejte na nefungujícím.

26. května 2016 v 21:38 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Mnoho lidí, když zamnou příjde, a budu mluvit o ženách, nejsou šťastné a mají nějaký problém ve vztahu s partnerem. Problémy s láskou, partnerem, mají všichni, každý má nějaký problém. Možná to co teď napíšu, bude trochu drzé a nechcete to slyšet - číst, ale nemá cenu být v něčem co nefunguje /tím myslím jakýkoliv svazek, pracovní vztah atd). Mluvit - psát budu , ale o partnerství.


Pozitivní myšlení je důležité

26. května 2016 v 21:28 | Český Tarot |  Motivační a pozitivní články
Pokud zažíváte těžkosti, nejvíce ze všeho vám pomůže, když si udržíte pozitivní přístup. Všechno, co se děje, v sobě nese vždycky požehnání, i když není ihned patrné. Zachováte-li si však víru, pak budete schopni pozvednout všechny kolem sebe, a dokonce i situaci samotnou. Pozitivní pohled na svět má za následek, že je tělo uvolněné, což vám následně umožní jasné a tvůrčí myšlení během náročných situací. Navíc váš přístup bude inspirací pro ostatní a může odvrátit cyklus neustálého klesání energie. Zařekněte se, že dnes budete optimističtí, ať se děje, co se děje. Buďte neustále upřímní ve vztahu ke svým myšlenkám a pocitům a zavolejte si nás anděly a své vyšší já, abychom vám pomohli při pohledu na každou situaci získat lepší perspektivu. Tímto způsobem mnohem rychleji zpracujete všechny rozrušující emoce a udržíte si vysokou hladinu energie a pozitvní přístup. Myšlenka pro tento den Mým záměrem je zůstat pozitivní vůči sobě i všem svým vztahům. Tento pozitivní přístup je slučitelný s upřímností. Štěstí je stav, který je pro mě naprosto v pořádku, a tento pohled na svět udržuje mé zdraví i mou energii na vysoké úrovni.z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

Ta správná cesta za duchovnem

26. května 2016 v 17:37 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Hodně lidí se mně ptalo, ptá jak poznají ten správný duchovní směr, kudy se vydat čemu se věnovat a jaké odvětví si zvolit. Nebo jak jsem to správné našla v sobě. Jakou cestu si teda má člověk vybrat, když je toho tolik od Budhismu, Tantrické masáže, astrální cestování, křesťanstvím nebo třeba pohanství - magie atd což je u mě stejně opět jen odnož nějaké víry a vždy tomu tak bylo, nebo léčitelství, šamanismus atd. Víte ono to co máte v sobě, když už chcete jít za duchovním poznáním a nějak se zdokonalovat tak stejně projdete všechna daná témata od magie, šamanismu, křesťanství, ale i třeba Koránu. Tak to je. Budete totiž chtít všechno vědět a budete si ty informace nějak zjišťovat ( což je dobře), narazíte třeba na pojem Andělé a tak budete hledat v Bibli, budete hledat v židovské kultuře, to Vás přemístí na Korán ( tam věří na Anděly opravdu hodně) , od Koránu Vás to třeba zase potáhne k otázce Bohu od Bohu k nějakým druhům křesťanské víry, od toho zase k Židům, od Židů ke Kabale od Kabaly k magii atd. Takže budete se prostě točit v kruhu víry, spirituality, magie a esoteriky obecně.Čistička přátel aneb zatočte s věčnými stěžovateli

25. května 2016 v 16:07 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
K tomuhle mému mini článečku mně přivedlo to, že na facebooku, ale může se jednat samozřejmě i o real, což je třeba i horší nevím, můžete a setkáváte se s tzv lidmi stěžovateli. Jsou to lidi co si pořád stěžují, že nemají tohle, že nikdy neměli tohle a mít nebudou. Někdy záměrně pomlouvají, nebo záměrně píšou nesmyslné statusy, častokrát vymyšlené a zcestné o tom, co se jim zase tak hroznýho stalo, Jak je to hrozný co si třeba dovolí prodavačka v supermakretu, nebo jak jim někdo poblil rozhožku u dveří, atd atd.


Boj s vnitřními démony

25. května 2016 v 14:34 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Napadení temnými silami - démoni z pekla, zlými duchy, posedlost. Myslíte, že tyto věci se dějí jen v hororových filmech a povídkách. Omyl. Tyto věci se tu dějí a to denně na někoho zaútočí temné síly z pekel. Je to pak opravdu boj jak o duši, psychické zdraví tak i o holý život.

Ty největší démony máme každý v sobě ukrytý. Když vyjdou na povrch, je to těžký a krutý boj ....

Andělská pírka pro štěstí

24. května 2016 v 21:00 | Český Tarot |  Moje malůvky
Jak víme, tak pírka jsou znameními pro kontakt s andělskými bytostmi, ....
Nakreslila jsem pro Vás takovou malou kresbičku Andělských pírek pro štěstí ...


Doufám, že Vám přinesou štěstíčko ... :-)

Jak se naučit vzývat Anděly ...

24. května 2016 v 19:58 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Na základě vaší okamžité situace budete nasměrováni k určitým strážcům Nebes - Andělům. Pokud je budete vzývat s prosbou, aby vám pomohli s konkrétním problémem ve vašem životě, budete postupni cítit jejich energii. Vše je o praxi a cvičení. Někdo cítí tyto energie, bytosti dobré či špatné citlivěji, než by třeba sám chtěl. Což jsem asi já. Od raného dětství se umím velmi snadno napojit, ale i k těm negativním.


Lidé – Jaká je naše podstata? Jsme z Vesmíru

24. května 2016 v 18:12 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Někdy o tom hodně přemýšlím, jaký je náš úkol, zde na Zemi. Nevěřím tomu, že když se lišíme od zvířata vyvinutějším mozkem, myšlením, máme řeč, dokážeme neuvěřitelné věci, stavby, létání, návštěva Vesmíru atd atd, že tu nemáme žádný úkol, nebo že tu jsme prostě jen tak ….


Tajemný vesmír - Cizí Galaxie

24. května 2016 v 17:32 | Český Tarot |  Dokumenty a zajímavé reportáže
Opravdu moc pěkný a zajímavý dokumentární film o Galaxicíh ve Vesmíru.


Citát pro dnešní den - pondělí 23.května.2016

23. května 2016 v 11:07 | Český Tarot |  Motta a citáty
Ahoj všechny bytosti světa, ... mám pro Vás dnešní citát a je velmi citový, tedy pro mně.


Interstellar - hlášky z filmu

23. května 2016 v 9:48 | Český Tarot |  Motta a citáty
Murph: Tati, proč jste mě pojmenovali po něčem špatném?
Cooper: Nepojmenovali.
Murph: Murphyho zákony?
Cooper: Murphyho zákony neříkají, že se stane něco špatného. Říkají, že když se něco může stát, stane se to.


Žít znamená být vnímán.

23. května 2016 v 9:24 | Český Tarot |  Motta a citáty
Jelikož jsem na svém blogu často už psala o minulých životech, napadlo mě, že bych sem napsala velmi zajímavý a pěkný, trfný citát z filmu Atlas mraků ....


Žít znamená být vnímán. Poznat sami sebe proto můžeme pouze očima druhého. Podstata našich nesmrtelných životů spočívá v následcích našich slov a činů, jež přetrvávají a prostupují věčností. Naše životy nepatří jen nám. Od kolébky do hrobu jsme spojeni s ostatními, svázáni minulostí i přítomností, a každým zločinem a každou laskavostí dáváme vzniknout vlastní budoucnosti. (Lana Wachowski, Andy Wachowski a Tom Tykwer, předloha David Mitchell)

Karmické vztahy - Nikdy neříkej nikdy

22. května 2016 v 11:43 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
Znáte to, hodně z nás si určitě již v životě prošlo nebo stále prochází nějakým karmickým vztahem a to nemusí se vždy jednat pouze o partnerské vztahy mezi životními partnery - muž - žena. Tyto karmické vztahy můžou a jsou i mezi pracovními vztahy, dokonce sousedskými, ale i co se týče tak zasahují dokonce i do vztahů přírody.


Karmické vztahy nejsou dobré ani špatné, ale záleží z jakého úhlu pohledu se na to díváme. Jsou zničující, spalující, plné emocí, nevyřčených slov, ústrků, boje, kalkulace, rivality, ponížení, síly, rozdání se pro druhého atd. Jsou to jedny z nejemotivnějších vztahů prožitků vůbec. Díky karmickým vztahům v sobě nalezneme nezdolného ducha bojovat, proti či pro druhého. Ničí nás a zároveň je ale vyhledáváme. Jsou tedy dobré nebo špatné?

Citát pro dnešní den - sobota 21.května.2016

21. května 2016 v 21:58 | Český Tarot |  Motta a citáty
Dnes jsem vybrala citát od Johna Masefielda, takže se nejedná o moje slova, o můj citát, je ale nádherně pravdivý. Vypovídá o karmické postavě - vztahu.


Citát pro dnešní den - pátek 20.května.2016

20. května 2016 v 22:34 | Český Tarot |  Motta a citáty
Citát pro Vás všechny o tom jak mocná a silná je láska .... Ten kdo je slepí uvidí, ten kdo je hluchý uvidí (né třeba doslovně, že se mu vrátí sluch či zrak, ale bude to tak silné, že žádný handicap na světě nebude v tu chvíli problém. Určitě mi rozumíte.


Tah vaší duše

20. května 2016 v 21:28 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Někdy některé věci moc asi neumíme vysvětlit a nikdy asi úplně chápat nebudeme, jen víme a cítíme je, že tak jsou prostě. Tah duše jak bych nazvala je něco co Vaší duši táhne směrem tam, kde té duši je dobře, kde jí něco baví, jde, nebo dokonce může zažívat pocit naplěnní, domova, rodiny. Prostě to pravé.